Jüri Jaansoni Kahe Silla jooks

Otsingusõna
Sugu
Vkl
Riik
Kokku: 716 Naisi: 408 Mehi: 308 Läbitud distants kokku: 7160 km Aeg kokku: 901:13:33
Koht M/N koht Nr Nimi Sünniaasta Riik Elukoht Klubi/firma/kool Vkl VKL koht Läbitud distants Tulemus
1 1 659 Aaro Tiiksaar 1978
Harju maakond
Tigude Jooksuklubi
BE GROUP
MV40 1 10 km 00:35:22
2 2 492 Andrus Vaher 1983
Viljandi maakond
VAK Staier Mehed 1 10 km 00:38:07
3 3 679 Ahti Nuga 1984
Rapla maakond
SK Prorunner Mehed 2 10 km 00:38:22
4 4 941 Allan Jaakson 1980
Pärnu maakond
Anu Jooksu klubi
Pristis AS
MV40 2 10 km 00:38:28
5 5 915 Eero Heinmets 1982
Pärnu maakond
Anu Jooksutrennid Mehed 3 10 km 00:38:29
6 6 41 Roman Jõerand 1984
Pärnu maakond
Anu jooksutrennid
Remolis OÜ
Mehed 4 10 km 00:38:47
7 7 198 Jaan Kostjukov 1987
Harju maakond
  Mehed 5 10 km 00:38:56
8 8 137 Indrek Oja 1987
Pärnu maakond
Anu Jooksutrennid
Accon Industrial OÜ
Mehed 6 10 km 00:39:53
9 9 304 Meelis Peiker 1978
Pärnu maakond
PPA MV40 3 10 km 00:39:59
10 10 140 Avo Taats 1977
Pärnu maakond
  MV40 4 10 km 00:40:05
11 11 67 Alekszej Morgunov 1990
Harju maakond
Sparta Mehed 7 10 km 00:40:15
12 12 250 Lauri Enn 1980
Tartu maakond
  MV40 5 10 km 00:40:21
13 13 599 Jan Golõnski 1995
Ida-Viru maakond
Nike Run Club Mehed 8 10 km 00:40:51
14 14 681 Silver Nuga 1987
Rapla maakond
  Mehed 9 10 km 00:40:57
15 15 294 Marwin Joseph Virkus 2001
Pärnu maakond
  Mehed 10 10 km 00:41:08
16 16 146 Raivo Raudsepp 1964
Järva maakond
  MV50 1 10 km 00:41:19
17 17 39 Tiit Palu 1970
Tartu maakond
Teater Vanemuine MV50 2 10 km 00:41:31
18 18 128 Andre Kaaver 1983
Pärnu maakond
Sparta SS
Merlang OÜ
Mehed 11 10 km 00:41:53
19 19 29 Urmo Kesküla 1977
Pärnu maakond
Anu jooksutrennid
Päästeamet
MV40 6 10 km 00:42:14
20 20 302 Marek Pihu 1991
Pärnu maakond
  Mehed 12 10 km 00:42:17
21 21 108 Valeri Kääpa 1958
Lääne maakond
  MV60 1 10 km 00:42:27
22 22 675 Ago Kärema 1969
Harju maakond
  MV50 3 10 km 00:42:48
23 23 13 Marko Teinburk 1987
Pärnu maakond
Anu Jooksutrennid
Bravo Catering
Mehed 13 10 km 00:42:51
24 24 587 Kaido Tambur 1976
Pärnu maakond
Viking Security AS MV40 7 10 km 00:43:00
25 25 115 Henri Pärn 2005
Pärnu maakond
SK Altius Poisid A 1 10 km 00:43:06
26 26 16 Märt Lääts 1961
Pärnu maakond
  MV60 2 10 km 00:43:08
27 27 55 Mait Mõttus 1977
Pärnu maakond
Run4Fun MV40 8 10 km 00:43:16
28 28 114 Urmas Pärn 1967
Pärnu maakond
  MV50 4 10 km 00:43:17
29 29 63 Erlend Tamberg 1973
Harju maakond
  MV40 9 10 km 00:43:25
30 30 886 Vladimir Berzin 1977
Ida-Viru maakond
  MV40 10 10 km 00:43:30
31 1 860 Lisett Alt 2004
Saare maakond
SJK AameraaS Tüdrukud A 1 10 km 00:43:38
32 31 656 Andres Kuningas 1974
Harju maakond
  MV40 11 10 km 00:43:40
33 32 68 Jüri Jaanson 1965
Pärnu maakond
Pärnu Kahe Silla Klubi MV50 5 10 km 00:43:41
34 33 484 Markus Mägi 1985
Harju maakond
YIT Mehed 14 10 km 00:43:44
35 34 149 Kaido Kirsimäe 1984
Pärnu maakond
  Mehed 15 10 km 00:43:49
36 35 488 Guntars Vasulis 1987
Rīga
  Mehed 16 10 km 00:43:58
37 36 892 Kaarel-Paulus Kaeramaa 1996
Harju maakond
  Mehed 17 10 km 00:44:01
38 37 14 Urmet Stepanov 1993
Järva maakond
Särasilmad Mehed 18 10 km 00:44:03
39 39 643 Kaarel Koitne 1989
Harju maakond
  Mehed 20 10 km 00:44:16
40 38 90 Siim Schvede 1994
Pärnu maakond
Pärnu Õppenõustamiskeskus Mehed 19 10 km 00:44:16
41 2 909 Mirtti Verbitskas 1981
Pärnu maakond
Anu Jooksutrennid NV35 1 10 km 00:44:20
42 3 934 Kätlin Maiste 1979
Pärnu maakond
Anu Jooksutrennid NV35 2 10 km 00:44:22
43 40 160 Vitali Hohlov 1968
Pärnu maakond
Anu Jooksutrennid
Tööriided OVAAL
MV50 6 10 km 00:44:23
44 41 519 Karel Virks 1985
Harju maakond
  Mehed 21 10 km 00:44:25
45 42 43 Andres Kasemets 1977
Pärnu maakond
  MV40 12 10 km 00:44:27
46 4 78 Getlin Urbus 1982
Harju maakond
  NV35 3 10 km 00:44:45
47 43 244 Raimond Elblaus 1966
Viljandi maakond
Päästeamet MV50 7 10 km 00:45:13
48 44 605 Üllar Raud 1980
Harju maakond
Swedbanki Spordiklubi
Swedbank
MV40 13 10 km 00:45:17
49 45 85 Jan Kõrva 1981
Saare maakond
JK Sarma
Sigma
MV40 14 10 km 00:45:21
50 46 36 Urmas Telling 1963
Pärnu maakond
Anu jooksutrennid MV50 8 10 km 00:45:27
51 47 141 Alari Lumberg 1982
Pärnu maakond
Anu Jooksutrennid Mehed 22 10 km 00:45:27
52 48 502 Janek Sumberg 1975
Valga maakond
  MV40 15 10 km 00:45:31
53 49 645 Janek Käärd 1977
Harju maakond
Elujooks
Puitkatused OÜ
MV40 16 10 km 00:45:45
54 50 270 Jonas Nõukas 1971
Pärnu maakond
Kaitseliit Pärnumaa Malev MV50 9 10 km 00:45:51
55 51 662 Kaspar Teder 1980
Harju maakond
  MV40 17 10 km 00:45:52
56 52 900 Aare Villem 1962
Viljandi maakond
  MV50 10 10 km 00:45:54
57 53 872 Kristjan Lepa 1976
Pärnu maakond
  MV40 18 10 km 00:46:01
58 54 509 Jaanus Saarepera 1977
Harju maakond
  MV40 19 10 km 00:46:07
59 55 897 Margus Randmäe 1981
Pärnu maakond
Pärnu Kahe Silla klubi MV40 20 10 km 00:46:10
60 56 644 Kristjan Lukk 1992
Harju maakond
Politsei- ja Piirivalveamet Mehed 23 10 km 00:46:14
61 5 393 Sille Kaljurand 1983
Lääne-Viru maakond
  NV35 4 10 km 00:46:24
62 6 110 Ene Talu 1986
Viljandi maakond
  NV35 5 10 km 00:46:25
