Talvine Välja Kutse

Otsingusõna
Sugu
Vkl
Riik
Läbimise viis
Kokku: 161 Naisi: 129 Mehi: 32
Nr Nimi Sünniaasta Sugu Riik Elukoht Klubi/firma/kool Vkl Läbitud distants Läbimise viis Tulemus
117 Mart Saareoja 1972 Mees
Pärnu maakond
  MV40 508.5 km Suusk
Kõnd
Maastikurattasõit
30:00:47
35 Piret Bart 1985 Naine
Pärnu maakond
  NV35 439.4 km Suusk
Jooks
Kõnd
Maastikurattasõit
Uisutamine
37:23:59
81 Mare Hallop 1957 Naine
Pärnu maakond
  NV55 394.2 km Kõnd
Suusk
Maastikurattasõit
48:16:10
92 Raimond Laats 1979 Mees
Pärnu maakond
g4s eesti MV40 369.4 km Kõnd
Maastikurattasõit
61:59:34
34 Indrek Sarapuu 1981 Mees
Pärnu maakond
  MV40 362.6 km Suusk
Kõnd
Maastikurattasõit
Uisutamine
29:42:05
123 Ulvi Lond 1967 Naine
Tartu maakond
  NV45 341.4 km Kõnd
Jooks
82:06:53
40 Merike Westholm 1969 Naine
Harju maakond
  NV45 317.4 km Jooks
Kõnd
55:55:34
142 Aleksei Tereštšenkov 1963 Mees
Harju maakond
U-Club
Utilitas
MV50 268.2 km Kõnd
Suusk
Jooks
26:44:09
87 Ivo Volt 1968 Mees
Harju maakond
  MV50 252.7 km Suusk
Kõnd
Maastikurattasõit
Jooks
Uisutamine
20:18:37
46 Gerly Gnezdov 1992 Naine
Pärnu maakond
  Naised 223.7 km Jooks
Kõnd
Maastikurattasõit
28:57:00
59 Ilme Parik 1963 Naine
Harju maakond
  NV55 210.7 km Kõnd 48:37:54
47 Marko Teinburk 1987 Mees
Pärnu maakond
Anu Jooksutrennid
Bravo Catering
Mehed 202.4 km Jooks
Kõnd
Suusk
Maastikurattasõit
21:43:42
97 Tuuli Vaarak 1987 Naine
Viljandi maakond
  Naised 196.8 km Suusk
Kõnd
Jooks
52:56:55
25 Luise-Ly Westholm-Truber 1991 Naine
Saare maakond
  Naised 187.9 km Jooks
Kõnd
27:51:07
56 Monika Kannelaud 1984 Naine
Jõgeva maakond
  NV35 183 km Suusk
Kõnd
Maastikurattasõit
Jooks
Uisutamine
20:07:42
112 Raivo Raudsepp 1964 Mees
Järva maakond
  MV50 182.5 km Kõnd
Suusk
Jooks
25:25:44
39 Maarja Kurm 1987 Naine
Hertfordshire
  Naised 182.4 km Jooks
Kõnd
24:27:23
23 Eve Hinrikus 1969 Naine
Harju maakond
  NV45 181.4 km Kõnd 36:00:00
154 Signe Holm 1978 Naine
Harju maakond
  NV35 174.2 km Kõnd
Jooks
29:51:29
1 Jaana Järve 1976 Naine
Lääne-Viru maakond
  NV45 172.6 km Kõnd
Maastikurattasõit
30:09:17
150 Kristi Roots 1974 Naine
Harju maakond
Harju Elekter NV45 166.7 km Jooks
Kõnd
39:15:18
94 Merle Palu 1973 Naine
Uusimaa
  NV45 156.1 km Kõnd
Jooks
61:19:20
21 Merike Ilves 1976 Naine
Pärnu maakond
  NV45 143.1 km Suusk
Jooks
Kõnd
15:54:20
28 Elise Saarna 1984 Naine
Pärnu maakond
Pärnu Kahe Silla Klubi NV35 142.1 km Kõnd
Jooks
28:15:04
146 Merle Rallmann 1970 Naine
Pärnu maakond
  NV45 142 km Kõnd 32:47:09
52 Marilyn Marjapuu 1988 Naine
Harju maakond
  Naised 140.5 km Kõnd
Jooks
Maastikurattasõit
33:56:41
45 Triin Mäger 1991 Naine
Pärnu maakond
Anu Jooksutrennid
