Kahe Silla jooks
Virtuaaljooks

Search by ...
Gender
Cat
Country
Total: 111 Female: 75 Male: 36 Läbitud distants kokku: 1110 km Aeg kokku: 156:54:45
Pos M/F pos Bib Dist Birth year Gender Country Residence Club/Firm/School Cat Result
1 1 106 Armo Lüütsepp 1995 Male
Jõgeva maakond
  Mehed 00:40:39
2 2 20 Renno Rehtla 1985 Male
Tartu maakond
Elektest OÜ Mehed 00:45:46
3 1 85 Tatjana Jegorovtseva 1988 Female
Ida-Viru maakond
  Naised 00:48:27
4 3 74 Jaan Kaljuste 1991 Male
Tartu maakond
Luik Triplets Team Mehed 00:48:44
5 4 108 Allan Abroi 1973 Male
Tartu maakond
Valga Puu Spordiklubi
Valga Puu OÜ
MV50 00:51:04
6 5 86 Sten Remmelg 1986 Male
Ida-Viru maakond
  Mehed 00:51:35
7 2 59 Julia Grigorieva 1985 Female
Harju maakond
  Naised 00:51:52
8 6 101 Andrus Möll 1960 Male
Harju maakond
  MV60 00:54:56
9 7 15 Aleksei Tereštšenkov 1963 Male
Harju maakond
U-Klubi MV60 00:54:58
10 8 105 Rene Abel 1981 Male
Rapla maakond
Märjamaa PK MV40 00:56:32
11 3 112 Helena Kangur 1986 Female
Pärnu maakond
  Naised 00:56:39
12 4 88 Siiri Kaaver 1964 Female
Tartu maakond
Kevek NV50 00:57:43
13 5 25 Ragne Vaher 1986 Female
Tartu maakond
  Naised 00:57:56
14 9 99 Ruudi Kitsapea 1986 Male
Rapla maakond
Telia SK
Niiduseffid OÜ
Mehed 00:58:09
15 10 31 Avo Kask 1964 Male
Pärnu maakond
  MV50 00:58:10
16 11 47 Raul Algus 1958 Male
Harju maakond
  MV60 00:58:35
17 6 100 Kristin Peterson 1995 Female
Valga maakond
  Naised 00:58:39
18 12 34 Martin Palm 1987 Male
Harju maakond
Telia Spordiklubi Mehed 00:59:00
19 7 73 Epp Lauk 1952 Female
Tartu maakond
  NV70 00:59:25
20 13 14 Julius Liiv 1994 Male
Harju maakond
  Mehed 01:00:48
21 14 80 Heigo Jänes 1980 Male
Rapla maakond
  MV40 01:01:08
22 8 118 Adriana Talving 2000 Female
Harju maakond
  Naised 01:01:08
23 15 115 Jüri Rea 1976 Male
Pärnu maakond
  MV40 01:01:11
24 9 7 Mariliis Kurs 1974 Female
Ida-Viru maakond
  NV40 01:01:16
25 16 68 Erik Rajamäe 1970 Male
Harju maakond
HEL MV50 01:01:22
26 10 13 Siiri Särev 1961 Female
Uusimaa
SiiriuS Tmi NV60 01:02:00
27 11 82 Ingrid Saare 1989 Female
Pärnu maakond
  Naised 01:03:00
28 17 61 Andrus Kivari 2023 Male
Tartu maakond
Saint Gobain Glass Estonia SE None 01:03:12
29 12 39 Liivika Madar 1965 Female
Pärnu maakond
Tori lasteaed NV50 01:03:21
30 18 79 Andrus Vonk 1967 Male
Rapla maakond
  MV50 01:03:24
31 13 4 Kristi Miglai 1980 Female
Pärnu maakond
  NV40 01:03:38
32 14 36 Anneli Aidla 1978 Female
Pärnu maakond
Hedon Spa/ Supeluse Hotell OÜ NV40 01:03:48
33 19 66 Avo Lode 1963 Male
Põlva maakond
  MV60 01:04:21
34 20 95 Jaak Kukk 1984 Male
Rapla maakond
Kaitseliidu kool
Kaitseliit
Mehed 01:04:39
35 15 92 Reet Paatsi 1976 Female
Tartu maakond