63 57 220 Kalle Rahu 1971
Pärnu maakond
Sportlove
Hansab
MV50 11 10 km 00:46:45
64 58 22 Urmas Hallik 1978
Pärnu maakond
  MV40 21 10 km 00:46:49
65 59 23 Karol Pert 1983
Pärnu maakond
  Mehed 24 10 km 00:46:53
66 7 126 Annely Ahtma 1982
Pärnu maakond
Run4Fun NV35 6 10 km 00:46:57
67 60 907 Margus Hubel 1984
Viljandi maakond
  Mehed 25 10 km 00:47:02
68 61 965 Tommy Lahti 1980
Pohjanmaa
Skatila IK MV40 22 10 km 00:47:03
69 62 257 Tõnu Mändma 1978
Pärnu maakond
Anu Jooksutrennid MV40 23 10 km 00:47:05
70 8 921 Marjaliisa Umb 1985
Pärnu maakond
Anu jooksutrennid NV35 7 10 km 00:47:06
71 9 94 Riina Rahuoja 1972
Pärnu maakond
anu jooksutrennid NV45 1 10 km 00:47:08
72 10 225 Anni Tomson 1989
Pärnu maakond
  Naised 1 10 km 00:47:26
73 63 594 Jaanus Enno 1974
Harju maakond
TVJ
Logistikapataljon
MV40 24 10 km 00:47:27
74 64 401 Toomas Näär 1969
Pärnu maakond
  MV50 12 10 km 00:47:37
75 65 87 Dag Kivila 1964
Pärnu maakond
A2K Spordiklubi MV50 13 10 km 00:47:48
76 66 581 Priit Lopsik 1979
Harju maakond
Swedbanki Spordiklubi
Swedbank
MV40 25 10 km 00:47:50
77 67 515 Kristjan Palm 1990
Tartu maakond
  Mehed 26 10 km 00:47:56
78 68 299 Olavi Talu 1967
Pärnu maakond
Savirehvid MV50 14 10 km 00:48:02
79 11 99 Ingrid Lindenberg 1966
Tartu maakond
Kevek NV55 1 10 km 00:48:14
80 69 52 Avo Puusepp 1973
Pärnu maakond
Pärnu politseijaoskond MV40 26 10 km 00:48:16
81 70 936 Jaanus Arukaevu 1966
Harju maakond
  MV50 15 10 km 00:48:17
82 12 600 Maria Nopponen 1988
Pärnu maakond
  Naised 2 10 km 00:48:18
83 13 93 Marju Lepmets 1977
Pärnu maakond
Anu Jooksutrennid
Rahandusministeerium
NV35 8 10 km 00:48:18
84 71 500 Andrus Möll 1960
Harju maakond
  MV60 3 10 km 00:48:26
85 14 111 Triin Mäger 1991
Pärnu maakond
Anu Jooksutrennid Naised 3 10 km 00:48:26
86 72 102 Tõnis Harjaks 1976
Pärnu maakond
Henkel Balti MV40 27 10 km 00:48:40
87 15 91 Külli Kaldma 1982
Harju maakond
  NV35 9 10 km 00:48:43
88 73 568 Priit Eenraid 1971
Pärnu maakond
  MV50 16 10 km 00:48:46
89 74 885 Olev Vahemaa 1974
Lääne-Viru maakond
Kristi
Softrend
MV40 28 10 km 00:48:49
90 16 837 Angelina Liivak 1996
Harju maakond
  Naised 4 10 km 00:48:51
91 75 56 Priit Põder 1963
Pärnu maakond
A2K MV50 17 10 km 00:48:55
92 76 183 Marek Einla 1984
Pärnu maakond
  Mehed 27 10 km 00:48:59
93 77 350 Mihkel Valma 1986
Pärnu maakond
  Mehed 28 10 km 00:49:00
94 17 400 Piret Bart 1985
Pärnu maakond
  NV35 10 10 km 00:49:03
95 78 559 Ülar Põld 1976
Pärnu maakond
CF&S MV40 29 10 km 00:49:06
96 79 186 Caspar Tubarik 1979
Harju maakond
  MV40 30 10 km 00:49:07
97 80 2 Ott Artel 1981
Pärnu maakond
KL PN MV40 31 10 km 00:49:09
98 81 849 Igors Vucans 1979
Daugavpils
  MV40 32 10 km 00:49:27
99 82 227 Risto Väljak 1994
Harju maakond
  Mehed 29 10 km 00:49:39
100 18 297 Liilia Junson 1973
Pärnu maakond
Savirehvid NV45 2 10 km 00:49:44
101 83 510 Jaan Lehismets 1987
Pärnu maakond
  Mehed 31 10 km 00:49:50
102 84 119 Üllar Vill 1969
Pärnu maakond
Run4Fun MV50 18 10 km 00:49:50
103 85 948 Kaido Järv 1989
Viljandi maakond
  Mehed 30 10 km 00:49:50
104 19 628 Keiti-Eliise Rebane 2005
Harju maakond
  Tüdrukud A 2 10 km 00:49:52
105 86 497 Urmas Teeorg 1962
Harju maakond
  MV50 19 10 km 00:49:52
106 87 549 Arno Bester 1985
Pärnu maakond
  Mehed 32 10 km 00:50:01
107 88 550 Andres Bester 1985
Pärnu maakond
  Mehed 33 10 km 00:50:01
108 89 653 Valter Ritso 1979
Harju maakond
  MV40 33 10 km 00:50:03
109 90 7 Ardi Ailt 1990
Pärnu maakond
  Mehed 34 10 km 00:50:17
110 91 132 Hendrik Välja 2007
Pärnu maakond
JK Vaprus Poisid B 1 10 km 00:50:19
111 20 871 Kadi Kallas 1990
Tartu maakond
Eesti Töötukassa Naised 5 10 km 00:50:23
112 21 179 Kaivi Kukk 1979
Harju maakond
FB Jooksmine NV35 11 10 km 00:50:28
113 22 200 Elela Heinam 1977
Pärnu maakond
  NV35 12 10 km 00:50:35
114 23 826 Õnne Lees 1971
Lääne-Viru maakond
Eesti Energia AS Spordiklubi NV45 3 10 km 00:50:37
115 24 184 Kätlin Strikholm 1998
Harju maakond
Sparta Naised 6 10 km 00:50:39
116 25 189 Maarit Lääne 1973
Tartu maakond
  NV45 4 10 km 00:50:41
117 92 535 Andrei Maksimov 1975
Harju maakond
  MV40 34 10 km 00:50:43
118 26 205 Kertrud Koni 2008
Pärnu maakond
SK Altius Tüdrukud C 1 10 km 00:51:02
119 93 504 Toivo Ivainen 1964
Lääne-Viru maakond
  MV50 20 10 km 00:51:03
120 27 243 Pille-Riin Piirmets 1980
Harju maakond
Õhuvägi NV35 13 10 km 00:51:03
121 28 1033 Terje Odamus 1969
Lääne maakond
Rannarootsi Lihatööstus AS NV45 5 10 km 00:51:11
122 94 664 Ülari Rebane 1985
Harju maakond
Telia SK MTÜ Mehed 35 10 km 00:51:21
123 29 539 Diana Audru 1977
Valga maakond
G4S SK NV35 14 10 km 00:51:27
124 95 32 Kristjan Käärma 1988
Pärnu maakond
  Mehed 36 10 km 00:51:28
125 30 940 Katrin Kuntus 1981
Pärnu maakond
Tre Raadio NV35 15 10 km 00:51:31
126 96 12 Rivo Habakuk 1993
Pärnu maakond
Äripäev Mehed 37 10 km 00:51:32
127 31 44 Kristiina Ranne 1975
Harju maakond
FB Jooksmine NV45 6 10 km 00:51:33
128 97 566 Andreas Olli 1994
Tartu maakond
  Mehed 38 10 km 00:51:34
129 98 917 Ander Pabo 1998
Pärnu maakond
  Mehed 39 10 km 00:51:38
130 99 530 Jüri Pärn 1996
