Pärnu Õhtujooks
Virtuaaljooks

Search by ...
Gender
Cat
Country
Total: 51 Female: 38 Male: 13 Läbitud distants kokku: 153 km Aeg kokku: 23:04:01
Pos M/F pos Bib Dist Birth year Gender Country Residence Club/Firm/School Cat Result
1 1 34 Jonas Nõukas 1971 Male
Pärnu maakond
  MV50 00:13:32
2 2 22 Jüri Rea 1976 Male
Pärnu maakond
  MV40 00:14:02
3 3 5 Toomas Näär 1969 Male
Pärnu maakond
  MV50 00:14:30
4 1 20 Ave Vainula 1979 Female
Pärnu maakond
  NV40 00:15:28
5 4 23 Erik Rajamäe 1970 Male
Harju maakond
HEL MV50 00:15:59
6 2 33 Liina Tammesaar 1988 Female
Pärnu maakond
Trimtex Baltic OÜ Naised 00:16:20
7 5 54 Igor Griffel 1965 Male
Pärnu maakond
Ratsaspordiklubi Oxford MV50 00:16:40
8 6 35 Timo Peltomaa 1954 Male
Uusimaa
  MV60 00:17:34
9 3 4 Mariliis Kurs 1974 Female
Ida-Viru maakond
  NV40 00:17:53
10 5 29 Liise Saare 2010 Female
Pärnu maakond
  U14 00:18:47
11 4 55 Pirgit Saar 1974 Female
Pärnu maakond
  NV40 00:18:47
12 6 10 Ülle Lipp 1960 Female
Järva maakond
  NV60 00:19:00
13 7 46 Ellen Matla 1958 Female
Lääne-Viru maakond
  NV60 00:19:04
14 8 45 Kaie Viilup 1987 Female
Järva maakond
  Naised 00:19:10
15 9 36 Aira Niinemets 1987 Female
Rapla maakond
Paikuse MK
RKAS
Naised 00:19:23
16 10 15 Anne-Lii Kaldvee Kaldvee 1966 Female
Tartu maakond
  NV50 00:19:51
17 11 27 Ksenija Romanova 2007 Female
Ida-Viru maakond
  U18 00:19:59
18 7 26 Imre Eiche 1973 Male
Võru maakond
  MV50 00:20:02
19 12 52 Merlin Helme 1987 Female
Harju maakond
Kohila Vineer Naised 00:20:17
20 8 28 Kevin Saare 2010 Male
Pärnu maakond
  U14 00:20:23
21 9 21 Marvin Rea 2008 Male
Pärnu maakond
  U16 00:20:24
22 13 16 Monika Künnap 1961 Female
Uusimaa
  NV60 00:21:31
23 14 30 Jaana Ahun 1985 Female
Harju maakond
  Naised 00:21:34
24 15 40 Ene Kübarsepp 1964 Female
Pärnu maakond
  NV50 00:22:04
25 16 14 Merle Tiits 1974 Female
Lääne-Viru maakond
  NV40 00:23:19
26 17 12 Õnne Lebedev 1974 Female
Pärnu maakond
  NV40 00:23:23
27 18 49 Inga Tennokese 1986 Female
Tartu maakond
Nordest Ekspert OÜ Naised 00:23:45
28 19 42 Sirje Sepp 1960 Female
Harju maakond
  NV60 00:25:19
29 20 41 Kristin Peterson 1995 Female
Valga maakond
  Naised 00:25:20
30 21 17 Siret Isak 1982 Female
Tartu maakond
  NV40 00:25:21
31 10 38 Raimi Laan 1979 Male
Pärnu maakond
  MV40 00:26:23
32 22 37 Virve Klaar 1980 Female
Pärnu maakond
  NV40 00:26:23
33 23 48 Age Argel 1975 Female
Harju maakond
  NV40 00:27:00
34 24 3 Ruth Rohi 1973 Female
Harju maakond
  NV50 00:27:13
35 25 6 Janika Jakobson 1970 Female
Tartu maakond
Tartu Lasteaed Krõll NV50 00:28:07
36 26 9 Inger Helena Palm 2017 Female
Harju maakond
Telia Spordiklubi U14 00:29:02
37 27 11 Sigrid Albi 1985 Female
Viljandi maakond
Rademar Naised 00:29:56
38 28 2 Liivi Soopärg 1965 Female
Rapla maakond
  NV50 00:30:03
39 29 8 Helle Roopere 1962 Female
Harju maakond
  NV60 00:31:50
40 12 31 Rednar Orman 2011 Male
Harju maakond
  U14 00:33:56
41 11 32 Rander Orman 2013 Male
Harju maakond
  U14 00:33:56
42 13 44 Urmas Kolga 1968 Male
Lääne maakond
  MV50 00:34:56
43 30 25 Terje Truu 1979 Female
Viljandi maakond
  NV40 00:35:14
44 32 19 Ülle Gretskov 1959 Female
Harju maakond
  NV60 00:37:40
45 31 18 Kerli Gretskov 1980 Female
Harju maakond
  NV40 00:37:40
46 33 7 Galina Fix 1969 Female
Harju maakond
  NV50 00:39:17
47 34 43 Sirje Pärnoja 1963 Female
Pärnu maakond
  NV60 00:41:50
48 35 53 Margis Hunt 1982 Female
Pärnu maakond
  NV40 00:42:46
49 36 24 Virge Veinimäe 1966 Female
Pärnu maakond
  NV50 00:46:03
50 37 13 Geidy Jõgiste 2023 Female
Pärnu maakond
  None 01:13:05
51 38 1 Mare Soovik 1943 Female
Lääne-Viru maakond
Maiximar OÜ NV70 01:23:00
Sulge

Tulemuse detailne info

...