Pärnu Suvejooks ja kõnd
Virtuaaljooks

Otsingusõna
Sugu
Vkl
Riik
Läbimise viis
Kokku: 116 Naisi: 81 Mehi: 35 Läbitud distants kokku: 1160 km Aeg kokku: 172:56:58
Koht M/N koht Nr Nimi Sünniaasta Sugu Riik Elukoht Klubi/firma/kool Vkl Läbimise viis Tulemus
1 1 74 Renno Rehtla 1985 Mees
Tartu maakond
Elektest OÜ Mehed Jooks 00:45:42
2 2 17 Ahto Kingla 1987 Mees
Tartu maakond
  Mehed Jooks 00:46:09
3 3 113 Tommy Lahti 1980 Mees
Pohjanmaa
Skatila IK MV40 Jooks 00:47:11
4 4 95 Jonas Nõukas 1971 Mees
Pärnu maakond
  MV50 Jooks 00:47:25
5 5 37 Karol Pert 1983 Mees
Pärnu maakond
  Mehed Jooks 00:48:13
6 1 42 Triin Mäger 1991 Naine
Pärnu maakond
Anu Jooksutrennid
Pärnu Linnavalitsus
Naised Jooks 00:48:53
7 6 22 Veiko Keersalu 1979 Mees
Pärnu maakond
  MV40 Jooks 00:49:17
8 7 78 Kert Privits 1996 Mees
Viljandi maakond
Nordwood Mehed Jooks 00:49:34
9 8 10 Toomas Näär 1969 Mees
Pärnu maakond
  MV50 Jooks 00:50:57
10 2 34 Kati Kuivalainen 1965 Naine
Pohjois-Pohjanmaa
  NV50 Jooks 00:51:57
11 3 56 Mari-Liis Länik 1997 Naine
Põlva maakond
  Naised Jooks 00:51:58
12 9 46 Meelis Muts 1973 Mees
Viljandi maakond
  MV40 Jooks 00:53:23
13 10 110 Mart Saareoja 1972 Mees
Pärnu maakond
  MV50 Jooks 00:53:33
14 4 7 Kristiina Kõdar 1982 Naine
Tartu maakond
  NV40 Jooks 00:53:42
15 11 92 Andrei Maksimov 1975 Mees
Harju maakond
  MV40 Jooks 00:54:06
16 12 116 Maanus Vallsalu 1987 Mees
Lääne maakond
  Mehed Jooks 00:56:22
17 5 76 Age Laane 1980 Naine
Pärnu maakond
  NV40 Jooks 00:56:35
18 13 44 Krister Kallas 1985 Mees
Viljandi maakond
Rademar Mehed Jooks 00:57:19
19 14 35 Pekka Kuivalainen 1952 Mees
Pohjois-Pohjanmaa
  MV70 Jooks 00:57:23
20 6 94 Evely Luik 1986 Naine
Võru maakond
  Naised Jooks 00:57:47
21 7 69 Kati Rammo 1986 Naine
Tartu maakond
  Naised Jooks 00:57:58
22 15 50 Aleksei Tereštšenkov 1963 Mees
Harju maakond
U-Klubi MV50 Kõnd 00:57:58
23 16 54 Avo Lode 1963 Mees
Põlva maakond
  MV50 Jooks 00:58:58
24 8 109 Maire Vares 1974 Naine
Valga maakond
  NV40 Jooks 00:59:02
25 9 112 Heelika Aus 1994 Naine
Saare maakond
  Naised Jooks 00:59:11
26 10 117 Liis Lehtse 1989 Naine
Tartu maakond
  Naised Jooks 00:59:13
27 17 108 Timo Peltomaa 1954 Mees
Uusimaa
Karjaan Ura MV60 Jooks 00:59:53
28 11 21 Rita Kadak 1982 Naine
Harju maakond
  NV40 Jooks 00:59:54
29 18 64 Erik Rajamäe 1970 Mees
Harju maakond
  MV50 Jooks 01:01:33
30 12 111 Maila Vahtra 1977 Naine
Võru maakond
Eesti Energia Spordiklubi
Eesti Energia Spordiklubi
NV40 Jooks 01:01:54
31 13 81 Ester Leiten-Kukk 1976 Naine
Harju maakond
  NV40 Jooks 01:02:02
32 14 4 Mariliis Kurs 1974 Naine
Ida-Viru maakond
  NV40 Jooks 01:02:15
33 19 102 Egert Eek 1980 Mees
Pärnu maakond
  MV40 Jooks 01:04:36
34 20 97 Roman Stratilatov 1991 Mees
Võru maakond
  Mehed Jooks 01:04:44
35 15 43 Pille Teller 1972 Naine
Saare maakond
  NV50 Jooks 01:05:49
36 16 45 Anneliis Mets 1986 Naine
Saare maakond
Rademar Naised Jooks 01:06:02
37 17 121 Karin Hõrrak 1968 Naine
Tartu maakond