Pärnu maakond
  Mehed 40 10 km 00:51:51
131 100 296 Riido Villup 1981
Pärnu maakond
  MV40 35 10 km 00:51:54
132 101 689 Villu Veel 1971
Saare maakond
SJK Sarma / SK Maailmarändurid / ISAMAA MV50 21 10 km 00:51:54
133 32 493 Margit Krieger 1968
Harju maakond
  NV45 7 10 km 00:52:06
134 102 876 Jüri Saar 1973
Tartu maakond
  MV40 36 10 km 00:52:16
135 103 543 Kermo Teral 1993
Tartu maakond
SK Prorunner Mehed 41 10 km 00:52:21
136 105 942 Stig Airon Jaakson 2008
Pärnu maakond
Pärnu JK Vaprus Poisid C 1 10 km 00:52:27
137 104 45 Erki Sarapu 1978
Pärnu maakond
  MV40 37 10 km 00:52:27
138 33 565 Ene Trikkant 1962
Tartu maakond
  NV55 2 10 km 00:52:33
139 34 547 Siiri Särev 1961
Uusimaa
  NV55 3 10 km 00:52:35
140 35 49 Kati Poolma 1980
Pärnu maakond
Anu Jooksutrennid NV35 16 10 km 00:52:45
141 36 614 Signe Holm 1978
Harju maakond
  NV35 17 10 km 00:52:51
142 37 40 Tekla Liisa Vilberg 2001
Pärnu maakond
Anu jooksutrennid Naised 7 10 km 00:52:52
143 106 404 Meelis Muts 1973
Viljandi maakond
  MV40 38 10 km 00:52:52
144 38 109 Viivi Kääpa 1962
Lääne maakond
  NV55 4 10 km 00:52:55
145 107 652 Madis Kolli 1993
Harju maakond
AS Eesti Raudtee Mehed 42 10 km 00:52:55
146 108 855 Denis Terestsenkov 1984
Pärnu maakond
  Mehed 43 10 km 00:53:05
147 109 489 Rasmus Tiitus 2006
Pärnu maakond
  Poisid B 2 10 km 00:53:06
148 110 511 Aivar Pärlijõe 1975
Harju maakond
  MV40 40 10 km 00:53:07
149 111 486 Raul Kond 1980
Pärnu maakond
  MV40 39 10 km 00:53:07
150 39 17 Caroliina Altmäe 1985
Pärnu maakond
  NV35 18 10 km 00:53:19
151 40 937 Jana Jaaksalu 1985
Pärnu maakond
Run4fun
OÜ Jaanihanso
NV35 19 10 km 00:53:20
152 112 838 Rauno Palloson 1986
Harju maakond
  Mehed 44 10 km 00:53:21
153 41 116 Kristiina Kõdar 1982
Tartu maakond
  NV35 20 10 km 00:53:32
154 113 619 Tanel Suurpere 1985
Pärnu maakond
  Mehed 45 10 km 00:53:33
155 42 929 Elin Sui 1982
Harju maakond
Sparta NV35 21 10 km 00:53:34
156 114 839 Jüri Leesmäe 1946
Pärnu maakond
Ok West MV60 4 10 km 00:54:07
157 43 875 Lisett Heil 1990
Pärnu maakond
  Naised 8 10 km 00:54:08
158 44 60 Anneli Peegel 1974
Pärnu maakond
Vatla VPK NV45 8 10 km 00:54:19
159 115 984 Rainis Saar 1968
Pärnu maakond
Anu Jooksutrennid MV50 22 10 km 00:54:19
160 45 870 Ingrid Teder 1982
Pärnu maakond
Anu Jooksutrennid NV35 22 10 km 00:54:20
161 46 143 Krista Puks 1989
Pärnu maakond
Anu jooksutrennid
Sportland Eesti AS
Naised 9 10 km 00:54:22
162 116 538 Airet Andresson 1977
Tartu maakond
G4S Spordiklubi
Brinks Eesti
MV40 41 10 km 00:54:24
163 117 828 Rene Nukki 1974
Harju maakond
  MV40 42 10 km 00:54:26
164 118 588 Argo Suurkask 1986
Harju maakond
  Mehed 46 10 km 00:54:27
165 47 283 Annika Mander 1985
Pärnu maakond
  NV35 23 10 km 00:54:28
166 119 37 Rain Hallimäe 1957
Harju maakond
  MV60 5 10 km 00:54:31
167 120 691 Kalle Kruustok 1994
Lääne-Viru maakond
  Mehed 47 10 km 00:54:39
168 48 593 Kaja Mulla 1966
Harju maakond
  NV55 5 10 km 00:54:40
169 49 890 Regina Labent 1975
Tartu maakond
  NV45 9 10 km 00:54:44
170 50 30 Riina Mardla 1973
Viljandi maakond
  NV45 10 10 km 00:54:46
171 122 956 Allan Abroi 1973
Tartu maakond
Valga Puu MV40 43 10 km 00:54:49
172 121 546 Avo Kask 1964
Pärnu maakond
  MV50 23 10 km 00:54:49
173 123 649 Taimar Ala 1979
Harju maakond
  MV40 44 10 km 00:54:50
174 51 366 Rita Kadak 1982
Harju maakond
  NV35 24 10 km 00:54:54
175 124 191 Vesse Leok 2009
Pärnu maakond
  Poisid C 2 10 km 00:54:54
176 125 684 Raul Metsaäär 1976
Rapla maakond
  MV40 45 10 km 00:54:55
177 126 454 Priidik Parmi 1980
Tartu maakond
SK RAADI MV40 46 10 km 00:54:56
178 127 957 Ando Laanesoo 1970
Lääne maakond
  MV50 25 10 km 00:55:00
179 129 487 Tauno Vare 1974
Pärnu maakond
  MV40 47 10 km 00:55:00
180 128 540 Rainer Aru 1970
Pärnu maakond
  MV50 24 10 km 00:55:00
181 130 69 Magnus Pärk 1984
Pärnu maakond
  Mehed 48 10 km 00:55:02
182 52 499 Kristiina Bernhardt 1987
Pärnu maakond
  Naised 10 10 km 00:55:03
183 131 873 Märt Pilme 1989
Pärnu maakond
  Mehed 49 10 km 00:55:05
184 132 999 Arnold Nõmm 1948
Saare maakond
SJK Sarma MV60 6 10 km 00:55:07
185 53 120 Anu Vill 1972
Pärnu maakond
Run4Fun NV45 11 10 km 00:55:11
186 54 556 Tiina Aunis 1964
Pärnu maakond
FIE Tiina Aunis Ilutuba NV55 6 10 km 00:55:13
187 55 421 Krista Elmet 1971
Harju maakond
  NV45 12 10 km 00:55:17
188 133 295 Markko Virkus 1979
Pärnu maakond
Spordiselts
Coca-Cola Hellenic Eesti
MV40 48 10 km 00:55:20
189 56 181 Liisi Kirch 1990
Pärnu maakond
  Naised 11 10 km 00:55:35
190 134 188 Peeter Kurm 1983
Pärnu maakond
  Mehed 50 10 km 00:55:41
191 135 19 Priit Paulus 1986
Pärnu maakond
Ragn-Sells Mehed 51 10 km 00:55:48
192 136 381 Tarmo Margat 1979
Harju maakond
MTÜ Spordiselts MV40 49 10 km 00:55:48
193 137 545 Kaarel Kraus 1987
Harju maakond
Sisekaitseakadeemia Mehed 52 10 km 00:55:55
194 57 968 Marge Vaikjärv 1989
Tartu maakond
FitLife Eeden
Migrevention OÜ
Naised 12 10 km 00:55:56
195 138 661 Sten Luiga 1968
Harju maakond
  MV50 26 10 km 00:55:57
196 58 618 Jaanika Kukk 1990
Pärnu maakond
  Naised 13 10 km 00:55:59
197 59 124 Marika Anvelt 1978
