PÜHAD RAJAL
Virtuaalne väljakutse

Search by ...
Gender
Cat
Country
Discipline used
Total: 128 Female: 93 Male: 35 Läbitud distants kokku: 8378 km Occasions: 1005 Aeg kokku: 1297:36:20
Bib Dist Birth year Country Residence Club/Firm/School Cat Distance covered Discipline used Occasions Result
57 Mart Saareoja 1972
Pärnu maakond
  MV40 717.2 km Running
Cycling
Walking
26 42:12:10
48 Tommy Lahti 1980
Pohjanmaa
Skatila IK MV40 411.2 km XC skiing
Running
Walking
32 40:43:01
78 Sille Kaljurand 1983
Lääne-Viru maakond
  Naised 382.1 km Walking
Running
38 56:24:25
70 Reena Käo 1969
Harju maakond
  NV50 377 km Running
Walking
21 62:03:56
13 Maire Vares 1974
Valga maakond
  NV40 335.6 km Running
Walking
37 59:04:07
26 Aaro Tiiksaar 1978
Harju maakond
Tigude Jooksuklubi
BE GROUP
MV40 235.7 km Running
XC skiing
19 17:14:53
2 Jana Pärtel 1975
Lääne-Viru maakond
  NV40 222.6 km Running
Walking
23 35:16:50
5 Jaana Järve 1976
Lääne-Viru maakond
  NV40 219.6 km Walking
Running
24 38:19:17
27 Ilme Parik 1963
Harju maakond
  NV50 212.9 km Walking 29 55:12:29
9 Liina Solotarjeva 1974
Saare maakond
  NV40 203.5 km Walking 11 42:21:09
1 Janika Jakobson 1970
Tartu maakond
Tartu Impuls NV50 200 km Cycling
Walking
Skating
XC skiing
31 30:34:35
55 Märt Maripuu 1981
Hiiu maakond
HOK MV40 194.8 km Running
Cycling
Walking
XC skiing
26 25:16:45
7 Kristi Roots 1974
Harju maakond
Harju Elekter NV40 175.2 km Walking
Running
20 35:33:16
6 Siiri Adams 1977
Pärnu maakond
  NV40 174 km Walking 31 37:54:04
43 Eveli Kiis 1974
Tartu maakond
  NV40 173 km Cycling
Running
Walking
24 19:51:01
99 Pille Teller 1972
Saare maakond
  NV40 170.7 km Running
Walking
XC skiing
4 30:14:09
22 Triin Mäger 1991
Pärnu maakond
Anu jooksutrennid
Pärnu Linnavalitsus; MTÜ Pärnu Noorte Vabaajakeskus
Naised 166.6 km Walking
Running
34 21:49:50
23 Õnne Lebedev 1974
Pärnu maakond
  NV40 158 km Walking 19 28:36:12
63 Marta Maripuu 2009
Hiiu maakond
HOK U14 153.2 km Running
Walking
Cycling
XC skiing
27 30:27:14
67 Airi Noppel 1980
Pärnu maakond
  NV40 148.2 km Walking 17 31:16:16
20 Imbi Luts 1962
Järva maakond
  NV50 146.6 km Walking
XC skiing
27 29:55:56
18 Ülle Ivanova 1980
Pärnu maakond
  NV40 140.4 km Walking
Running
21 22:47:53
123 Merike Gnezdov 1970
Pärnu maakond
Audru Kultuuri-ja Spordikeskus NV50 134.5 km Walking 26 22:47:37
19 Kaivi Kukk 1979
Harju maakond
FB Jooksmine NV40 134.5 km Running
XC skiing
10 16:15:56
52 Liza Lipasaar 1987
Pärnu maakond
  Naised 132.6 km Walking 24 26:04:49
85 Kaie Valk 1975
Harju maakond
  NV40 120.2 km Walking 16 22:27:37
68 Margit Blehner 1972
Pärnu maakond
OK West NV40 119 km Walking
Running
14 21:37:22
59 Anneli Sitska 1966
Viljandi maakond
