Virtuaalne Pärnu rattasõit

Otsingusõna
Sugu
Vkl
Riik
Kokku: 36 Naisi: 23 Mehi: 13 Läbitud distants kokku: 360 km Aeg kokku: 26:59:21
Koht M/N koht Nr Nimi Sünniaasta Riik Elukoht Klubi/firma/kool Vkl VKL koht Tulemus
1 1 21 Regina Vaarik 1983
Tartu maakond
  Naised 1 00:10:03
2 2 25 Maris Suviste 1992
Viljandi maakond
  Naised 2 00:26:34
3 3 33 Sirje Pärnoja 1963
Pärnu maakond
  NV50 1 00:26:42
4 4 1 Jaana Järve 1976
Lääne-Viru maakond
  NV40 1 00:28:35
5 5 30 Ingrit Lang 1997
Harju maakond
  Naised 3 00:28:58
6 1 22 Mehis Laanem 1988
Lääne-Viru maakond
  Mehed 1 00:29:50
7 2 26 Viktor Soldatov 1986
Harju maakond
Lavonia OY Mehed 2 00:30:04
8 6 27 Ester Soldatova 1989
Harju maakond
  Naised 4 00:33:07
9 7 31 Helen Viilukas 1975
Hiiu maakond
  NV40 2 00:33:32
10 3 28 Priidik Parmi 1980
Tartu maakond
EVIKO AS MV40 1 00:33:34
11 4 34 Jüri Rea 1976
Pärnu maakond
  MV40 2 00:34:12
12 5 3 Aivar Kivi 1974
Ida-Viru maakond
Eraisik MV40 3 00:37:47
13 6 24 Mihkel Alasi 1993
Pärnu maakond
  Mehed 3 00:38:31
14 8 9 Geidy Jõgiste 1993
Pärnu maakond
  Naised 5 00:38:52
15 9 36 Helina Mäekivi 1985
Harju maakond
  Naised 6 00:39:49
16 7 18 Mati Piirat 1965
Lääne-Viru maakond
  MV50 1 00:40:00
17 10 19 Merike Piirat 1967
Lääne-Viru maakond
  NV50 2 00:40:11
18 11 4 Maili Lumera 1983
Pärnu maakond
  Naised 7 00:40:47
19 12 13 Julia Valjauga 1988
Pärnu maakond
  Naised 8 00:41:46
20 13 35 Ruth Rohi 1973
Harju maakond
  NV40 3 00:42:06
21 8 12 Andrei Valjauga 1987
Pärnu maakond
  Mehed 4 00:43:02
22 9 20 Villem Kivimäe 1953
Järva maakond
  MV60 1 00:43:29
23 14 8 Ilvi Vare 1970
Pärnu maakond
  NV50 3 00:43:36
24 15 6 Kerli Trey 1995
Pärnu maakond
  Naised 9 00:46:01
25 16 5 Silvi Trey 1974
Pärnu maakond
  NV40 4 00:46:18
26 17 10 Janika Jakobson 1970
Tartu maakond
  NV50 4 00:46:37
27 18 14 Nelli Zahharova 1963
Viljandi maakond
  NV50 5 00:47:06
28 19 23 Kadri Kukk 2008
Viljandi maakond
  U16 1 00:47:29
29 20 17 Siiri Orman 1982
Harju maakond
  NV40 5 00:47:53
30 10 15 Rednar Orman 2011
Harju maakond
  U14 1 00:47:53
31 11 16 Rander Orman 2013
Harju maakond
  U14 2 00:47:53
32 21 39 Piret Kodar 1969
Pärnu maakond
  NV50 6 00:51:20
33 22 37 Ave Kooskora 1983
Harju maakond
RVM Systems OÜ Naised 10 00:54:28
34 12 32 Kaspar Vomm 1993
Pärnu maakond
  Mehed 5 01:12:45
35 23 38 Rita Talisoo 1984
Pärnu maakond
  Naised 11 01:14:31
36 13 11 Margus Remek 1987
Lääne-Viru maakond
  Mehed 6 03:04:00
Sulge

Tulemuse detailne info

...