Pärnu maakond
Run4Fun NV35 25 10 km 00:56:01
198 139 406 Indrek Põhjatu 1991
Tartu maakond
Mapri ehitus OÜ Mehed 53 10 km 00:56:08
199 140 846 Veiko Keersalu 1979
Pärnu maakond
  MV40 50 10 km 00:56:09
200 60 877 Siiri Kaaver 1964
Tartu maakond
KEVEK NV55 7 10 km 00:56:11
201 141 831 Erik Rajamäe 1970
Harju maakond
  MV50 27 10 km 00:56:12
202 142 237 Ardi Tiitus 1970
Pärnu maakond
ARX CAR OÜ MV50 28 10 km 00:56:21
203 61 309 Gerri Laev 1973
Pärnu maakond
  NV45 13 10 km 00:56:25
204 62 414 Kristin Raudberg 1995
Pärnu maakond
  Naised 14 10 km 00:56:28
205 63 916 Sandra Saar 1994
Harju maakond
Anu jooksutrennid Naised 15 10 km 00:56:31
206 64 61 Karin Tamm 1975
Pärnu maakond
SK Jõulu NV45 14 10 km 00:56:32
207 65 1003 Madli Meus 1999
Tartu maakond
  Naised 16 10 km 00:56:34
208 66 42 Mari-Liis Vuori 1989
Pärnu maakond
  Naised 17 10 km 00:56:37
209 67 542 Siret Lehtmaa 1986
Pärnu maakond
  NV35 26 10 km 00:56:40
210 143 721 Meikel Särev 2004
Saare maakond
  Poisid A 2 10 km 00:56:41
211 144 172 Sven Saue 1982
Pärnu maakond
Fortum Eesti AS Mehed 54 10 km 00:56:45
212 145 174 Taavi Kunder 1982
Pärnu maakond
AS Fortum Eesti Mehed 55 10 km 00:56:49
213 146 528 Imre Viin 1976
Pärnu maakond
Kolm Paksu MV40 51 10 km 00:56:52
214 147 982 Karl Kuulma 2002
Harju maakond
  MJ 1 10 km 00:56:56
215 68 829 Heli Ajaots 1972
Tartu maakond
  NV45 15 10 km 00:56:56
216 148 858 Imre Eiche 1973
Võru maakond
  MV40 52 10 km 00:57:00
217 149 127 Toomas Holm 1968
Pärnu maakond
  MV50 29 10 km 00:57:03
218 150 544 Jüri Rea 1976
Pärnu maakond
  MV40 53 10 km 00:57:04
219 151 112 Anti Kuusk 1999
Pärnu maakond
  Mehed 56 10 km 00:57:05
220 69 1024 Ulvi Lond 1967
Tartu maakond
  NV45 16 10 km 00:57:05
221 152 573 Arvo Turba 1970
Põlva maakond
  MV50 30 10 km 00:57:07
222 153 169 Hillar Nuut 1963
Pärnu maakond
Fortum Eesti AS MV50 31 10 km 00:57:07
223 154 554 Steve Võsu 1985
Viljandi maakond
  Mehed 57 10 km 00:57:09
224 70 861 Jessie Zhang 1987
Dongguan
  Naised 18 10 km 00:57:11
225 155 317 Toivo Ratas 1979
Pärnu maakond
NOTE MV40 54 10 km 00:57:14
226 156 608 Taivo Teder 1989
Tartu maakond
  Mehed 58 10 km 00:57:25
227 157 508 Marko Kallaspoolik 1967
Harju maakond
  MV50 32 10 km 00:57:27
228 71 347 Juta Timofejeva 1969
Pärnu maakond
Scanfil OÜ NV45 17 10 km 00:57:28
229 158 353 Urmas Neerot 1972
Põlva maakond
  MV40 55 10 km 00:57:29
230 72 512 Kristine Langi 1982
Harju maakond
SEB spordiklubi NV35 27 10 km 00:57:30
231 159 495 Janek Laanearu 1972
Pärnu maakond
  MV40 56 10 km 00:57:30
232 73 319 Marjanne Priidik 1993
Pärnu maakond
NOTE Naised 19 10 km 00:57:30
233 160 177 Mart Saareoja 1972
Pärnu maakond
  MV40 57 10 km 00:57:32
234 161 678 Urmas Koorits 1969
Tartu maakond
  MV50 33 10 km 00:57:35
235 164 683 Juhan Telling 1967
Lääne maakond
Jk Hermes MV50 34 10 km 00:57:40
236 162 914 Hando Ruusmaa 1977
Pärnu maakond
  MV40 59 10 km 00:57:40
237 163 604 Toomas Viira 1973
Harju maakond
  MV40 58 10 km 00:57:40
238 165 513 Jaan Rea 1979
Ida-Viru maakond
Transpordiamet MV40 60 10 km 00:57:40
239 74 107 Greete-Liisa Toom 2001
Viljandi maakond
Sakala Suusaklubi Naised 20 10 km 00:57:43
240 75 888 Ruth Rohi 1973
Harju maakond
  NV45 18 10 km 00:57:46
241 166 322 Veiko Schubbe 1996
Pärnu maakond
NOTE Mehed 59 10 km 00:57:49
242 76 859 Tiina Laidsalu 1976
Rapla maakond
  NV45 19 10 km 00:57:51
243 78 1014 Mare Lohu 1975
Rapla maakond
  NV45 20 10 km 00:57:54
244 77 463 Virve Vuks 1975
Pärnu maakond
Baltosport/ Ran4Fan NV45 21 10 km 00:57:54
245 79 35 Reelika Talviste 1984
Pärnu maakond
  NV35 28 10 km 00:57:58
246 167 1028 Ragner Saard 1977
Pärnu maakond
  MV40 61 10 km 00:58:01
247 168 395 Andres Hallik 1979
Harju maakond
  MV40 62 10 km 00:58:03
248 80 824 Maire Vares 1974
Valga maakond
  NV45 22 10 km 00:58:04
249 81 902 Margit Düüna 1969
Rapla maakond
Kaitseliit NV45 23 10 km 00:58:07
250 82 621 Karin Koorits 1974
Tartu maakond
  NV45 24 10 km 00:58:09
251 169 531 Reigo Lepp 2007
Pärnu maakond
SK Kalev Poisid B 3 10 km 00:58:10
252 170 864 Ivo Jänes 1976
Pärnu maakond
  MV40 63 10 km 00:58:16
253 83 333 Elin Kummets 1988
Pärnu maakond
Scanfil OÜ Naised 21 10 km 00:58:20
254 171 153 Ragnar Puio 2006
Harju maakond
  Poisid B 4 10 km 00:58:23
255 172 385 Heigo Jänes 1980
Rapla maakond
  MV40 64 10 km 00:58:25
256 173 959 Martin Mägi 1971
Harju maakond
  MV50 35 10 km 00:58:26
257 84 97 Reelika Pärn 1978
Pärnu maakond
  NV35 29 10 km 00:58:31
258 174 665 Laur Saar 1966
Harju maakond
MyFitness MV50 36 10 km 00:58:35
259 175 825 Peeter Lelberd 1989
Põlva maakond
  Mehed 60 10 km 00:58:39
260 176 978 Mati Kallas 1961
Viljandi maakond
TSK Joosu MV60 7 10 km 00:58:44
261 85 155 Tiina Toomela 1989
Pärnu maakond
Run4Fun Naised 22 10 km 00:58:46
262 86 607 Tiina Anderson 1987
Harju maakond
Swedbanki Spordiklubi
Swedbank
Naised 23 10 km 00:59:03
263 87 58 Aire Kallas-Maddison 1981
Pärnu maakond
  NV35 30 10 km 00:59:10
264 88 523 Kaja Lepp 1974
Pärnu maakond
OK West NV45 25 10 km 00:59:12
265 177 666 Aleksei Tereštšenkov 1963
Harju maakond