MTÜ Pärnu Noorte Vabaajakeskus
Naised 130 km Kõnd
Jooks
23:40:35
84 Evelin Lahesoo 1982 Naine
Tartu maakond
  NV35 127 km Kõnd
Suusk
26:05:14
135 Pille Teller 1972 Naine
Saare maakond
  NV45 125.9 km Kõnd 23:30:00
82 Hilja Tohv 1975 Naine
Pärnu maakond
  NV45 115.6 km Jooks 12:45:13
6 Maire Vares 1974 Naine
Valga maakond
  NV45 114.7 km Kõnd
Jooks
18:20:20
79 Natalja Korpenkov 1970 Naine
Tartu maakond
  NV45 113.2 km Kõnd 17:45:26
37 Ene Rooväli 1974 Naine
Rapla maakond
  NV45 113.1 km Kõnd
Jooks
Maastikurattasõit
15:26:48
51 Helin Berkman-Rand 1978 Naine
Hiiu maakond
  NV35 109.8 km Kõnd 22:13:18
85 Marju Tammeleht 1970 Naine
Harju maakond
  NV45 109.5 km Jooks
Kõnd
Suusk
19:12:30
107 Triin Lepa 1978 Naine
Pärnu maakond
Pärnu Kahe Silla klubi NV35 108.9 km Kõnd
Maastikurattasõit
09:36:48
63 Anneli Sitska 1966 Naine
Viljandi maakond
Viljandi Rattaklubi NV55 107.2 km Kõnd
Suusk
Uisutamine
17:18:58
48 Karin Proovel 1979 Naine
Tartu maakond
EESTI ENERGIA SPORDIKLUBI NV35 103.3 km Kõnd 17:15:00
148 Kristjan Lepa 1976 Mees
Pärnu maakond
  MV40 100.3 km Jooks 08:55:57
64 Õnne Lebedev 1974 Naine
Pärnu maakond
  NV45 100 km Kõnd 16:52:32
38 Janika Jakobson 1970 Naine
Tartu maakond
Tartu Impuls Spordiklubi NV45 100 km Suusk
Kõnd
Maastikurattasõit
13:59:01
99 Kadri Sammelselg 1985 Naine
Harju maakond
Tallinna Vangla NV35 99.6 km Jooks
Kõnd
13:22:41
96 Ilse Laur 1957 Naine
Harju maakond
  NV55 89.2 km Kõnd 17:12:31
31 Vahur Mäe 1980 Mees
Pärnu maakond
Pärnu Kahe Silla klubi MV40 88 km Jooks
Suusk
Kõnd
08:39:34
91 Kerli Viirsalu 1990 Naine
Pärnu maakond
g4s Eesti Naised 86.8 km Kõnd
Maastikurattasõit
14:19:06
113 Pille-Riin Piirmets 1980 Naine
Harju maakond
Õhuvägi NV35 85.8 km Suusk
Uisutamine
07:43:04
108 Este Maidle 1957 Naine
Pärnu maakond
  NV55 81 km Kõnd 19:15:00
2 Jana Pärtel 1975 Naine
Lääne-Viru maakond
  NV45 75.5 km Kõnd 12:01:11
30 Anni Lüll 1981 Naine
Pärnu maakond
Pärnu Kahe Silla klubi NV35 73.2 km Kõnd 12:46:25
138 Margit Marma 1998 Naine
Rapla maakond
SPORDISELTS
Itella Estonia OÜ
Naised 72.3 km Kõnd 18:01:55
58 Uno Õunapuu 1954 Mees
Lääne-Viru maakond
Õunapuu MV60 69.7 km Jooks 08:43:52
62 Sirje Mürk 1967 Naine
Hiiu maakond
  NV45 68.4 km Kõnd 15:10:33
29 Magne Pai 1993 Naine
Tartu maakond
  Naised 67.6 km Kõnd 12:47:27
125 Pille Väinma 1974 Naine
Lääne-Viru maakond
  NV45 67.5 km Kõnd 12:38:52
74 Eero Heinmets 1982 Mees
Pärnu maakond
Anu Jooksutrennid Mehed 63 km Suusk 04:26:33
149 Anett Mölder 1992 Naine
Harju maakond
  Naised 61.5 km Kõnd 12:44:15
41 Tiina Juhani 1974 Naine
Harju maakond
  NV45 60.1 km Kõnd
Suusk
10:10:29
101 Liisi Taar 1988 Naine
Harju maakond
