Virtuaalne Pärnu Rattasõit

Otsingusõna
Sugu
Vkl
Riik
Kokku: 101 Naisi: 59 Mehi: 42
Koht M/N koht Nr Nimi Sünniaasta Riik Elukoht Klubi/firma/kool Vkl VKL koht Tulemus
1 1 42 Liis Lensment 1990
Pärnu maakond
Estonia Spa Hotels AS Naised 1 00:49:59
2 1 104 Martin Erik Prööm 1999
Harju maakond
  Mehed 1 00:55:49
3 2 85 Kristjan Tuisk 1981
Harju maakond
Õhuvägi MV40 1 00:56:44
4 3 64 Vahur Härm 1975
Pärnu maakond
  MV40 2 00:58:08
5 4 45 Randel Peerna 1980
Pärnu maakond
Kahe Silla klubi MV40 3 00:58:16
6 5 95 Erik Rajamäe 1970
Harju maakond
  MV50 1 00:58:41
7 6 81 Kristo Lang 1975
Harju maakond
  MV40 4 00:58:47
8 2 39 Sirje Pärnoja 1963
Pärnu maakond
  NV55 1 01:00:25
9 3 25 Pille-Riin Piirmets 1980
Harju maakond
Õhuvägi NV35 1 01:01:00
10 7 36 Indrek Sarapuu 1981
Pärnu maakond
  MV40 5 01:01:58
11 4 31 Piret Bart 1985
Pärnu maakond
  NV35 2 01:02:14
12 8 89 Toomas Näär 1969
Pärnu maakond
  MV50 2 01:02:23
13 5 51 Pille Valk 1965
Järva maakond
Tigude Jooksuklubi NV55 2 01:03:00
14 6 18 Anna Helene Rauk 2012
Harju maakond
Triathlon Estonia Tüdrukud C 1 01:03:47
15 7 50 Jaana Järve 1976
Lääne-Viru maakond
  NV45 1 01:04:07
16 8 19 Kerttu Hein 1974
Lääne-Viru maakond
Politsei-ja Piirivalveamet NV45 2 01:06:00
17 9 3 Ardi Ailt 1990
Pärnu maakond
  Mehed 2 01:06:33
18 10 93 Urmas Arnik 1979
Harju maakond
  MV40 6 01:08:00
19 9 17 Marina Ristal 1987
Pärnu maakond
80022 Naised 2 01:09:12
20 10 22 Ivika Enula 1984
Harju maakond
  NV35 3 01:09:36
21 11 34 Kristina Peegel 1993
Pärnu maakond
  Naised 3 01:10:10
22 11 33 Jevgeni Solovjov 1948
Ida-Viru maakond
  MV60 1 01:10:28
23 12 65 Anneli Peegel 1974
Pärnu maakond
Vatla VPK NV45 3 01:10:37
24 13 5 Ene Rooväli 1974
Rapla maakond
  NV45 4 01:12:17
25 12 61 Aleksandr Malkov 1993
Harju maakond
MyFitness Mehed 3 01:12:18
26 14 77 Ilse Laur 1957
Harju maakond
  NV55 3 01:12:51
27 13 40 Gert Mäenurm 1981
Pärnu maakond
  MV40 7 01:13:29
28 15 55 Marju Tammeleht 1970
Harju maakond
  NV45 5 01:14:41
29 16 72 Kati Heering 1998
Põlva maakond
  Naised 4 01:14:46
30 15 96 Martin Lumera 1990
Pärnu maakond
  Mehed 4 01:15:00
31 14 38 Tiit Rosenberg 1946
Tartu maakond
TÜSK
Tartu Ülikool
MV60 2 01:15:00
32 17 86 Tuuli Vaarak 1987
Viljandi maakond
  Naised 5 01:15:39
33 16 78 Andres Kasemets 1977
Pärnu maakond
  MV40 8 01:15:51
34 18 47 Ellen Matla 1958
Tartu maakond
  NV55 4 01:16:56
35 19 76 Teele Vaarak 1987
Viljandi maakond
  Naised 6 01:17:00
36 20 43 Tiina Juhani 1974
Harju maakond
  NV45 6 01:17:56
37 17 37 Janar Jõgi 2009
Pärnu maakond
  Poisid C 1 01:18:33
38 18 8 Mati Hussar 1956
Järva maakond
  MV60 3 01:19:16
39 19 41 Andrei Maksimov 1975
Harju maakond
  MV40 9 01:20:35
40 21 92 Helen Viilukas 1975
Hiiu maakond
  NV45 7 01:20:48
41 22 20 Maris Tustit 1990
Tartu maakond
  Naised 7 01:20:52
42 24 35 Sirje Mürk 1967
Hiiu maakond
  NV45 8 01:20:55
43 23 83 Veronika Kossar 1980
Ida-Viru maakond
  NV35 4 01:20:55
44 20 84 Kaido Ojaperv 1974
Harju maakond
  MV40 10 01:21:46
45 25 9 Mari-Liis Länik 1997
Põlva maakond
  Naised 8 01:21:46
46 21 91 M.ali Alothman 1991
Pärnu maakond
  Mehed 5 01:24:02
47 26 44 Maire Vares 1974
Valga maakond
  NV45 9 01:24:05
48 22 66 Imre Eiche 1973
Võru maakond
  MV40 11 01:24:13
49 23 74 Priidu Leok 1974
Pärnu maakond
  MV40 12 01:24:52
50 24 101 Andres Maarand 1965
Harju maakond
  MV50 3 01:26:00
51 27 32 Helen Viinamäe 1975
