Luitejooks
Virtuaalne

Search by ...
Gender
Cat
Country
Total: 97 Female: 68 Male: 29 Läbitud distants kokku: 805 km Aeg kokku: 120:28:22
Pos M/F pos Bib Dist Birth year Gender Country Residence Club/Firm/School Cat Result
1 1 13 Annely Ahtma 1982 Female
Pärnu maakond
Swedbanki Spordiklubi; Treeningtiim NV40 00:37:41
2 1 96 Allan Abroi 1973 Male
Tartu maakond
Valga Puu spordiklubi MV50 00:39:35
3 2 44 Anneli Tamela 1980 Female
Valga maakond
Valga FitClub NV40 00:40:40
4 2 73 Priidik Parmi 1980 Male
Tartu maakond
AS Eviko MV40 00:42:01
5 3 72 Risto Ahtijainen 1985 Male
Rapla maakond
  Mehed 00:42:13
6 4 91 Madis Paits 1986 Male
Pärnu maakond
  Mehed 00:42:54
7 3 79 Liis Siimar 1995 Female
Harju maakond
Sparta Naised 00:44:16
8 4 101 Margit Huttunen 1971 Female
Uusimaa
  NV50 00:45:40
9 5 76 Juris Gaidelis 1954 Male
Cesis
Maratona klubs MV60 00:47:13
10 6 4 Aleksei Veetlev 1985 Male
Harju maakond
  Mehed 00:47:16
11 7 107 Taivo Kunder 1981 Male
Pärnu maakond
Gren Eesti MV40 00:47:19
12 8 69 Aigars Voicescuks 1969 Male
Salacgrīva
  MV50 00:47:33
13 5 37 Rita Kadak 1982 Female
Harju maakond
  NV40 00:47:50
14 6 68 Liisi Kirch 1990 Female
Pärnu maakond
  Naised 00:48:00
15 7 6 Mariliis Kurs 1974 Female
Ida-Viru maakond
  NV40 00:48:19
16 8 38 Lilia Roos 1985 Female
Harju maakond
AS Postimees Grupp Naised 00:48:20
17 9 74 Erik Rajamäe 1970 Male
Harju maakond
HEL MV50 00:49:36
18 9 64 Kristina Saad 1987 Female
Harju maakond
  Naised 00:49:40
19 10 57 Jaana Jaanimäe 1978 Female
Tartu maakond
  NV40 00:49:54
20 10 36 Märt Kees 1984 Male
Pärnu maakond
Wendre AS Mehed 00:50:13
21 11 84 Maarika Kelder 1972 Female
Tartu maakond
  NV50 00:50:37
22 12 15 Lea Sepp 1984 Female
Pärnu maakond
  Naised 00:51:16
23 11 17 Raul Algus 1958 Male
Harju maakond
  MV60 00:52:18
24 12 106 Avo Lode 1963 Male
Põlva maakond
  MV60 00:52:19
25 13 94 Kristin Peterson 1995 Female
Valga maakond
  Naised 00:52:23
26 13 56 Heigo Jänes 1980 Male
Rapla maakond
  MV40 00:54:08
27 14 47 Mati Soolo 1975 Male
Pärnu maakond
  MV40 00:54:48
28 15 49 Vladislav Lunevski 1994 Male
Harju maakond
  Mehed 00:56:00
29 16 27 Jaak Vaiknemets 1979 Male
Tartu maakond
  MV40 00:56:14
30 14 48 Reet Luhaäär 1953 Female
Harju maakond
  NV70 00:56:17
31 15 70 Anna Khandogina 1983 Female
Harju maakond
  NV40 00:56:19
32 16 45 Aira Niinemets 1987 Female
Harju maakond
Paikuse MK
RKAS
Naised 00:58:30
33 17 34 Ksenija Romanova 2007 Female
Ida Virumaa
  U18 00:58:42
34 18 104 Heli Viita 1957 Female
Harju maakond
  NV60 00:59:57
35 19 55 Merle Tiits 1974 Female
Lääne-Viru maakond
  NV40 01:01:07
36 20 29 Aivi Käba 1959 Female
Lääne-Viru maakond
  NV60 01:02:59
37 17 81 Jevgeni Solovjov 1948 Male
Ida-Viru maakond
  MV70 01:05:25
38 21 66 Ketlin Laanemets 1980 Female
Pärnu maakond
Scanfil OÜ NV40 01:06:09
39 22 60 Kristi Lember 1989 Female
Harju maakond
AS Postimees Grupp Naised 01:06:11
40 23 25 Anu Kiivikas 1979 Female
Viljandi maakond
PõrunudNaised NV40 01:06:34
41 24 85 Daniela Izotenko 1993 Female
Rīga
  Naised 01:06:50
42 18 35 Rivo Salong 1976 Male
Harju maakond
  MV40 01:07:13
43 25 102 Aino Sirkel 1945 Female
Tartu maakond
  NV70 01:07:26
44 26 97 Ellen Matla 1958 Female
Tartu maakond
  NV60 01:07:41
45 27 63 Triin Pajunurm 1987 Female
Pärnu maakond
Scanfil OÜ Naised 01:08:32
46 28 26 Linda Kirsimäe 1983 Female
Viljandi maakond
PõrunudNaised NV40 01:08:33
47 29 2 Kristel Kuljus 1978 Female
Rapla maakond
  NV40 01:09:28