U-Klubi MV50 37 10 km 00:59:13
266 178 398 Marko Parksepp 1982
Tartu maakond
Saint Gobain Glass Estonia SE Mehed 61 10 km 00:59:14
267 89 579 Kristiina Malm 1979
Tartu maakond
  NV35 31 10 km 00:59:18
268 90 410 Linda Krimm 1969
Harju maakond
Combistock OÜ NV45 26 10 km 00:59:19
269 91 576 Marelle Pärn 1984
Harju maakond
  NV35 32 10 km 00:59:20
270 92 964 Getri Tomson 1997
Tartu maakond
  Naised 24 10 km 00:59:26
271 179 878 Jaak Kukk 1984
Rapla maakond
Kaitseliidu kool
Kaitseliit
Mehed 62 10 km 00:59:26
272 93 164 Annika Johannson 1982
Pärnu maakond
  NV35 33 10 km 00:59:28
273 94 373 Sirli Kalbus 1984
Harju maakond
  NV35 34 10 km 00:59:28
274 95 830 Helle Nuut 1965
Pärnu maakond
  NV55 8 10 km 00:59:31
275 180 84 Mati Soolo 1975
Pärnu maakond
  MV40 65 10 km 00:59:32
276 96 884 Ave Vainula 1979
Pärnu maakond
  NV35 35 10 km 00:59:44
277 97 202 Kairit Kaasik 1969
Harju maakond
  NV45 27 10 km 00:59:52
278 98 185 Kadri Sammelselg 1985
Harju maakond
Tallinna Vangla NV35 36 10 km 00:59:58
279 181 187 Allan Kartau 1983
Pärnu maakond
Allra Ehitus OÜ Mehed 63 10 km 01:00:00
280 99 631 Merilin Vips 1980
Harju maakond
  NV35 37 10 km 01:00:01
281 182 749 Aleksei Laptev 1985
Pärnu maakond
  Mehed 64 10 km 01:00:02
282 183 949 Mihkel Tikerpalu 1987
Harju maakond
NUKU teater Mehed 65 10 km 01:00:03
283 100 851 Maarja Žugova 1980
Harju maakond
TERVISEKASSA NV35 38 10 km 01:00:04
284 184 204 Alger Koni 1979
Pärnu maakond
  MV40 66 10 km 01:00:08
285 185 419 Avo Lode 1963
Põlva maakond
  MV50 38 10 km 01:00:10
286 101 866 Maarja Paomees 1988
Valga maakond
  Naised 25 10 km 01:00:21
287 102 1007 Maria Mägi 1990
Saare maakond
  Naised 26 10 km 01:00:24
288 186 491 Andreas Vaher 2008
Viljandi maakond
VAK Staier Poisid C 3 10 km 01:00:24
289 187 910 Toomas Kantsik 1977
Tartu maakond
Team Wunts MV40 67 10 km 01:00:27
290 188 687 Tiit Mauer 1968
Tartu maakond
  MV50 39 10 km 01:00:38
291 103 323 Eneli Eeskivi 1984
Pärnu maakond
NOTE NV35 39 10 km 01:00:39
292 189 590 Jüri Laanmets 1956
Harju maakond
  MV60 8 10 km 01:00:40
293 104 355 Kirsti Süvaorg 1982
Lääne-Viru maakond
  NV35 40 10 km 01:00:41
294 105 161 Mari Tasane 1990
Pärnu maakond
OÜ kingexport Naised 27 10 km 01:01:05
295 190 660 Marko Pill 1964
Harju maakond
  MV50 40 10 km 01:01:08
296 106 1010 Luise-Ly Westholm-Truber 1991
Saare maakond
  Naised 28 10 km 01:01:10
297 107 1000 Kaia Jürvetson 1973
Harju maakond
  NV45 28 10 km 01:01:14
298 191 197 Erkki Metsa 1975
Tartu maakond
  MV40 68 10 km 01:01:24
299 192 28 Rauno Merila 1995
Pärnu maakond
  Mehed 66 10 km 01:01:24
300 108 228 Aivi Käba 1959
Lääne-Viru maakond
  NV55 9 10 km 01:01:34
301 109 242 Angela Griffel 1971
Pärnu maakond
Ratsaspordiklubi Oxford NV45 29 10 km 01:01:35
302 110 896 Marju Tammeleht 1970
Harju maakond
  NV45 30 10 km 01:01:44
303 193 339 Riho Palm 1990
Pärnu maakond
Scanfil OÜ Mehed 67 10 km 01:01:48
304 111 537 Kairi Kukk 1976
Pärnu maakond
  NV45 31 10 km 01:01:48
305 113 472 Elise-Marleen Eek 2007
Pärnu maakond
  Tüdrukud B 1 10 km 01:01:51
306 112 53 Ene Saar 1973
Pärnu maakond
  NV45 32 10 km 01:01:51
307 194 648 Juri Sobolewski 1988
Harju maakond
  Mehed 68 10 km 01:02:00
308 195 236 Kaido Kuru 1984
Pärnu maakond
  Mehed 69 10 km 01:02:07
309 114 616 Age Laane 1980
Pärnu maakond
  NV35 41 10 km 01:02:15
310 196 180 Aivar Trumm 1984
Pärnu maakond
  Mehed 70 10 km 01:02:15
311 115 367 Pille Teller 1972
Saare maakond
  NV45 33 10 km 01:02:20
312 116 1034 Kristi Uibomäe 1979
Pärnu maakond
  NV35 42 10 km 01:02:28
313 117 596 Liina Kink 1976
Harju maakond
  NV45 34 10 km 01:02:30
314 118 473 Egle Eek 1977
Pärnu maakond
  NV35 43 10 km 01:02:37
315 198 412 Udo Reinsalu 1963
Valga maakond
  MV50 41 10 km 01:02:45
316 197 1008 Rait Ermann 1980
Harju maakond
Rademar MV40 69 10 km 01:02:45
317 119 48 Triin Altmäe 1982
Harju maakond
  NV35 44 10 km 01:02:55
318 120 276 Helen Elbing 1978
Pärnu maakond
Kaitseliit Pärnumaa Malev NV35 45 10 km 01:03:00
319 121 403 Annely Saks 1988
Lääne-Viru maakond
  Naised 29 10 km 01:03:11
320 122 318 Maili Lumera 1983
Pärnu maakond
NOTE NV35 46 10 km 01:03:12
321 123 407 Anastasia Shabelnikova 1994
Harju maakond
ARS Projekt OÜ Naised 30 10 km 01:03:20
322 199 190 Priidu Leok 1974
Pärnu maakond
  MV40 70 10 km 01:03:21
323 200 485 Rene Safin 1976
Harju maakond
  MV40 71 10 km 01:03:26
324 201 418 Tanel Palmsaar 1979
Pärnu maakond
  MV40 72 10 km 01:03:28
325 124 192 Mari-Liis Länik 1997
Põlva maakond
  Naised 31 10 km 01:03:29
326 202 985 Riho Kõiv 1989
Pärnu maakond
KÕWA
Ehitustrust
Mehed 71 10 km 01:03:29
327 125 1030 Liina Luks 1986
Pärnu maakond
  NV35 47 10 km 01:03:30
328 126 62 Kadri Põder 1990
Pärnu maakond
SK Endla Naised 32 10 km 01:03:36
329 203 682 Karl Liiva 1996
Lääne-Viru maakond
  Mehed 72 10 km 01:03:37
330 204 411 Kristjan Männigo 1983
Harju maakond
SPIN Unit Mehed 73 10 km 01:03:39
331 127 307 Mariliis Kurs 1974
Ida-Viru maakond
  NV45 35 10 km 01:03:46
332 205 669 Ken Ojakäär 1995
Harju maakond
  Mehed 74 10 km 01:03:56
333 206 154 Peeter Puio 1974