Pärnu maakond
Pärnu Kaupmees NV45 10 01:26:05
52 25 80 Priidik Parmi 1980
Tartu maakond
SK Raadi MV40 13 01:26:46
53 28 12 Alondra-Marita Rahnel 2007
Pärnu maakond
  Tüdrukud B 1 01:26:58
54 29 56 Kätlin Kroll 1988
Lääne-Viru maakond
  Naised 9 01:27:41
55 30 82 Merle Kaarits 1980
Rapla maakond
  NV35 5 01:28:11
56 31 69 Mirell Põlma 1993
Pärnu maakond
  Naised 10 01:28:47
57 26 68 Märt Pilme 1989
Pärnu maakond
  Mehed 6 01:28:51
58 27 29 Dmitri Nadivski 1985
Viljandi maakond
  Mehed 7 01:29:00
59 28 1 Urmas Kolga 1968
Lääne maakond
  MV50 4 01:29:16
60 32 53 Küllike Press 1966
Pärnu maakond
  NV55 5 01:29:48
61 33 87 Aili Mägi 1981
Viljandi maakond
Tere NV35 6 01:30:26
62 34 21 Moonika Aruvälja 1987
Harju maakond
  Naised 11 01:30:28
63 35 46 Liis Õige 1986
Harju maakond
A Finants OÜ NV35 7 01:31:05
64 36 52 Õnne Lebedev 1974
Pärnu maakond
  NV45 11 01:32:17
65 29 59 Ahto Kingla 2021
Põlva maakond
  None 1 01:32:52
66 30 15 Raimond Laats 1979
Pärnu maakond
G4S Eesti MV40 14 01:33:35
67 37 16 Kerli Viirsalu 1990
Pärnu maakond
G4S Eesti Naised 12 01:33:35
68 38 75 Helina Juvanen 1988
Jõgeva maakond
  Naised 13 01:33:40
69 39 49 Kätlin Jänes-Jefimov 1992
Pärnu maakond
  Naised 14 01:33:45
70 40 4 Kristel Laug 1984
Lääne maakond
  NV35 8 01:33:53
71 31 79 Villem Kivimäe 1953
Järva maakond
  MV60 4 01:34:18
72 41 10 Ly Pani 1980
Harju maakond
  NV35 9 01:35:00
73 32 11 Märt Altpuu 1972
Pärnu maakond
  MV40 15 01:35:00
74 42 100 Evelin Lahesoo 1982
Tartu maakond
  NV35 10 01:35:21
75 33 97 Riho Talisoo 1986
Pärnu maakond
  Mehed 8 01:38:40
76 43 24 Nelli Zahharova 1963
Viljandi maakond
  NV55 6 01:38:46
77 44 23 Carmen Kazantseva 2007
Viljandi maakond
  Tüdrukud B 2 01:38:46
78 45 71 Janika Jakobson 1970
Tartu maakond
Tartu Impuls NV45 12 01:39:17
79 34 73 Mati Piirat 1965
Lääne-Viru maakond
  MV50 5 01:39:33
80 46 48 Helina Mäekivi 1985
Harju maakond
  NV35 11 01:40:39
81 47 98 Merilin Saue 1985
Pärnu maakond
  NV35 12 01:41:34
82 35 14 Aivar Kivi 1974
Ida-Viru maakond
Eraisik MV40 16 01:42:01
83 36 63 Urmo Hallaste 1993
Pärnu maakond
  Mehed 9 01:45:09
84 38 28 Rander Orman 2013
Harju maakond
  Poisid C 3 01:47:51
85 48 26 Siiri Orman 1982
Harju maakond
  NV35 13 01:47:51
86 37 27 Rednar Orman 2011
Harju maakond
  Poisid C 2 01:47:51
87 49 60 Maarit Lääne 1973
Tartu maakond
  NV45 13 01:49:09
88 50 103 Birgit Kaljuste 1987
Pärnu maakond
  Naised 15 01:50:38
89 51 30 Kairi Pihlak 1981
Lääne-Viru maakond
Rakvere Bont Rulluisuklubi NV35 14 01:50:46
90 39 102 Dave Kaljuste 1982
Pärnu maakond
  Mehed 10 01:51:08
91 52 99 Kadi Orav 1977
Harju maakond
  NV35 15 01:55:03
92 53 54 Triin Mäger 1991
Pärnu maakond
Anu Jooksutrennid
Pärnu Linnavalitsus
Naised 16 01:55:29
93 54 58 Heidi Lumiste 1973
Pärnu maakond
SV team NV45 14 01:55:48
94 55 2 Kirsti Nikkolo 1971
Järva maakond
  NV45 15 01:56:09
95 56 6 Marina Karasjova 1985
Harju maakond
  NV35 16 01:57:54
96 40 90 ?? Kovalchuk 1975
Harju maakond
  MV40 17 01:58:03
97 57 94 Birgit Näppi 1993
Pärnu maakond
Pärnu Sõudeklubi Naised 17 01:58:18
98 41 57 Sergei Nikiforov 1975
Pärnu maakond
SV team MV40 18 01:59:00
99 42 105 Andrus Rahu 1978
Pärnu maakond
  MV40 19 02:15:25
100 58 70 Rita Talisoo 1984
Pärnu maakond
  NV35 17 02:20:53
101 59 88 Siret Nõurus 1989
Pärnu maakond
  Naised 18 02:24:00
Sulge

Tulemuse detailne info

...