  NV40 01:04:56
36 21 98 Karli Alliku 1995 Male
Pärnu maakond
  Mehed 01:05:19
37 22 37 Kaido Koppel 1971 Male
Pärnu maakond
Pärnu Kalev SK
Pärnu Linnavalitsus
MV50 01:05:35
38 16 16 Merilin Vips 1980 Female
Harju maakond
  NV40 01:06:45
39 17 75 Kaie Henno 1970 Female
Tartu maakond
Saint Gobain Glass Estonia SE NV50 01:08:03
40 23 69 Max Velsberg 2006 Male
Harju maakond
  U18 01:08:38
41 18 93 Karmen Raud 1986 Female
Pärnu maakond
  Naised 01:09:35
42 19 84 Marika Kütt 1972 Female
Pärnu maakond
  NV50 01:09:50
43 24 87 Ainar Maripuu 1997 Male
Pärnu maakond
  Mehed 01:10:02
44 20 94 Maarja Lauk 1988 Female
Harju maakond
Sportland Team
Sportland Eesti AS
Naised 01:10:24
45 21 111 Riina Mardla 1973 Female
Viljandi maakond
  NV50 01:11:05
46 22 18 Sigrid Mark 1968 Female
Põlva maakond
  NV50 01:11:32
47 23 76 Ulvi Lond 1967 Female
Tartu maakond
  NV50 01:11:57
48 24 27 Ene Pungar 1971 Female
Tartu maakond
  NV50 01:12:58
49 25 32 Eve Tsetsin 1974 Female
Viljandi maakond
  NV40 01:13:03
50 26 89 Evelyn Gustasson 1976 Female
Pärnu maakond
Hedon Spa/ Supeluse Hotell OÜ NV40 01:13:57
51 27 24 Kadriann Tamm 1985 Female
Harju maakond
TalTech ja EGT Naised 01:14:24
52 28 83 Triinu Lepiku 1981 Female
Pärnu maakond
  NV40 01:14:27
53 29 41 Janika Jakobson 1970 Female
Tartu maakond
Tartu Lasteaed Krõll NV50 01:14:36
54 25 38 Jevgeni Solovjov 1948 Male
Ida-Viru maakond
  MV70 01:15:39
55 26 10 Mati Hussar 1956 Male
Järva maakond
  MV60 01:16:15
56 30 103 Ivi Sintal 1961 Female
Pärnu maakond
  NV60 01:16:37
57 31 48 Merle Tiiits 1974 Female
Lääne-Viru maakond
  NV40 01:17:42
58 32 91 Aira Niinemets 1987 Female
Rapla maakond
Paikuse MK
RKAS
Naised 01:18:31
59 27 65 Rain Lõhmus 2001 Male
Pärnu maakond
Hedon Spa/ Supeluse Hotell OÜ U23 01:19:10
60 33 35 Aino Sirkel 1945 Female
Tartu maakond
  NV70 01:20:22
61 34 97 Ene Kübarsepp 1964 Female
Pärnu maakond
  NV50 01:20:38
62 35 102 Leili Prans 1951 Female
Tartu maakond
  NV70 01:20:50
63 28 78 Rein Traus 1948 Male
Lääne-Viru maakond
Traus-RAK MV70 01:21:24
64 29 120 Jaan Liiders 1955 Male
Rapla maakond
  MV60 01:22:02
65 36 96 Margit Düüna 1969 Female
Rapla maakond
Kaitseliit NV50 01:23:11
66 37 90 Maris Luht 1983 Female
Harju maakond
  NV40 01:24:39
67 38 5 Evelin Lahesoo 1982 Female
Tartu maakond
  NV40 01:24:53
68 30 58 Endel Kask 1969 Male
Harju maakond
  MV50 01:24:56
69 39 43 Aita Naber 1989 Female
Viljandi maakond
Rademar Naised 01:26:12
70 40 70 Tiia Uha 1992 Female
Viljandi maakond
  Naised 01:26:13
71 41 72 Varje Võrklaev 1959 Female
Lääne maakond
OÜ A&T Elekter Haapsalu NV60 01:27:09
72 42 44 Terje Väärtmaa 1965 Female
Tartu maakond
  NV50 01:30:53
73 43 45 Õnne Lebedev 1974 Female