Harju maakond
  MV40 73 10 km 01:04:14
334 207 673 Erik Tannberg 1985
Harju maakond
  Mehed 75 10 km 01:04:19
335 128 602 Janne Õispuu 1976
Pärnu maakond
  NV45 36 10 km 01:04:24
336 129 564 Maige Vallik 1994
Saare maakond
  Naised 33 10 km 01:04:24
337 130 609 Hanna Jeret 1988
Pärnu maakond
  Naised 34 10 km 01:04:28
338 131 640 Maris Tustit 1990
Tartu maakond
  Naised 35 10 km 01:04:29
339 208 646 Aivar Toom 1970
Harju maakond
  MV50 42 10 km 01:04:30
340 132 142 Linda Vooremäe 1966
Järva maakond
  NV55 10 10 km 01:04:44
341 209 125 Sten Saarpere 1991
Pärnu maakond
Run4Fun Mehed 76 10 km 01:04:45
342 133 351 Kait Arenberg 1979
Pärnu maakond
  NV35 48 10 km 01:04:46
343 134 601 Mariliis Õispuu 1996
Harju maakond
  Naised 36 10 km 01:04:51
344 135 1001 Katria Saul 1971
Lääne maakond
  NV45 37 10 km 01:05:02
345 136 311 Õnne Lebedev 1974
Pärnu maakond
NOTE NV45 38 10 km 01:05:07
346 137 1018 Airi Tomson 1978
Pärnu maakond
  NV35 49 10 km 01:05:14
347 210 162 Kristjan Rea 1986
Pärnu maakond
  Mehed 77 10 km 01:05:18
348 211 394 Gert Mäenurm 1981
Pärnu maakond
  MV40 74 10 km 01:05:22
349 138 939 Ave Hiiemäe 1995
Hiiu maakond
  Naised 37 10 km 01:05:31
350 212 175 Rasmus Jõesaar 2002
Pärnu maakond
Saalihokiklubi Pärnu Bullet MJ 2 10 km 01:05:36
351 213 416 Jaak Vaiknemets 1979
Tartu maakond
  MV40 75 10 km 01:05:39
352 139 533 Saima Rand 1954
Pärnu maakond
  NV55 11 10 km 01:05:44
353 214 551 Raul Enn 1955
Pärnu maakond
  MV60 9 10 km 01:05:48
354 141 913 Karin Klaassen 1980
Pärnu maakond
  NV35 50 10 km 01:05:54
355 216 76 Kaspar Vihmaru 1991
Pärnu maakond
  Mehed 78 10 km 01:05:54
356 140 196 Katrin Seljak 1971
Harju maakond
  NV45 39 10 km 01:05:54
357 215 912 Rein Toodu 1963
Pärnu maakond
  MV50 43 10 km 01:05:54
358 142 315 Liis Tõnismäe 1984
Pärnu maakond
NOTE NV35 51 10 km 01:05:58
359 143 793 Reet Luhaäär 1953
Harju maakond
  NV55 12 10 km 01:05:59
360 144 911 Alla Dubentsaova 1975
Tartu maakond
Team Wunts NV45 40 10 km 01:06:02
361 145 360 Carmen Allik 1985
Harju maakond
  NV35 52 10 km 01:06:09
362 217 1017 Ivars Putrics 1970
Pärnu maakond
haamer ip oü MV50 44 10 km 01:06:14
363 218 420 Andres Soosaar 1949
Viljandi maakond
  MV60 10 10 km 01:06:27
364 219 986 Allar Leppind 1986
Pärnu maakond
KÕWA
Keskkonnaamet
Mehed 79 10 km 01:06:34
365 220 241 Margus Käsper 1984
Pärnu maakond
  Mehed 80 10 km 01:06:41
366 146 501 Tiivi Lind 1978
Harju maakond
  NV35 53 10 km 01:06:41
367 147 386 Lea Sepp 1984
Pärnu maakond
MS Balti Trafo OÜ NV35 54 10 km 01:06:46
368 148 402 Kairi Pihlak 1981
Lääne-Viru maakond
Rakvere Bont Rulluisuklubi NV35 55 10 km 01:06:49
369 149 527 Külliki Klaar 1976
Tartu maakond
  NV45 41 10 km 01:06:53
370 150 845 Merle Kaarits 1980
Rapla maakond
  NV35 56 10 km 01:06:55
371 151 15 Kristi Saard 1981
Pärnu maakond
  NV35 57 10 km 01:07:03
372 152 836 Liis Pärnpuu 1991
Region Hovedstaden
  Naised 38 10 km 01:07:03
373 221 113 Peeter Kuusk 1964
Pärnu maakond
  MV50 45 10 km 01:07:11
374 222 312 Sten Benström 1987
Pärnu maakond
NOTE Mehed 81 10 km 01:07:13
375 153 54 Iti Oja 1983
Pärnu maakond
  NV35 58 10 km 01:07:14
376 223 384 Urmas Kolga 1968
Lääne maakond
  MV50 46 10 km 01:07:15
377 154 1 Marjaana Liigvald 1983
Harju maakond
  NV35 59 10 km 01:07:27
378 155 176 Ene Rooväli 1974
Rapla maakond
  NV45 42 10 km 01:07:28
379 224 1021 Andrus Rahu 1978
Pärnu maakond
  MV40 76 10 km 01:07:28
380 225 507 Arvo Luus 1938
Harju maakond
  MV60 11 10 km 01:07:31
381 228 928 Siim Toim 1982
Pärnu maakond
Pereauto Sõprade Spordiklubi Mehed 83 10 km 01:07:48
382 229 926 Rene Bernard 1981
Pärnu maakond
Pereauto Sõprade Spordiklubi MV40 77 10 km 01:07:48
383 230 927 Henri Sool 1982
Pärnu maakond
Pereauto Sõprade Spordiklubi Mehed 84 10 km 01:07:48
384 226 925 Madis Kuuskmann 1981
Pärnu maakond
Pereauto Sõprade Spordiklubi MV40 78 10 km 01:07:48
385 227 924 Andres Lilleste 1982
Pärnu maakond
Pereauto Sõprade Spordiklubi Mehed 82 10 km 01:07:48
386 231 963 Tauri Toomeoks 1979
Harju maakond
  MV40 79 10 km 01:07:56
387 156 223 Marika Kisand 1971
Tartu maakond
  NV45 43 10 km 01:08:05
388 232 136 Toivo Tõnisson 1964
Pärnu maakond
  MV50 47 10 km 01:08:13
389 157 363 Jana Pärtel 1975
Lääne-Viru maakond
  NV45 44 10 km 01:08:29
390 233 482 Egert Eek 1980
Pärnu maakond
  MV40 80 10 km 01:08:38
391 158 578 Eve Varik 1957
Viljandi maakond
Perekond Varik NV55 13 10 km 01:09:03
392 234 31 Kaido Koppel 1971
Pärnu maakond
SK Pärnu Kalev
Pärnu Linnavalitsus
MV50 48 10 km 01:09:05
393 159 362 Jaanika Kuuspalu 1995
Rapla maakond
  Naised 39 10 km 01:09:13
394 160 567 Maarika Kelder 1972
Tartu maakond
  NV45 45 10 km 01:09:20
395 235 832 Urmas Udobin 1972
Viljandi maakond
  MV40 81 10 km 01:09:21
396 236 159 Raivo Kohv 1977
Pärnu maakond
  MV40 82 10 km 01:09:22
397 237 9 Ats-Kristjan Kasemägi 2006
Järva maakond
  Poisid B 5 10 km 01:09:42
398 238 326 Ivo Ellik 1983
Pärnu maakond
Scanfil OÜ Mehed 85 10 km 01:09:49
399 161 134 Jaana Järve 1976
Lääne-Viru maakond
  NV45 46 10 km 01:09:49
400 162 572 Ellen Matla 1958
Lääne-Viru maakond