Viljandi Rattaklubi NV50 107 km Walking 19 18:40:54
47 Hilja Tohv 1975
Pärnu maakond
  NV40 101 km Running 14 12:51:19
106 Evelin Lahesoo 1982
Tartu maakond
  Naised 99.7 km XC skiing
Skating
Walking
11 10:52:44
54 Rita Kadak 1982
Harju maakond
  Naised 95.8 km Running
Walking
12 09:55:23
24 Moonika Tuhkanen 1980
Harju maakond
Spordiselt MTÜ
Solita OÜ
NV40 93 km Walking
Running
15 15:40:28
40 Marge Ansi 1979
Pärnu maakond
  NV40 90.5 km Walking 11 17:20:37
112 Kaarel Koitne 1989
Harju maakond
LSS Mehed 85.6 km XC skiing
Running
6 06:48:30
135 Marika Laaring 1964
Pärnu maakond
  NV50 71 km Walking 1 11:57:08
60 Maiu Toomemäe 1976
Hiiu maakond
  NV40 70.2 km Walking
Running
18 15:56:21
88 Mirja Murumaa 1979
Viljandi maakond
  NV40 69.5 km Walking 12 14:05:27
3 Kirsti Süvaorg 1982
Lääne-Viru maakond
  Naised 68.2 km Walking
Running
7 11:51:19
25 Kristiina Kõdar 1982
Tartu maakond
  Naised 64.1 km Running
Walking
XC skiing
7 09:18:07
80 Jaanika Rösler 1977
Viljandi maakond
  NV40 61.2 km Walking 11 11:59:49
119 Egle Sarapik 1978
Tartu maakond
  NV40 60.5 km Walking 8 11:36:15
92 Helen Pärn 1985
Hiiu maakond
  Naised 59 km Walking 12 11:52:51
58 Alondra-Marita Rahnel 2007
Pärnu maakond
  U16 56.5 km Cycling
Walking
Running
16 11:35:03
100 Kaja Jõemets 1965
Ida-Viru maakond
Sparta
IVKHaigla
NV50 53.9 km Running 6 05:48:01
83 Merle Palu 1973
Uusimaa
  NV40 52.8 km Walking 8 09:59:58
56 Virve Vuks 1975
Pärnu maakond
Baltosport/Ran4Fan NV40 52.4 km Walking
XC skiing
Running
9 07:03:30
12 Sirje Pärnoja 1963
Pärnu maakond
  NV50 50.4 km Cycling
Running
8 02:00:00
90 Kristjan Roosvald 1986
Ida-Viru maakond
  Mehed 45.3 km XC skiing
Walking
4 04:13:10
84 Olga Uhabakin 1982
Harju maakond
  Naised 43.8 km Running 5 05:52:27
129 Triin Lepa 1978
Pärnu maakond
Pärnu Kahe Silla klubi NV40 39 km Walking
Running
7 06:35:25
61 Johanna Künnapas 2003
Pärnu maakond
  U20 38.7 km Skating
Walking
XC skiing
10 10:30:01
107 Marja Ild 1990
Pärnu maakond
Note Pärnu OÜ Naised 32.5 km XC skiing
Skating
4 03:44:45
82 Liis Sinjärv 1986
Pärnu maakond
  Naised 30.7 km Walking 6 05:26:22
51 Helen Tekko 1989
Pärnu maakond
  Naised 30.5 km Walking 3 05:16:12
113 Iida Olviste 2010
Pärnu maakond
  U14 30.4 km Walking 7 06:29:17
64 Helina Seemen 1993
Harju maakond
  Naised 28.2 km Walking 7 06:13:08
117 Velli Tammearu 1964
Pärnu maakond
  NV50 27.1 km Walking 5 06:10:35
50 Saima Rand 1954
Pärnu maakond
OK West NV60 25.2 km Walking 5 04:43:47
62 Maarja Kahre 2003
Pärnu maakond
  U20 24.9 km Skating
Walking
6 07:10:51
137 Piret Bart 1985
Pärnu maakond
  Naised 22.8 km XC skiing 3 01:45:25
21 Monika Pärna 1978
Viljandi maakond
Nordwood NV40 22.3 km Walking 5 04:01:06
