Pärnu Rannajooks
Virtuaaljooks

Search by ...
Gender
Cat
Country
Total: 64 Female: 35 Male: 29 Läbitud distants kokku: 640 km Aeg kokku: 91:36:31
Pos M/F pos Bib Dist Birth year Country Residence Club/Firm/School Cat Cat pos Distance covered Result
1 1 33 Martin Palm 1987
Harju maakond
Telia SK Mehed 1 10 km 00:41:15
2 2 8 Allan Abroi 1973
Tartu maakond
Valga Puu Spordiklubi
Valga Puu OÜ
MV50 1 10 km 00:47:22
3 3 43 Priidik Parmi 1980
Tartu maakond
SK SPIIDI MV40 1 10 km 00:47:27
4 4 55 Jaan Kaljuste 1991
Tartu maakond
Luik Triplets Team Mehed 2 10 km 00:50:43
5 1 36 Marju Lepmets 1977
Pärnu maakond
Anu Jooksutrennid
Rahandusministeerium
NV40 1 10 km 00:51:16
6 5 29 Denis Vetrennikov 1986
Ida-Viru maakond
SellerDen Mehed 3 10 km 00:51:46
7 2 12 Liisi Kirch 1990
Pärnu maakond
Anu Jooksutrennid
Rahandusministeerium
Naised 1 10 km 00:53:31
8 6 67 Arles Berg 1996
Harju maakond
  Mehed 4 10 km 00:55:46
9 7 44 Karl Jakobson 1979
Viljandi maakond
Unimuts MV40 2 10 km 00:56:07
10 8 68 Karl Anders Vaikla 1996
Harju maakond
  Mehed 5 10 km 00:57:35
11 9 26 Karli Alliku 1995
Pärnu maakond
  Mehed 6 10 km 00:58:19
12 10 61 Heigo Jänes 1980
Rapla maakond
  MV40 3 10 km 00:59:16
13 3 51 Elin Kummets 1988
Pärnu maakond
Scanfil Naised 2 10 km 00:59:49
14 4 17 Liina Luks 1986
Pärnu maakond
  Naised 3 10 km 01:01:36
15 5 6 Rita Kadak 1982
Harju maakond
  NV40 2 10 km 01:02:02
16 6 59 Anita Ievina 1968
Cesis
Cēsis NV50 1 10 km 01:03:30
17 11 53 Avo Lode 1963
Põlva maakond
  MV60 1 10 km 01:04:43
18 7 16 Aira Niinemets 1987
Rapla maakond
Paikuse MK
RKAS
Naised 4 10 km 01:05:09
19 8 47 Ellen Matla 1958
Lääne-Viru maakond
  NV60 1 10 km 01:06:17
20 9 40 Larisa Korolyak 1978
Ida-Viru maakond
  NV40 3 10 km 01:07:51
21 10 49 Margit Blehner 1972
Pärnu maakond
OK West NV50 2 10 km 01:08:26
22 12 3 Janek Trik 1978
Tartu maakond
Luik Triplets Team MV40 4 10 km 01:09:04
23 13 45 Artur Jakobson 2009
Viljandi maakond
  U16 1 10 km 01:10:13
24 11 37 Tiia Kruuse 1973
Rapla maakond
  NV50 3 10 km 01:13:20
25 12 46 Merle Tiits 1974
Lääne-Viru maakond
  NV40 4 10 km 01:15:31
26 14 30 Jevgeni Solovjov 1948
Ida-Viru maakond
  MV70 1 10 km 01:16:02
27 13 54 Terti Rüütli 1988
Pärnu maakond
Scanfil Naised 5 10 km 01:17:33
28 14 4 Mariliis Kurs 1974
Ida-Viru maakond
  NV40 5 10 km 01:17:37
29 15 21 Kaido Koppel 1971
Pärnu maakond
Pärnu Kalev SK
Pärnu Linnavalitsus
MV50 2 10 km 01:18:10
30 15 41 Ivi Sintal 1961
Pärnu maakond