  NV55 14 10 km 01:09:58
401 163 293 Annabel Helin 2004
Pärnu maakond
SK Jõulu Tüdrukud A 3 10 km 01:10:00
402 164 157 Anna Luuk 2000
Pärnu maakond
  Naised 40 10 km 01:10:05
403 239 361 Risto Allik 1982
Harju maakond
  Mehed 86 10 km 01:10:17
404 240 26 Jaanus Tõnutare 1968
Pärnu maakond
  MV50 49 10 km 01:10:21
405 241 477 Mati Hussar 1956
Järva maakond
  MV60 12 10 km 01:10:35
406 165 935 Aili Mägi 1981
Viljandi maakond
Nordic Milk NV35 60 10 km 01:10:35
407 166 1019 Dina Avila 1978
Harju maakond
  NV35 61 10 km 01:10:37
408 167 555 Airi Raidma 1979
Viljandi maakond
  NV35 62 10 km 01:10:42
409 242 376 Jevgeni Solovjov 1948
Ida-Viru maakond
  MV60 13 10 km 01:10:58
410 243 105 Gregori Kuusik 2007
Pärnu maakond
  Poisid B 6 10 km 01:11:03
411 244 106 Ranel Kuusik 2005
Pärnu maakond
Aitado Poisid A 3 10 km 01:11:03
412 245 27 Markus Tõnutare 1998
Tartu maakond
  Mehed 87 10 km 01:11:07
413 168 25 Lisette Tõnutare 1993
Harju maakond
  Naised 41 10 km 01:11:16
414 246 720 Omari Sulamanidze 1972
Põlva maakond
  MV40 83 10 km 01:11:28
415 247 536 Jasper Pajus 2012
Pärnu maakond
Pärnu Purjespordikool Poisid C 4 10 km 01:11:37
416 169 630 Krista Kaaver 1996
Tartu maakond
  Naised 42 10 km 01:11:41
417 170 856 Hilja Tohv 1975
Pärnu maakond
  NV45 47 10 km 01:11:48
418 248 378 Aivar Kivi 1974
Ida-Viru maakond
eraisik MV40 84 10 km 01:11:54
419 171 841 Jaana Kuuspalu 1983
Harju maakond
  NV35 63 10 km 01:11:55
420 249 833 M. Ali Alothman 1991
Pärnu maakond
Run4Fun Mehed 88 10 km 01:11:56
421 172 632 Sigrid Mark 1968
Põlva maakond
  NV45 48 10 km 01:12:03
422 173 199 Aime Nikopensius 1962
Pärnu maakond
RTS Kajakas NV55 15 10 km 01:12:05
423 250 967 Andrei Lopsik 1955
Ida-Viru maakond
  MV60 14 10 km 01:12:05
424 174 375 Ene Pungar 1971
Tartu maakond
Warmeston OÜ NV45 49 10 km 01:12:10
425 175 623 Hanna Nurme 1994
Harju maakond
  Naised 43 10 km 01:12:12
426 176 122 Karin Artel 1976
Pärnu maakond
Run4Fun NV45 50 10 km 01:12:14
427 177 387 Carmen Kazantseva 2007
Viljandi maakond
  Tüdrukud B 2 10 km 01:12:20
428 251 365 Igor Zahharov 1990
Viljandi maakond
MTÜ Spordiselts Mehed 89 10 km 01:12:20
429 178 1012 Heli A. Kaljulaid 1974
Harju maakond
  NV45 51 10 km 01:12:31
430 179 145 Kreete Karits 2005
Pärnu maakond
  Tüdrukud A 4 10 km 01:12:33
431 180 453 Natalja Korpenkov 1970
Tartu maakond
  NV45 52 10 km 01:12:34
432 181 624 Urve Arukaevu 1966
Harju maakond
  NV55 16 10 km 01:13:14
433 252 589 Kaspar Kruusalu 1986
Pärnu maakond
  Mehed 90 10 km 01:13:25
434 182 130 Kandela Õun 1976
Pärnu maakond
  NV45 53 10 km 01:13:34
435 183 470 Ülle Ivanova 1980
Pärnu maakond
  NV35 64 10 km 01:13:50
436 253 423 Franz Mathias Ints 1998
Pärnu maakond
  Mehed 91 10 km 01:13:53
437 184 96 Simone Marie Pärn 2004
Pärnu maakond
  Tüdrukud A 5 10 km 01:13:55
438 185 344 Klari Sojonen 1980
Pärnu maakond
Scanfil OÜ NV35 65 10 km 01:13:56
439 186 834 Maaris Hüür 1960
Järva maakond
  NV55 17 10 km 01:14:00
440 187 553 Sirje Lott 1970
Viljandi maakond
  NV45 54 10 km 01:14:17
441 188 65 Sirve Soonberg 1970
Tartu maakond
  NV45 55 10 km 01:14:18
442 189 399 Eleri Kang 1992
Järva maakond
  Naised 44 10 km 01:14:19
443 254 428 Ahti Ints 1973
Pärnu maakond
Trimtex Dreamteam
Trimtex Baltic OÜ
MV40 85 10 km 01:14:41
444 255 59 Harri Alliku 1954
Pärnu maakond
Zinzino Health Club MV60 15 10 km 01:14:51
445 190 151 Heli Viita 1957
Harju maakond
  NV55 18 10 km 01:14:53
446 256 930 Tõnis Kaaberma 1975
Pärnu maakond
  MV40 86 10 km 01:14:57
447 191 148 Ingrit Ernits 1965
Jõgeva maakond
SK Jooksupartner NV55 19 10 km 01:15:00
448 192 98 Anne Urban 1988
Pärnu maakond
Fein-Elast Estonia OÜ Naised 45 10 km 01:15:18
449 257 931 Arvo Sarapuu 1965
Harju maakond
  MV50 50 10 km 01:15:52
450 193 627 Maris Luht 1983
Harju maakond
  NV35 66 10 km 01:15:53
451 194 626 Pille Nurmis 1961
Harju maakond
  NV55 20 10 km 01:15:59
452 258 10 Ove-Markus Kasemägi 2007
Järva maakond
  Poisid B 7 10 km 01:16:04
453 195 390 Keidi Keidla 1987
Harju maakond
  Naised 46 10 km 01:16:30
454 259 254 Enriko Kimber 2009
Pärnu maakond
  Poisid C 5 10 km 01:16:34
455 196 874 Grete-Liisa Sihver 1991
Pärnu maakond
  Naised 47 10 km 01:16:37
456 197 21 Moonika Puusild 1981
Pärnu maakond
  NV35 67 10 km 01:16:45
457 260 908 Reigo Peil 1983
Järva maakond
  Mehed 92 10 km 01:16:50
458 198 865 Tuuli Vaarak 1987
Viljandi maakond
  Naised 48 10 km 01:17:14
459 199 883 Piret Moisto 1988
Harju maakond
  Naised 49 10 km 01:17:17
460 261 969 Sergei Nikiforov 1975
Pärnu maakond
SVteam MV40 87 10 km 01:17:19
461 200 231 Birgit Rooväli 2003
Rapla maakond
  NJ 1 10 km 01:17:25
462 201 570 Tiiu Sillaste 1962
Põlva maakond
  NV55 21 10 km 01:17:34
463 202 364 Moonika Tuhkanen 1980
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita OÜ
NV35 68 10 km 01:17:40
464 203 852 Eveli Bauer 1982
Harju maakond
TERVISEKASSA NV35 69 10 km 01:17:52
465 262 104 Marten Holter 2006
Pärnu maakond
  Poisid B 8 10 km 01:18:05
466 205 880 Hellika Luik 1982
Harju maakond
  NV35 70 10 km 01:18:15
467 204 38 Pille Udikas 1985