  NV50 Jooks 01:06:42
38 18 86 Monika Laisaar 1980 Naine
Tartu maakond
  NV40 Jooks 01:10:42
39 21 118 Jaak Vaiknemets 1979 Mees
Tartu maakond
  MV40 Jooks 01:10:51
40 19 67 Margareta Palgi 1964 Naine
Võru maakond
  NV50 Jooks 01:11:51
41 20 75 Lea Sepp 1984 Naine
Pärnu maakond
MS Balti Trafo Naised Jooks 01:12:19
42 21 120 Mirje Lõhmus 1972 Naine
Põlva maakond
  NV50 Jooks 01:12:26
43 22 85 Mati Hussar 1956 Mees
Järva maakond
  MV60 Jooks 01:13:51
44 23 71 Jevgeni Solovjov 1948 Mees
Ida-Viru maakond
  MV70 Jooks 01:14:17
45 22 107 Monika Künnap 1961 Naine
Uusimaa
  NV60 Kõnd 01:14:24
46 23 96 Kristin Peterson 1995 Naine
Valga maakond
  Naised Jooks 01:16:13
47 24 19 Jana Pärtel 1975 Naine
Lääne-Viru maakond
  NV40 Jooks 01:16:18
48 25 27 Maili Lumera 1983 Naine
Pärnu maakond
  Naised Jooks 01:16:45
49 26 89 Piret Moisto 1988 Naine
Harju maakond
  Naised Kõnd 01:17:25
50 24 26 Pauli Arbelius 1943 Mees
Kanta-Häme
  MV70 Jooks 01:17:34
51 27 23 Merike Gnezdov 1970 Naine
Pärnu maakond
Audru Kultuuri-ja Spordikeskus NV50 Kõnd 01:17:53
52 28 63 Hellika Luik 1982 Naine
Harju maakond
  NV40 Kõnd 01:18:33
53 25 82 Mati Piirat 1965 Mees
Lääne-Viru maakond
  MV50 Jooks 01:18:45
54 29 55 Merle Tiits 1974 Naine
Lääne-Viru maakond
  NV40 Jooks 01:19:02
55 30 83 Merike Piirat 1967 Naine
Lääne-Viru maakond
  NV50 Jooks 01:19:09
56 31 72 Annely Toomemäe 1978 Naine
Pärnu maakond
Selver AS NV40 Kõnd 01:20:06
57 32 80 Aivi Käba 1959 Naine
Lääne-Viru maakond
  NV60 Jooks 01:21:12
58 33 87 Leili Prans 1951 Naine
Tartu maakond
  NV70 Jooks 01:23:07
59 26 25 Aivar Kivi 1974 Mees
Ida-Viru maakond
Eraisik MV40 Jooks 01:26:27
60 27 122 Riho Talisoo 1986 Mees
Pärnu maakond
  Mehed Jooks 01:27:04
61 34 1 Jaana Järve 1976 Naine
Lääne-Viru maakond
  NV40 Kõnd 01:27:25
62 35 47 Margit Lunt 1971 Naine
Harju maakond
  NV50 Kõnd 01:29:31
63 37 93 Marge Ansi 1979 Naine
Pärnu maakond
  NV40 Kõnd 01:31:31
64 36 61 Ülle Ivanova 1980 Naine
Pärnu maakond
  NV40 Jooks 01:31:31
65 38 8 Ruth Kaldma 1964 Naine
Rapla maakond
Niskodukaitse Märjamaa jaoskond NV50 Jooks 01:32:47
66 39 65 Kersti Hiiemaa 1987 Naine
Harju maakond
  Naised Kõnd 01:33:46
67 28 68 Margus Remek 1987 Mees
Lääne-Viru maakond
  Mehed Jooks 01:33:58
68 29 57 Jaan Liiders 1955 Mees
Rapla maakond
  MV60 Jooks 01:34:34
69 40 79 Mare Hallop 1957 Naine
Pärnu maakond
Pärnu Vanalinna Põhikool NV60 Kõnd 01:34:56
70 41 105 Liina Tammesaar 1988 Naine
Pärnu maakond
  Naised Kõnd 01:35:49
71 42 32 Õnne Lebedev 1974 Naine
Pärnu maakond
  NV40 Kõnd 01:37:24
72 30 77 Algis Laane 1979 Mees
Pärnu maakond
  MV40 Kõnd 01:38:05
73 43 62 Sigrid Valdaru 1991 Naine
Pärnu maakond
  Naised Kõnd 01:38:35
74 44 48 Janika Jakobson 1970 Naine
Tartu maakond
Tartu Lasteaed Krõll NV50 Kõnd 01:39:45
75 45 106 Ilse Laur 1957 Naine
Harju maakond
  NV60 Kõnd 01:39:59
76 46 84 Pille Udikas 1985 Naine
Pärnu maakond
  Naised Jooks 01:44:05
77 47 36 Taimi Hinnosaar 1956 Naine
Lääne-Viru maakond