  NV60 2 10 km 01:20:14
31 16 25 Leili Prans 1951
Tartu maakond
  NV70 1 10 km 01:20:30
32 17 48 Anneli Sitska 1966
Viljandi maakond
Viljandi Rattaklubi NV50 4 10 km 01:20:58
33 16 34 Rein Traus 1948
Lääne-Viru maakond
Traus-RAK MV70 2 10 km 01:21:24
34 17 63 Arvo Luus 1938
Harju maakond
Mõisaküla MV70 3 10 km 01:21:47
35 18 52 Anne Urban 1988
Pärnu maakond
  Naised 6 10 km 01:22:04
36 19 11 Ülle Ivanova 1980
Pärnu maakond
  NV40 6 10 km 01:22:38
37 18 39 Mart Mikson 1955
Järva maakond
  MV60 2 10 km 01:25:07
38 20 50 Varje Võrklaev 1959
Lääne maakond
OÜ A&T Elekter NV60 3 10 km 01:27:41
39 21 18 Lea Sepp 1984
Pärnu maakond
  Naised 7 10 km 01:28:17
40 19 1 Pauli Arbelius 1943
Kanta-Häme
  MV70 4 10 km 01:29:18
41 22 24 Marina Vazenina 1976
Rapla maakond
  NV40 7 10 km 01:32:10
42 23 22 Õnne Lebedev 1974
Pärnu maakond
  NV40 8 10 km 01:32:17
43 20 23 Riho Kurisoo 1976
Harju maakond
KURIKAS
Kaitsevägi
MV40 5 10 km 01:32:27
44 21 7 Aigars Voicescuks 1969
Salacgrīva
  MV50 3 10 km 01:34:00
45 24 20 Külli Mahla 1964
Rapla maakond
  NV50 5 10 km 01:35:21
46 25 35 Pille Udikas 1985
Pärnu maakond
Harmet OÜ Naised 8 10 km 01:38:02
47 26 13 Linda Krimm 1969
Harju maakond
  NV50 6 10 km 01:43:00
48 22 14 Rone Grahe 1959
Harju maakond
  MV60 3 10 km 01:43:52
49 24 27 Ander Hunt 2015
Pärnu maakond
  U14 1 10 km 01:51:55
50 23 62 Robin Hunt 2006
Pärnu maakond
  U18 1 10 km 01:51:55
51 25 28 Andres Hunt 1977
Pärnu maakond
  MV40 6 10 km 01:51:55
52 27 2 Ruth Rohi 1973
Harju maakond
  NV50 7 10 km 01:53:18
53 28 42 Jane Lanno 1994
Pärnu maakond
Sportland Team
Sportland Eesti AS
Naised 9 10 km 01:53:19
54 29 38 Külliki Kiiver 1974
Pärnu maakond
  NV40 9 10 km 01:54:00
55 30 56 Linda Lepassalu 1994
Harju maakond
Sportland Team
Sportland Eesti AS
Naised 10 10 km 01:58:13
56 26 19 Toomas Padjus 1954
Pärnu maakond
  MV60 4 10 km 02:01:48
57 27 32 Eiko Kadarik 1985
Harju maakond
Rimi Eesti Food AS Mehed 7 10 km 02:03:02
58 28 57 Silver Soonik 1995
Viljandi maakond
  Mehed 8 10 km 02:03:34
59 31 58 Aive Tuvi 1970
Tartu maakond
  NV50 8 10 km 02:07:20
60 32 65 Piret Kodar 1969
Pärnu maakond
  NV50 9 10 km 02:08:20
61 33 64 Mai Saar 1968
Pärnu maakond
  NV50 10 10 km 02:10:45
62 29 31 Denis Bokhan 1979
Harju maakond
  MV40 7 10 km 02:22:36
63 34 9 Kerli Gretskov 1980
Harju maakond
  NV40 10 10 km 02:33:04
64 35 10 Ülle Gretškov 1959
Harju maakond
  NV60 4 10 km 02:33:04
Sulge

Tulemuse detailne info

...