15 Mati Piirat 1965
Lääne-Viru maakond
  MV50 19.8 km Walking 4 04:00:28
114 Oskar Olviste 2012
Pärnu maakond
  U14 18.4 km Running
Walking
5 03:26:18
120 Reelika Rebane 1985
Pärnu maakond
  Naised 17.1 km Walking 2 02:55:13
122 Karl-Andres Peärnberg 1985
Harju maakond
  Mehed 16.4 km XC skiing 1 01:27:08
31 Romet Reest 2008
Põlva maakond
Põlgaste noortetuba
Kanepi Avatud Noortekeskus
U14 16.3 km Walking 2 02:56:54
96 Vahur Mäe 1980
Pärnu maakond
Pärnu Kahe Silla Klubi MTÜ
SoundVoice MTÜ
MV40 16 km Running 2 01:50:26
105 Karin Rahuvarm 1974
Pärnu maakond
  NV40 15.9 km Walking 2 03:26:00
71 Jana Uusna 1970
Pärnu maakond
Estonia Spa Hotels NV50 14.4 km Walking 4 03:42:21
86 Airi Raidma 1979
Viljandi maakond
  NV40 12.2 km Walking 2 02:41:58
115 Evely Luik 1986
Võru maakond
  Naised 10.6 km Running 1 01:05:42
102 Märt Pilme 1989
Pärnu maakond
  Mehed 10.5 km Walking 1 02:10:01
28 Herki Laanmets 1981
Tartu maakond
  MV40 10.1 km XC skiing 1 01:03:14
124 Dave Kaljuste 1982
Pärnu maakond
  MV40 10.1 km Walking 1 02:20:52
4 Toomas Näär 1969
Pärnu maakond
  MV50 10.1 km Walking 1 01:23:39
69 Evelin Ausmees 1978
Harju maakond
Eesti Töötukassa NV40 10 km XC skiing 1 01:07:05
89 Liis Lehtse 1989
Tartu maakond
  Naised 10 km XC skiing 1 01:00:01
104 M.ali Alothman 1991
Pärnu maakond
RUN4FUN Mehed 10 km Running 1 00:54:59
97 Sirle Eelma 1975
Järva maakond
  NV40 8.9 km Walking 2 02:50:25
29 Elle Viss 1978
Põlva maakond
Põlgaste noortetuba
Kanepi Avatud Noortekeskus
NV40 8.2 km Walking 1 01:28:27
30 Kätili Rannula 2008
Põlva maakond
Põlgaste noortetuba
Kanepi Avatud Noortekeskus
U14 8.2 km Walking 1 01:28:27
32 Alvar Kepler 2007
Põlva maakond
Põlgaste noortetuba
Kanepi Avatud Noortekeskus
U16 8.2 km Walking 1 01:28:27
33 Gerlin Zoludev 2008
Põlva maakond
Põlgaste noortetuba
Kanepi Avatud Noortekeskus
U14 8.2 km Walking 1 01:28:27
34 Oliver Truuts 2006
Põlva maakond
Põlgaste noortetuba
Kanepi Avatud Noortekeskus
U16 8.2 km Walking 1 01:28:27
35 Krisete Külm 2009
Põlva maakond
Põlgaste noortetuba
Kanepi Avatud Noortekeskus
U14 8.2 km Walking 1 01:28:27
39 Kersti Roht 2004
Põlva maakond
Põlgaste noortetuba
Kanepi Avatud Noortekeskus
U18 8.2 km Walking 1 01:28:27
37 Siim Roht 2005
Põlva maakond
Põlgaste noortetuba
Kanepi Avatud Noortekeskus
U18 8.2 km Walking 1 01:28:27
38 Greteli Zoludev 2013
Põlva maakond
Põlgaste noortetuba
Kanepi Avatud Noortekeskus
U14 8.2 km Walking 1 01:28:27
36 Kaur Robin Sarnit 2012
Põlva maakond
Põlgaste noortetuba
Kanepi Avatud Noortekeskus
U14 8.2 km Walking 1 01:28:27
136 Indrek Sarapuu 1981
Pärnu maakond
  MV40 7.9 km XC skiing 1 00:56:23
132 Piia Sepp 1973
Pärnu maakond
  NV40 7.1 km Walking 1 01:25:59
14 Elna Jürimäe 1955