MTÜ SPORTISELTS
As Selver
Naised 60 km Jooks 08:13:45
22 Triinu Ülemaante 1996 Naine
Rapla maakond
  Naised 59.5 km Jooks
Kõnd
10:03:14
100 Marlen Rebassoo 1981 Naine
Lääne-Viru maakond
  NV35 58.9 km Kõnd
Maastikurattasõit
11:33:14
17 Kaarel Koitne 1989 Mees
Harju maakond
LSS Mehed 58.8 km Jooks
Suusk
05:32:35
33 Cady Rivera 1981 Naine
Harju maakond
  NV35 58 km Jooks 07:40:12
86 Relika Kalbus 1976 Naine
Tartu maakond
  NV45 57.6 km Kõnd
Suusk
13:44:00
156 Evi Lapp 2021 Naine
Pärnu maakond
  None 55.4 km Kõnd 09:57:11
102 Astrela Angela Linder 2005 Naine
Pärnu maakond
  Tüdrukud A 55 km Kõnd 09:31:09
75 Tiina Laidsalu 1976 Naine
Rapla maakond
  NV45 54.5 km Jooks
Kõnd
06:28:38
61 Siire Leiger 1964 Naine
Hiiu maakond
  NV55 51.3 km Kõnd 11:46:53
4 Reelika Noormägi 1975 Naine
Tartu maakond
  NV45 50.3 km Kõnd 08:23:55
15 Eve Tammissaar 1978 Naine
Pärnu maakond
  NV35 48.8 km Kõnd 08:51:11
54 Helme Kold 1983 Naine
Harju maakond
  NV35 47.9 km Kõnd 08:39:43
53 Andrus Aas 1975 Mees
Harju maakond
  MV40 47.9 km Kõnd 09:29:45
124 Kaido Ojaperv 1974 Mees
Harju maakond
  MV40 47.5 km Kõnd 11:57:36
71 Sirli Kleitz 1975 Naine
Järva maakond
  NV45 41.6 km Kõnd 07:28:51
49 Merike Persson 1978 Naine
Jämtland
  NV35 41.2 km Kõnd 07:50:53
114 Meelis Muts 1973 Mees
Viljandi maakond
  MV40 40.5 km Uisutamine
Jooks
03:03:16
36 Klaarika Prii 1985 Naine
Pärnu maakond
  NV35 38 km Suusk
Kõnd
08:53:26
26 Peeter Rõmmel 1971 Mees
Jõgeva maakond
  MV50 37.8 km Maastikurattasõit
Suusk
03:03:57
131 Kaydi Tomson 1977 Naine
Pärnu maakond
  NV35 37.7 km Kõnd
Suusk
Jooks
06:15:05
118 Alondra-Marita Rahnel 2007 Naine
Pärnu maakond
  Tüdrukud B 35 km Kõnd
Maastikurattasõit
03:42:13
160 Marleen Parm 1996 Naine
Pärnu maakond
  Naised 34.1 km Suusk
Kõnd
Jooks
04:31:53
93 Nicole Maria Klais 1996 Naine
Harju maakond
UP Sport
SA Tallinna Lastehaigla
Naised 33.3 km Kõnd
Jooks
04:00:50
144 Priit Paulus 1986 Mees
Pärnu maakond
Ragn-Sells AS Mehed 32.1 km Jooks 02:59:09
69 Triinu Kurvits 1989 Naine
Tartu maakond
  Naised 30.4 km Kõnd
Suusk
06:03:25
78 Jaanika Hein 1980 Naine
Pärnu maakond
  NV35 29.9 km Kõnd 05:52:19
77 Laine Ütt 1964 Naine
Tartu maakond
  NV55 28.9 km Kõnd 06:05:05
129 Velli Tammearu 1964 Naine
Pärnu maakond
  NV55 26.9 km Kõnd 05:53:02
127 Marika Kisand 1971 Naine
Tartu maakond
  NV45 26 km Jooks
Suusk
04:28:52
103 Piia Sepp 1973 Naine
Pärnu maakond
  NV45 25.4 km Kõnd 04:46:47
73 Siiri Harrati 1978 Naine
Pärnu maakond
  NV35 24.9 km Kõnd 02:54:54
70 Anneli Jaska 1981 Naine
Tartu maakond
  NV35 24.2 km Suusk
Kõnd
04:16:37
14 Mati Hussar 1956 Mees
Järva maakond
  MV60 23.6 km Suusk
Kõnd
03:07:31
