Virtuaalne Talvine Välja Kutse

Otsingusõna
Sugu
Vkl
Riik
Läbimise viis
Kokku: 66 Naisi: 46 Mehi: 20 Läbitud distants kokku: 4656 km Osaluskordi: 494 Aeg kokku: 570:43:58
Nr Nimi Sünniaasta Sugu Riik Elukoht Klubi/firma/kool Vkl Läbitud distants Läbimise viis Osaluskordi Tulemus
79 Mareli Antsu 1985 Naine
Pärnu maakond
  Naised 59.8 km Kõnd 10 09:48:15
19 Pauli Arbelius 1943 Mees
Kanta-Häme
  MV70 110 km Kõnd 2 20:59:17
29 Margit Blehner 1972 Naine
Pärnu maakond
OK West NV50 110.1 km Kõnd
Jooks
Muu
19 19:13:13
67 Lili Boom 1970 Naine
Lääne-Viru maakond
  NV50 5.1 km Kõnd 1 00:52:24
68 Ebe-Kai Grauberg 1994 Naine
Harju maakond
  Naised 115.7 km Kõnd 15 21:10:11
70 Ave Hiiemäe 1995 Naine
Hiiu maakond
  Naised 24.7 km Kõnd 5 06:25:25
4 Eidi Himmaste 1975 Naine
Varsinais-Suomi
  NV40 18.1 km Kõnd 3 03:47:31
39 Mati Hussar 1956 Mees
Järva maakond
  MV60 6.4 km Kõnd 1 00:56:27
6 Janika Jakobson 1970 Naine
Tartu maakond
Tartu Spordiklubi Aktiiv
Tartu Lasteaed Krõll
NV50 100 km Ratas
Kõnd
Uisutamine
17 12:59:25
20 Janika Johannson 1981 Naine
Pärnu maakond
  NV40 7.6 km Kõnd 2 01:34:39
62 Liina Kanarbik 1969 Naine
Pärnu maakond
  NV50 5.1 km Suusk 1 00:31:10
51 Evelin Karu 1984 Naine
Pärnu maakond
  NV40 88.7 km Jooks
Kõnd
21 13:51:35
11 Satu Kaarina Kauranen 1971 Naine
Pirkanmaa
K-Citymarket Pirkkala NV50 71.1 km Kõnd 13 15:32:43
24 Urmo Kesküla 1977 Mees
Pärnu maakond
anu jooksutrennid
Schoberg OÜ
MV40 98.9 km Jooks
Suusk
4 06:14:09
2 Eveli Kiis 1974 Naine
Tartu maakond
  NV50 152.3 km Jooks
Kõnd
24 24:52:08
25 Marika Kisand 1971 Naine
Tartu maakond
  NV50 8.5 km Kõnd 2 02:33:58
59 Triinu Koidu 2006 Naine
Pärnu maakond
  U20 5.1 km Kõnd 1 00:31:10
7 Kaarel Koitne 1989 Mees
Harju maakond
LSS Mehed 63.9 km Jooks 10 06:07:08
21 Linda Krimm 1969 Naine
Harju maakond
  NV50 95.8 km Jooks
Kõnd
12 15:20:23
23 Tiia Kruuse 1973 Naine
Rapla maakond
  NV50 85.4 km Kõnd 11 15:37:22
72 Ene Kübarsepp 1964 Naine
Pärnu maakond
  NV60 109.5 km Kõnd 18 21:02:18
27 Malle Kuldma 1958 Naine
Rapla maakond
NKK Taastulijad
NKK Taastulijad
NV60 123.2 km Kõnd 35 34:14:54
28 Monika Künnap 1961 Naine
Uusimaa
Anu jooksutrennid NV60 117.4 km Kõnd
Jooks
20 18:56:40
26 Riho Kurisoo 1976 Mees
Harju maakond
KURIKAS MV40 56.2 km Jooks
Kõnd
7 09:08:25
1 Mariliis Kurs 1974 Naine
Ida-Viru maakond
  NV40 12 km Kõnd 4 02:02:06
74 Jüri Laanmets 1956 Mees
Harju maakond
  MV60 16.3 km Suusk 1 01:40:44
5 Õnne Lebedev 1974 Naine
Pärnu maakond
  NV50 145.1 km Kõnd 22 25:06:44
83 Kaie Lee 1972 Naine
Pärnu maakond
  NV50 19.5 km Kõnd 5 03:16:21
12 Lena Levitskaja 1976 Naine
Harju maakond
  NV40 31.2 km Kõnd 4 05:35:15
76 Andres Lillemägi 1971 Mees
Lääne-Viru maakond
  MV50 6 km Suusk 1 00:30:28
37 Anne Loho 1982 Naine
Harju maakond
  NV40 36.8 km Kõnd 9 03:38:52