Pärnu maakond
  NV40 01:31:14
74 44 113 Age Argel 1975 Female
Harju maakond
  NV40 01:31:33
75 45 42 Kirsti Süvaorg 1982 Female
Lääne-Viru maakond
Rademar NV40 01:37:33
76 46 109 Külli Mahla 1964 Female
Rapla maakond
  NV50 01:39:33
77 31 21 Janek Trik 1978 Male
Tartu maakond
Luik Triplets Team MV40 01:39:38
78 47 107 Janika Lillakas 1988 Female
Pärnu maakond
  Naised 01:39:51
79 48 2 Liivi Soopärg 1965 Female
Rapla maakond
  NV50 01:40:11
80 49 33 Helle Roopere 1962 Female
Harju maakond
  NV60 01:42:01
81 50 28 Kristel Laug 1984 Female
Lääne maakond
  Naised 01:42:06
82 51 62 Kersti Konist 1976 Female
Viljandi maakond
Rõngu Pagar OÜ NV40 01:43:09
83 52 3 Ruth Rohi 1973 Female
Harju maakond
  NV50 01:43:12
84 32 1 Pauli Arbelius 1943 Male
Kanta-Häme
  MV70 01:43:25
85 53 22 Taimi Märtsin 1969 Female
Lääne-Viru maakond
  NV50 01:45:16
86 54 12 Krista Kesma 1970 Female
Lääne-Viru maakond
  NV50 01:46:27
87 55 71 Tuuli Tõnise 1970 Female
Järva maakond
  NV50 01:46:57
88 56 77 Ksenija Romanova 2007 Female
Ida-Viru maakond
  U18 01:47:27
89 57 50 Merle Rallmann 1970 Female
Pärnu maakond
AS Postimees Grupp NV50 01:47:52
90 58 52 Krista Küttim 1984 Female
Harju maakond
  Naised 01:48:59
91 33 26 Aigars Voicescuks 1969 Male
Salacgrīva
  MV50 01:49:00
92 59 51 Maarika Kulešas 1979 Female
Harju maakond
  NV40 01:49:04
93 60 54 Angela Tölpt 1978 Female
Pärnu maakond
Estonia Spa Hotels NV40 01:52:10
94 61 40 Piret Kõrge 1974 Female
Harju maakond
  NV40 01:54:04
95 62 49 Jekaterina Leedo 1999 Female
Pärnu maakond
  Naised 01:55:50
96 63 23 Kirsti Nikkolo 1971 Female
Järva maakond
  NV50 01:56:02
97 64 119 Piret Kodar 1969 Female
Pärnu maakond
  NV50 01:57:10
98 65 9 Katrin Luks 1971 Female
Rapla maakond
  NV50 02:02:09
99 34 116 Ander Hunt 2015 Male
Pärnu maakond
  U14 02:02:22
100 35 117 Andres Hunt 1977 Male
Pärnu maakond
  MV40 02:02:22
101 66 56 Katrin Malinin 1984 Female
Harju maakond
  Naised 02:04:51
102 67 53 Sigrit Põldur 1989 Female
Pärnu maakond
Estonia Spa Hotels Naised 02:12:01
103 68 57 Diana Sopova 1986 Female
Harju maakond
Rimi Eesti Food AS Naised 02:17:55
104 69 6 Evely Luik 2023 Female
Võru maakond
  None 02:18:56
105 71 64 Ülle Gretskov 1959 Female
Harju maakond
  NV60 02:20:14
106 70 63 Kerli Gretskov 1980 Female
Harju maakond
  NV40 02:20:14
107 72 46 Geidy Jõgiste 1993 Female
Pärnu maakond
  Naised 02:21:20
108 36 110 Urmas Kolga 1968 Male
Lääne maakond
  MV50 02:23:32
109 73 114 Mai Saar 1968 Female
Pärnu maakond
  NV50 02:28:33
110 74 104 Sirje Pärnoja 1963 Female
Pärnu maakond
  NV60 02:34:25
111 75 29 Galina Fix 1969 Female
Harju maakond
  NV50 02:34:40
Sulge

Tulemuse detailne info

...