136 Aivi Käba 1959 Naine
Lääne-Viru maakond
  NV55 23.1 km Kõnd 03:23:55
95 Anna Helene Rauk 2012 Naine
Harju maakond
Triathlon Estonia Tüdrukud C 23 km Suusk 02:51:47
163 Lauri Kaaviste 1972 Mees
Pärnu maakond
Anu Jooksutrennid
Trimtex Baltic OÜ
MV40 23 km Jooks 02:16:36
72 Kaira Sild 2003 Naine
Järva maakond
  NJ 22.7 km Kõnd 04:30:51
16 Risto Allik 1982 Mees
Harju maakond
  Mehed 22.6 km Kõnd
Jooks
03:29:58
57 Taisi Hale 1986 Naine
Pärnu maakond
  NV35 22.4 km Kõnd 04:09:35
42 Birgit Rooväli 2003 Naine
Rapla maakond
  NJ 21.5 km Kõnd 04:03:07
65 Sille Kaljurand 1983 Naine
Lääne-Viru maakond
  NV35 20 km Jooks 01:44:57
111 Ave Hiiemäe 1995 Naine
Hiiu maakond
  Naised 17.9 km Jooks 01:53:45
9 Carmen Allik 1985 Naine
Harju maakond
  NV35 17.8 km Kõnd
Jooks
02:48:36
89 Ilona Miller 1982 Naine
Pärnu maakond
Põllumajandus- ja Toiduamet NV35 16.4 km Kõnd 03:02:09
132 Andri Parts 2006 Mees
Võru maakond
  Poisid B 15.9 km Kõnd 03:01:25
43 Oleg Jefremkin 1976 Mees
Harju maakond
  MV40 15 km Jooks 01:24:40
119 Evelin Viilukas 1978 Naine
Hiiu maakond
  NV35 14.8 km Kõnd 03:08:19
121 Helsanna Viilukas 2001 Naine
Hiiu maakond
  Naised 14.8 km Kõnd 03:08:19
120 Helen Viilukas 1975 Naine
Hiiu maakond
  NV45 14.8 km Kõnd 03:08:19
151 Pille Udikas 1985 Naine
Pärnu maakond
  NV35 14.7 km Kõnd 02:52:20
11 Maila Maisväli 1963 Naine
Tartu maakond
  NV55 14.7 km Kõnd 04:03:54
106 Airi Raidma 1979 Naine
Viljandi maakond
  NV35 14.6 km Kõnd 03:02:10
137 Elna Jürimäe 1955 Naine
Pärnu maakond
  NV55 13.2 km Kõnd 02:28:39
105 Reet Luhäär 1953 Naine
Harju maakond
  NV55 12.9 km Jooks 01:28:18
6 Maire Vares 1974 Naine
Valga maakond
  NV45 12.4 km Kõnd 02:05:14
141 Triin Saluveer 1976 Naine
Pärnu maakond
  NV45 12.1 km Kõnd 02:50:48
7 Krista Kesma 1970 Naine
Lääne-Viru maakond
  NV45 11.9 km Kõnd 02:13:28
19 Kerda Saagim 1997 Naine
Pärnu maakond
Politsei- ja piirivalveamet Naised 11.6 km Kõnd 04:50:57
155 Robert Priilinn 2010 Mees
Pärnu maakond
  Poisid C 11.3 km Maastikurattasõit 00:54:26
130 Reelika Rebane 1985 Naine
Pärnu maakond
  NV35 11.1 km Kõnd 01:53:46
76 Annely Toomemäe 1978 Naine
Pärnu maakond
  NV35 10.9 km Kõnd 01:38:54
158 Kairit Kurs 1976 Naine
Jõgeva maakond
  NV45 10.3 km Kõnd 01:43:42
133 Maigi Mäela 1986 Naine
Põlva maakond
  NV35 10.3 km Suusk 01:02:33
18 Anneli Laaneväli 1969 Naine
Harju maakond
  NV45 10.2 km Jooks 01:09:46
139 Indrek Viron 1978 Mees
Harju maakond
  MV40 10.2 km Jooks 00:49:26
161 Michelle-Keiko Rahnel 2008 Naine
Pärnu maakond
  Tüdrukud C 10 km Kõnd 01:39:27
10 Toomas Näär 1969 Mees
Pärnu maakond
  MV50 10 km Jooks 00:48:40
12 Kirsti Süvaorg 1982 Naine
Lääne-Viru maakond