65 Helina Mäekivi 1985 Naine
Harju maakond
  Naised 85 km Kõnd 1 17:30:55
9 Ly Mäemurd 1980 Naine
Pärnu maakond
Naiskodukaitse NV40 3.3 km Kõnd 1 00:57:06
36 Maarja Mägi 1985 Naine
Harju maakond
  Naised 36.8 km Kõnd 9 03:38:52
60 Ülle Männiste 1973 Naine
Pärnu maakond
  NV50 5.1 km Suusk 1 00:31:10
54 Margot Meriloo 1970 Naine
Pärnu maakond
  NV50 5.1 km Kõnd 1 00:31:10
61 Mery-Bel Mihhailova 2011 Naine
Pärnu maakond
  U14 5.1 km Suusk 1 00:31:10
3 Toomas Näär 1969 Mees
Pärnu maakond
  MV50 131.5 km Jooks
Kõnd
Muu
18 24:28:36
22 Kirsti Nikkolo 1971 Naine
Järva maakond
  NV50 5 km Kõnd 1 01:04:46
14 Rander Orman 2013 Mees
Harju maakond
  U14 3 km Jooks 1 00:25:53
13 Rednar Orman 2011 Mees
Harju maakond
  U14 3 km Jooks 1 00:20:42
58 Anne Ott 1973 Naine
Pärnu maakond
  NV50 5.1 km Suusk 1 00:31:10
30 Velli Pahk 1964 Naine
Pärnu maakond
  NV60 7 km Kõnd 2 01:26:41
78 Priidik Parmi 1980 Mees
Tartu maakond
Spiidy MV40 5 km Jooks 1 00:30:00
71 Priit Paulus 1986 Mees
Pärnu maakond
Ragn-Sells AS Mehed 39.2 km Jooks 8 04:32:44
52 Kevin Peenoja 2008 Mees
Pärnu maakond
  U18 5.1 km Suusk 1 00:31:10
32 Timo Peltomaa 1954 Mees
Uusimaa
Karjaan Ura MV70 480.4 km Kõnd
Suusk
Jooks
23 42:09:48
40 Raivo Pill 1971 Mees
Harju maakond
  MV50 5 km Jooks 1 00:32:41
69 Liidia Põllu 1954 Naine
Ida-Viru maakond
Viru SK NV70 104.2 km Kõnd
Suusk
17 23:02:27
42 Merle Rallmann 1970 Naine
Pärnu maakond
AS Postimees Grupp NV50 41.4 km Kõnd 4 10:34:01
45 Margus Remek 1987 Mees
Lääne-Viru maakond
  Mehed 15.7 km Jooks 1 02:02:00
46 Helle Roopere 1962 Naine
Harju maakond
  NV60 5 km Kõnd 1 00:52:36
16 Terti Rüütli 1988 Naine
Pärnu maakond
  Naised 92.3 km Kõnd 11 17:31:18
55 Annika Saag 1985 Mees
Pärnu maakond
  Mehed 5.1 km Suusk 1 00:31:10
43 Grete-Liisa Sihver 1991 Naine
Pärnu maakond
AS Postimees Grupp Naised 36.2 km Kõnd 10 07:53:17
38 Ivi Sintal 1961 Naine
Pärnu maakond
  NV60 3 km Jooks 1 00:24:49
41 Kerle Soosalu 1996 Naine
Pärnu maakond
AS Postimees Grupp Naised 3 km Jooks 1 00:39:34
77 Anneli Tamela 1980 Naine
Valga maakond
Valga FitClub NV40 869.4 km Jooks
Kõnd
39 45:04:11
10 Maarika Tammepõld 1983 Naine
Pirkanmaa
K-Citymarket Pirkkala NV40 629.2 km Kõnd
Suusk
15 15:16:48
31 Rein Traus 1948 Mees
Lääne-Viru maakond
  MV70 6.1 km Jooks 1 00:58:09
57 Andre Valgemäe 2010 Mees
Pärnu maakond
  U16 5.1 km Suusk 1 00:31:10
63 Jaana Valgemäe 2008 Naine
Pärnu maakond
  U18 5.1 km Suusk 1 00:31:10
56 Juulia Valgemäe 2011 Naine
Pärnu maakond
  U14 5.1 km Suusk 1 00:31:10
8 Kertu Variste 1980 Naine
Pärnu maakond
  NV40 13.6 km Kõnd 2 02:28:36
53 Igor Vassiljev 2007 Mees
Pärnu maakond
  U18 5.1 km Suusk 1 00:31:10
50 Marina Vazenina 1976 Naine
Rapla maakond
  NV40 75.7 km Kõnd 14 16:54:28
Sulge

Tulemuse detailne info

...