48 19 21 Mati Hussar 1956 Male
Järva maakond
  MV60 01:12:09
49 30 10 Lili Boom 1970 Female
Lääne-Viru maakond
  NV50 01:15:06
50 31 41 Diana Sopova 1986 Female
Harju maakond
  Naised 01:15:11
51 32 61 Tiia Uha 1992 Female
Viljandi maakond
Rõngu Pagar Naised 01:16:49
52 33 40 Age Argel 1975 Female
Harju maakond
  NV40 01:17:23
53 34 90 Merlin Helme 1987 Female
Harju maakond
  Naised 01:17:55
54 35 77 Õnne Lebedev 1974 Female
Pärnu maakond
  NV40 01:17:57
55 36 22 Krista Tatra 1985 Female
Pärnu maakond
  Naised 01:18:00
56 37 3 Ruth Rohi 1973 Female
Harju maakond
  NV50 01:18:09
57 38 51 Liina Tammesaar 1988 Female
Pärnu maakond
Trimtex Baltic oü Naised 01:18:56
58 39 88 Daivi Kitsapea 1975 Female
Harju maakond
SPORTLAND TEAM
Sportland Eesti AS
NV40 01:19:35
59 20 14 Rein Traus 1948 Male
Lääne-Viru maakond
  MV70 01:20:42
60 40 20 Janika Jakobson 1970 Female
Tartu maakond
Tartu Lasteaed Krõll NV50 01:20:53
61 21 1 Pauli Arbelius 1943 Male
Kanta-Häme
  MV70 01:21:08
62 41 103 Anett Mölder 1992 Female
Harju maakond
  Naised 01:21:16
63 42 46 Jaana Mölder 1981 Female
Pärnu maakond
  NV40 01:22:07
64 43 30 Sirje Hallap 1959 Female
Rapla maakond
  NV60 01:23:08
65 44 18 Kertu Variste 1980 Female
Pärnu maakond
  NV40 01:23:30
66 45 71 Külli Mahla 1964 Female
Rapla maakond
  NV50 01:24:02
67 46 8 Kätlin Kadastik 1990 Female
Harju maakond
  Naised 01:24:23
68 47 33 Ene Rooväli 1974 Female
Rapla maakond
  NV40 01:24:28
69 48 80 Merje Žarinova 2000 Female
Pärnu maakond
Scanfil Naised 01:24:33
70 49 24 Erika Reimann 1954 Female
Järva maakond
  NV60 01:27:05
71 50 28 Kersti Konist 1976 Female
Viljandi maakond
Rõngu Pagar OÜ NV40 01:28:00
72 22 62 Gennadi Leppik 1954 Male
Tartu maakond
  MV60 01:28:17
73 51 89 Kirsti Nikkolo 1971 Female
Järva maakond
  NV50 01:28:50
74 23 42 Janek Trik 1978 Male
Tartu maakond
Luik Triplets Team MV40 01:29:59
75 52 95 Inita Endzele 1968 Female
Tukums
  NV50 01:30:12
76 53 75 Terje Väärtmaa 1965 Female
Tartu maakond
  NV50 01:31:36
77 54 50 Reet Saari 1975 Female
Lääne-Viru maakond
  NV40 01:32:33
78 24 16 Kaido Koppel 1971 Male
Pärnu maakond
Pärnu Kalev SK
Pärnu Linnavalitsus
MV50 01:32:54
79 25 43 Eiko Kadarik 1985 Male
Harju maakond
  Mehed 01:33:59
80 26 23 Janek Suur 1971 Male
Tartu maakond
  MV50 01:34:07
81 27 31 Rednar Orman 2011 Male
Harju maakond
  U14 01:36:43
82 28 32 Rander Orman 2013 Male
Harju maakond
  U14 01:36:43
83 29 19 Viljar Variste 2008 Male
Pärnu maakond
  U16 01:37:08
84 55 54 Evely Luik 1986 Female
Võru maakond
  Naised 01:37:26
85 56 100 Katrin Malinin 1984 Female
Harju maakond
  Naised 01:38:53
86 58 67 Sirle Eelma 1975 Female
Järva maakond
  NV40 01:39:58
87 57 58 Hele Järv 1979 Female
Harju maakond
  NV40 01:39:58
88 59 99 Johanna Pilli 2000 Female
Pärnu maakond
Sportland Eesti Naised 01:43:46
89 60 7 Liivi Soopärg 1965 Female
Rapla maakond
  NV50 01:46:13
90 61 92 Liisi Tuulik 2001 Female
Pärnu maakond
Sportland Team
Sportland Eesti AS
U23 01:50:16
91 62 53 Tuuli Tõnise 1970 Female
Järva maakond
  NV50 01:51:21
92 63 12 Ülle Gretskov 1959 Female
Harju maakond
  NV60 02:03:04
93 64 105 Mai Saar 1968 Female
Pärnu maakond
  NV50 02:03:11
94 65 11 Kerli Gretskov 1980 Female
Harju maakond
  NV40 02:04:12
95 66 52 Liis Kasekänd 1991 Female
Pärnu maakond
  Naised 02:08:16
96 67 65 Sirje Pärnoja 1963 Female
Pärnu maakond
  NV60 02:25:31
97 68 59 Rita Talisoo 1984 Female
Pärnu maakond
  Naised 02:40:42
Sulge

Tulemuse detailne info

...