Pärnu maakond
MTÜ Spordiselts
Harmet OÜ
NV35 71 10 km 01:18:15
468 206 308 Triin Kukk 1984
Rapla maakond
  NV35 72 10 km 01:18:23
469 207 1006 Avely Ennula 1992
Pärnu maakond
  Naised 50 10 km 01:18:41
470 208 379 Merle Holtsmann 1982
Pärnu maakond
Note Pärnu OÜ NV35 73 10 km 01:20:00
471 209 498 Annika Künnapas 1979
Pärnu maakond
RKS KIRMAS NV35 74 10 km 01:20:00
472 263 144 Gunnar Vooremäe 1963
Järva maakond
  MV50 51 10 km 01:20:01
473 264 835 Pauli Arbelius 1943
Kanta-Häme
  MV60 16 10 km 01:20:03
474 210 932 Liina Sarapuu 1967
Harju maakond
  NV45 56 10 km 01:20:48
475 211 121 Triin Sellin 1982
Pärnu maakond
Run4Fun NV35 75 10 km 01:20:55
476 212 944 Monika Jeenas 1969
Harju maakond
  NV45 57 10 km 01:20:59
477 213 770 Reelika Uibomäe 1979
Pärnu maakond
NOTE NV35 76 10 km 01:21:08
478 265 71 Valter Mihkels 1961
Pärnu maakond
Zinzino Healt Club MV60 17 10 km 01:21:18
479 214 569 Aino Sirkel 1945
Tartu maakond
  NV55 22 10 km 01:21:19
480 266 952 Rein Traus 1948
Lääne-Viru maakond
Traus-RAK MV60 18 10 km 01:21:53
481 215 1029 Nadežda Kalle 1965
Pärnu maakond
SA Pärnu Haigla NV55 23 10 km 01:22:22
482 267 534 Ergo Rand 1941
Pärnu maakond
Pärnu Spordiveteranide Koondis MV60 19 10 km 01:22:30
483 216 625 Keidi Õispuu 1978
Saare maakond
  NV35 78 10 km 01:22:44
484 217 814 Annely Toomemäe 1978
Pärnu maakond
Laenugrupp Lääne OÜ NV35 77 10 km 01:22:44
485 218 777 Kersti Kuller 1979
Pärnu maakond
  NV35 79 10 km 01:22:50
486 219 292 Tiia Silm 1976
Pärnu maakond
  NV45 58 10 km 01:22:53
487 268 139 Tarmo Rikkinen 1972
Harju maakond
VAHANEN MV40 88 10 km 01:23:06
488 220 320 Ilvi Vare 1970
Pärnu maakond
NOTE NV45 59 10 km 01:23:24
489 269 747 Tiit Kivisild 1954
Pärnu maakond
Rapla JK Atli MV60 20 10 km 01:23:26
490 270 898 Enn Hallik 1950
Pärnu maakond
LTK Vint-90 MV60 21 10 km 01:23:37
491 221 983 Karmen Kuulma 2007
Harju maakond
  Tüdrukud B 3 10 km 01:23:37
492 223 882 Marika Laaring 1964
Pärnu maakond
  NV55 24 10 km 01:23:53
493 222 464 Evelin Eelma 1975
Harju maakond
Ars Projekt OÜ NV45 60 10 km 01:23:53
494 224 977 Merike Piirat 1967
Lääne-Viru maakond
  NV45 61 10 km 01:24:06
495 271 755 Erko Raud 1987
Viljandi maakond
  Mehed 93 10 km 01:24:16
496 225 796 Mare Hallop 1957
Pärnu maakond
  NV55 25 10 km 01:24:29
497 272 349 Oleg Zaripov 1968
Pärnu maakond
Scanfil OÜ MV50 52 10 km 01:24:36
498 273 976 Mati Piirat 1965
Lääne-Viru maakond
  MV50 53 10 km 01:24:38
499 226 847 Karin Mestiläinen-Ventsel 1976
Uusimaa
  NV45 62 10 km 01:24:47
500 227 785 Aili Peetersoo 1964
Pärnu maakond
  NV55 26 10 km 01:25:00
501 229 762 Meelike Kasesalu 1982
Pärnu maakond
NOTE NV35 80 10 km 01:25:05
502 228 995 Karin Pihlak 1976
Harju maakond
Orkla Eesti AS NV45 63 10 km 01:25:05
503 274 348 Edvin-Ander Timofejev 1996
Pärnu maakond
Scanfil OÜ Mehed 94 10 km 01:25:20
504 231 822 Laine Ülemaante 1982
Pärnu maakond
  NV35 81 10 km 01:25:25
505 230 352 Häli Siimaste 1968
Harju maakond
  NV45 64 10 km 01:25:25
506 232 848 Kriti Loree Ints 2009
Pärnu maakond
  Tüdrukud C 2 10 km 01:25:39
507 233 449 Liis Artel 1982
Pärnu maakond
Trimtex Dreamteam
Trimtex Baltic OÜ
NV35 82 10 km 01:25:43
508 234 997 Eliika Kippus-Viltok 1975
Pärnu maakond
  NV45 65 10 km 01:25:49
509 235 476 Viive Reiman 1966
Pärnu maakond
Note Pärnu OÜ NV55 27 10 km 01:25:56
510 236 1002 Ene Kübarsepp 1964
Pärnu maakond
  NV55 28 10 km 01:26:07
511 237 862 Kaidi Raud 1989
Viljandi maakond
  Naised 51 10 km 01:26:12
512 238 392 Krista Tatra 1985
Pärnu maakond
  NV35 83 10 km 01:26:19
513 275 203 Priit Lahesoo 1974
Pärnu maakond
  MV40 89 10 km 01:26:33
514 276 377 Randel Peerna 1980
Pärnu maakond
Pärnu Kahe Silla klubi MV40 90 10 km 01:26:46
515 239 1032 Ruth Kaldma 1964
Rapla maakond
  NV55 29 10 km 01:26:54
516 240 981 Diana Kuulma 1969
Harju maakond
Tallinna Tuule lasteaed NV45 66 10 km 01:27:11
517 241 771 Aile Ailt 1966
Pärnu maakond
  NV55 31 10 km 01:28:00
518 242 450 Aili Metsamaa 1961
Harju maakond
FESTLINE OÜ NV55 30 10 km 01:28:00
519 245 767 Iiris Luusepp 1970
Pärnu maakond
NOTE NV45 67 10 km 01:28:01
520 244 405 Carmen Masing-Jugaste 1982
Tartu maakond
Hanza Tartu Team NV35 84 10 km 01:28:01
521 243 773 Erika Kattel 1981
Pärnu maakond
  NV35 85 10 km 01:28:01
522 246 313 Eve Tammissar 1978
Pärnu maakond
NOTE NV35 86 10 km 01:28:02
523 277 903 Marko Oldermann 1981
Harju maakond
  MV40 91 10 km 01:28:04
524 278 955 Ain Ülenurm 1974
Võru maakond
  MV40 92 10 km 01:28:08
525 248 943 Iida Olviste 2010
Pärnu maakond
  Tüdrukud C 4 10 km 01:28:10
526 247 954 Liisi Miil 2010
Pärnu maakond
  Tüdrukud C 3 10 km 01:28:10
527 249 765 Inga Kubu 1977
Pärnu maakond
NOTE NV35 87 10 km 01:28:25
528 250 763 Irje Kiivit 1966
Pärnu maakond
NOTE NV55 32 10 km 01:28:25
529 251 766 Aili Leppik 1978
Pärnu maakond
NOTE NV35 88 10 km 01:28:31
530 279 945 Heiki Raimets 1966
Jõgeva maakond
  MV50 54 10 km 01:28:52
531 252 24 Este Maidle 1957
Pärnu maakond
  NV55 33 10 km 01:29:00
532 280 827 Jaan Liiders 1955
Rapla maakond
  MV60 22 10 km 01:30:15
533 253 840 Kerly Nahkur 1982
Tartu maakond