  NV60 Kõnd 01:44:43
78 48 91 Tiina Juhani 1974 Naine
Harju maakond
  NV40 Kõnd 01:44:51
79 49 104 Helle Michelson 1957 Naine
Võru maakond
  NV60 Kõnd 01:45:20
80 50 18 Galina Šeršnjova 1967 Naine
Pärnu maakond
MTÜ Spordiselts
Pärnu Keskuse Selver
NV50 Kõnd 01:45:35
81 51 11 Eha Taidla 1961 Naine
Pärnu maakond
Pärnu Keskuse Selver NV60 Kõnd 01:45:44
82 31 98 Dmitri Nadivski 1985 Mees
Viljandi maakond
  Mehed Jooks 01:46:08
83 52 16 Marget Stamm 1967 Naine
Lääne-Viru maakond
  NV50 Kõnd 01:47:36
84 53 66 Kairit Puust 1976 Naine
Pärnu maakond
  NV40 Kõnd 01:48:41
85 54 49 Krista Kesma 1970 Naine
Lääne-Viru maakond
  NV50 Kõnd 01:49:37
86 55 119 Piret Kodar 1969 Naine
Pärnu maakond
  NV50 Kõnd 01:50:18
87 56 13 Kirsti Nikkolo 1971 Naine
Järva maakond
  NV50 Kõnd 01:50:51
88 57 52 Nelle Tõnning 1990 Naine
Pärnu maakond
  Naised Kõnd 01:50:54
89 58 15 Jaanika Maaniit 1984 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Selver
Naised Kõnd 01:51:50
90 59 59 Helina Mäekivi 1985 Naine
Harju maakond
  Naised Kõnd 01:53:18
91 60 60 Nelli Zahharova 1963 Naine
Viljandi maakond
  NV50 Jooks 01:53:57
92 61 90 Jelena Romanova 1974 Naine
Ida-Viru maakond
  NV40 Jooks 01:54:08
93 62 33 Ruth Rohi 1973 Naine
Harju maakond
  NV40 Kõnd 01:54:12
94 63 2 Kristi Paalman 1975 Naine
Põlva maakond
  NV40 Kõnd 01:55:22
95 64 3 Sandra Paalman 2006 Naine
Põlva maakond
  U18 Kõnd 01:55:22
96 65 5 Ilona Miller 1982 Naine
Pärnu maakond
  NV40 Kõnd 01:55:45
97 32 70 Kalle Allik 1952 Mees
Viljandi maakond
AllikRacing MV70 Kõnd 01:57:30
98 66 29 Kerli Trey 1995 Naine
Pärnu maakond
  Naised Kõnd 01:58:56
99 67 103 Krista Riener-Kose 1969 Naine
Harju maakond
  NV50 Kõnd 02:01:06
100 68 14 Annika Tirmaste 1987 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Selver AS
Naised Kõnd 02:03:39
101 69 39 Siiri Orman 1982 Naine
Harju maakond
  NV40 Kõnd 02:05:12
102 34 40 Rander Orman 2013 Mees
Harju maakond
  U14 Kõnd 02:05:12
103 33 41 Rednar Orman 2011 Mees
Harju maakond
  U14 Kõnd 02:05:12
104 70 28 Silvi Trey 1974 Naine
Pärnu maakond
NOTE Pärnu OÜ NV40 Kõnd 02:05:14
105 71 99 Mai Saar 1968 Naine
Pärnu maakond
  NV50 Kõnd 02:07:47
106 72 24 Avely Parve 1966 Naine
Uusimaa
  NV50 Kõnd 02:10:00
107 73 73 Margit Huttunen 1971 Naine
Uusimaa
  NV50 Jooks 02:15:49
108 35 101 Eiko Kadarik 1985 Mees
Harju maakond
  Mehed Kõnd 02:18:37
109 74 100 Katrin Malinin 1984 Naine
Harju maakond
  Naised Jooks 02:18:37
110 75 30 Geidy Jõgiste 1993 Naine
Pärnu maakond
  Naised Kõnd 02:21:12
111 76 114 Olga Kravtsova 1978 Naine
Harju maakond
  NV40 Kõnd 02:26:15
112 77 38 Diana Sopova 1986 Naine
Harju maakond
  Naised Kõnd 02:30:19
113 78 115 Rita Talisoo 1984 Naine
Pärnu maakond
  Naised Kõnd 02:32:17
114 79 31 Kertu Variste 1980 Naine
Pärnu maakond
  NV40 Kõnd 02:47:39
115 80 12 Helve Pulk 1961 Naine
Pärnu maakond
  NV60 Kõnd 02:48:47
116 81 58 Sirje Pärnoja 1963 Naine
Pärnu maakond
  NV50 Jooks 03:28:21
Sulge

Tulemuse detailne info

...