  NV35 10 km Kõnd 01:51:00
140 Jaak Kukk 1984 Mees
Rapla maakond
Kaitseliidu kool Mehed 10 km Jooks 01:21:06
104 Rene Abel 1981 Mees
Rapla maakond
Märjamaa PK MV40 9.4 km Kõnd 02:04:44
60 Katrin Nõmmik 1978 Naine
Pärnu maakond
  NV35 9 km Maastikurattasõit 00:49:55
126 Imbi Luts 1962 Naine
Järva maakond
  NV55 8.7 km Kõnd 01:43:44
153 Karin Audova 1981 Naine
Tartu maakond
Guide Running Estonia NV35 8.2 km Kõnd 01:39:07
67 Mariliis Kurs 1974 Naine
Ida-Viru maakond
sk järve NV45 7.4 km Kõnd 01:48:57
128 Herki Laanmets 1981 Mees
Tartu maakond
  MV40 7 km Jooks 00:53:50
115 Maarja Mitt 1988 Naine
Pärnu maakond
  Naised 7 km Suusk 01:24:03
90 Sofia Kikina 2016 Naine
Harju maakond
  Tüdrukud C 6.1 km Kõnd 01:51:00
20 Keiju Püvi 1989 Naine
Pärnu maakond
  Naised 5.8 km Kõnd 01:00:00
32 Sabina Sägi 1989 Naine
Harju maakond
  Naised 5.7 km Kõnd 01:30:34
44 Aivar Kivi 1974 Mees
Ida-Viru maakond
  MV40 5.7 km Kõnd 00:49:32
13 Egle Sarapik 1978 Naine
Tartu maakond
  NV35 5.7 km Kõnd 01:12:36
134 Maarit Lääne 1973 Naine
Tartu maakond
  NV45 5.3 km Kõnd 00:59:21
8 Laine Ülemaante 1982 Naine
Pärnu maakond
  NV35 5.2 km Kõnd 00:57:40
3 Deana Kaasma 1981 Naine
Pärnu maakond
  NV35 5.1 km Kõnd 00:58:05
66 Jüri Rea 1976 Mees
Pärnu maakond
  MV40 5 km Suusk 00:23:14
116 Agnes Pärnamägi 1980 Naine
Harju maakond
  NV35 5 km Kõnd 00:50:27
152 Liisbeth Kose 1991 Naine
Pärnu maakond
LSS Naised 4.9 km Kõnd 00:56:54
80 Bokhan Denis 1979 Mees
Harju maakond
  MV40 4.9 km Jooks 00:43:09
55 Mari-Liis Länik 1997 Naine
Põlva maakond
  Naised 4.3 km Jooks 00:31:32
98 Maris Toos 1982 Naine
Harju maakond
  NV35 4.1 km Kõnd 00:44:08
50 Mare Soovik 1943 Naine
Lääne-Viru maakond
  NV55 4.1 km Kõnd 01:11:00
83 Sirje Puri 1962 Naine
Harju maakond
  NV55 4.1 km Kõnd 00:53:03
109 Reelika Järv 1988 Naine
Tartu maakond
  NV45 4.1 km Kõnd 01:07:00
162 Piret Kodar 1969 Naine
Pärnu maakond
  NV45 4 km Kõnd 00:43:25
164 Alina Särev 1978 Naine
Viljandi maakond
ON24 AS NV35 3.9 km Kõnd 00:48:54
5 Jane Viilik 1986 Naine
Pärnu maakond
  NV35 3.7 km Kõnd 00:53:04
143 Taana Mägi 1987 Naine
Saare maakond
  Naised 3.6 km Jooks 00:23:01
88 Ruth Kaldma 1964 Naine
Rapla maakond
Pärnu Õppenõustamiskeskus NV55 3.5 km Kõnd 00:40:55
145 Kristina Peegel 1993 Naine
Pärnu maakond
  Naised 3.5 km Kõnd 11:08:00
68 Iti Oja 1983 Naine
Pärnu maakond
  NV35 3.4 km Kõnd 00:34:44
110 Priidik Parmi 1980 Mees
Tartu maakond
Tesron Ehitus MV40 3.1 km Suusk 00:38:14
157 Liisa-Lotta Limberg 2013 Naine
Pärnu maakond
  Tüdrukud C 3 km Suusk 01:30:05
27 Irena Kannelaud 1964 Naine
Jõgeva maakond
  NV55 3 km Suusk 00:33:36
Sulge

Tulemuse detailne info

...