Pärnu maakond
  NV60 7.1 km Running
Walking
2 01:18:08
109 Arkadiusz Swider 1975
Świętokrzyskie
  MV40 7 km Running 1 00:37:38
133 Astrela Angela Linder 2005
Pärnu maakond
  U18 7 km Walking 1 01:24:45
93 Hele Järv 1979
Harju maakond
  NV40 7 km Walking 1 01:34:23
76 Aleksei Laptev 1985
Pärnu maakond
  Mehed 6.7 km Walking 1 01:03:31
121 Laine Ütt 1964
Tartu maakond
  NV50 6.7 km Walking 2 01:21:14
126 Ruth Kaldma 1964
Rapla maakond
Naiskodukaitse Rapla ringkond NV50 6.5 km Walking 1 01:07:04
91 Dainius Stulgys 1960
Vilniaus
  MV60 6.1 km Running 1 00:47:34
116 Kaido Ojaperv 1974
Harju maakond
  MV40 6.1 km Walking 2 01:22:12
138 Kristiina Vessik 1990
Pärnu maakond
  Naised 6.1 km Walking 1 01:40:19
46 Silvi Kleitz 1952
Lääne-Viru maakond
  NV60 5.5 km Walking 1 00:40:30
73 Ermo Kadarik 1983
Harju maakond
  Mehed 5.3 km Walking 1 00:50:27
74 Robin Kadarik 2009
Harju maakond
  U14 5.3 km Walking 1 00:50:27
44 Sirli Kleitz 1975
Järva maakond
  NV40 5.2 km Walking 1 00:43:00
87 Maisväli Maila 1963
Tartu maakond
Guide Running Estonia NV50 5.2 km Walking 1 01:26:30
72 Eiko Kadarik 1985
Harju maakond
  Mehed 5.2 km Walking 1 00:53:41
75 Valve Kadarik 1961
Harju maakond
  NV60 5.2 km Walking 1 00:53:41
45 Kaira Sild 2003
Järva maakond
  U20 5.2 km Walking 1 00:54:30
127 Pille Udikas 1985
Pärnu maakond
  Naised 5.1 km Walking 1 00:58:06
108 Priidik Parmi 1980
Tartu maakond
Sk raadi MV40 5 km Running 1 00:25:42
110 Marika Kisand 1971
Tartu maakond
  NV50 5 km Running 1 00:35:12
134 Andrei Lopsik 1955
Ida-Viru maakond
  MV60 5 km Running 1 00:37:41
81 Erlend Tamberg 1973
Harju maakond
  MV40 4.5 km Walking 1 00:44:37
79 Aigar Kalnapenkis 1984
Võru maakond
  Mehed 4.2 km Walking 1 00:59:45
130 Mariliis Kurs 1974
Ida-Viru maakond
  NV40 4.1 km Running 1 00:27:37
42 Siire Leiger 1964
Hiiu maakond
  NV50 4.1 km Walking 1 00:54:55
16 Merike Piirat 1967
Lääne-Viru maakond
  NV50 4.1 km Walking 1 00:55:32
10 Helve Pulk 1961
Pärnu maakond
Pärnu Keskuse Selver NV60 3.9 km Walking 1 00:49:08
8 Eha Taidla 1961
Pärnu maakond
Pärnu Keskuse Selver NV60 3.9 km Walking 1 00:49:04
111 Mari-Liis Länik 1997
Põlva maakond
  Naised 3.2 km Running 1 00:16:20
94 Kristi Paalman 1975
Põlva maakond
  NV40 3 km Walking 1 00:35:03
95 Sandra Paalman 2006
Põlva maakond
  U16 3 km Walking 1 00:35:03
65 Alari Nahkur 1977
Tartu maakond
  MV40 3 km Running 1 00:18:54
41 Urmas Kolga 1968
Lääne maakond
  MV50 3 km Walking 1 00:32:23
118 Janika Johannson 1981
Pärnu maakond
  NV40 3 km Walking 1 00:40:31
131 Piret Kodar 1969
Pärnu maakond
  NV50 3 km Walking 1 00:47:18
66 Kerly Nahkur 1982
Tartu maakond
  Mehed 3 km Walking 1 00:45:15
Sulge

Tulemuse detailne info

...