Pärnu Rannajooks
Virtuaaljooks

Search by ...
Gender
Cat
Country
Discipline used
Total: 50 Female: 34 Male: 16 Läbitud distants kokku: 500 km Aeg kokku: 62:40:08
Pos M/F pos Bib Dist Birth year Country Residence Club/Firm/School Cat Cat pos Discipline used Result
1 1 121 Mario Maddison 1979
Pärnu maakond
  MV40 1 Running 00:37:12
2 1 157 Triinu Hajanen 1978
Viljandi maakond
  NV35 1 Walking 00:40:02
3 2 123 Kristjan Roosvald 1986
Ida-Viru maakond
  Mehed 1 Running 00:45:47
4 3 29 Risto Ahtijainen 1985
Rapla maakond
  Mehed 2 Running 00:48:51
5 4 110 Kaarel-Paulus Kaeramaa 1996
Harju maakond
  Mehed 3 Running 00:49:45
6 2 132 Angela Madisson 1973
Harju maakond
  NV45 1 Running 00:51:02
7 5 24 Üllar Kütt 1973
Pärnu maakond
PPA MV40 2 Running 00:51:44
8 3 78 Signe Holm 1978
Harju maakond
  NV35 2 Running 00:52:45
9 6 97 Urmas Neerot 1972
Põlva maakond
  MV40 3 Running 00:53:14
10 4 23 Rita Kadak 1982
Harju maakond
  NV35 3 Running 00:55:09
11 5 33 Virve Vuks 1975
Pärnu maakond
Baltosport/Ran4Fan NV45 2 Running 00:55:50
12 7 71 Veiko Keersalu 1979
Pärnu maakond
  MV40 4 Running 00:55:51
13 8 104 Märt Pilme 1989
Pärnu maakond
Pärnu Postimees Mehed 4 Running 00:57:33
14 6 32 Linda Krimm 1969
Harju maakond
Combistock Oü NV45 3 Running 00:58:22
15 7 10 Kirsti Süvaorg 1982
Lääne-Viru maakond
  NV35 4 Running 00:59:10
16 8 65 Maire Vares 1974
Valga maakond
  NV45 4 Running 00:59:32
17 9 1 Marjaana Liigvald 1983
Harju maakond
  NV35 5 Running 01:01:20
18 10 57 Tiina Säälik 1967
Jõgeva maakond
SK ProRunner NV45 5 Running 01:01:44
19 11 21 Mariliis Kurs 1974
Ida-Viru maakond
  NV45 6 Running 01:02:15
20 12 85 Kristin Peterson 1995
Valga maakond
  Naised 1 Running 01:02:59
21 9 125 Arkadiusz Swider 1975
Świętokrzyskie
  MV40 5 Running 01:03:27
22 13 6 Katrin Seljak 1971
Harju maakond
  NV45 7 Running 01:05:51
23 14 141 Õnne Lebedev 1974
Pärnu maakond
NOTE NV45 8 Running 01:07:10
24 15 64 Maarika Kelder 1972
Tartu maakond
  NV45 9 Running 01:10:04
25 16 63 Ellen Matla 1958
Lääne-Viru maakond
  NV55 1 Running 01:10:05
26 17 93 Eve Varik 1957
Viljandi maakond
Perekond Varik NV55 2 Running 01:10:40
27 10 66 Mati Hussar 1956
Järva maakond
  MV60 1 Running 01:13:09
28 18 5 Jaana Järve 1976
Lääne-Viru maakond
  NV45 10 Running 01:15:00
29 11 50 Erich Jeerik 1982
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Mehed 5 Running 01:16:13
30 12 51 Jevgeni Solovjov 1948
Ida-Viru maakond
  MV60 2 Running 01:16:49
31 19 36 Piret Moisto 1988
Harju maakond
  Naised 2 Walking 01:17:07
32 20 39 Hellika Luik 1982
Harju maakond
  NV35 6 Walking 01:17:31
33 21 94 Marika Kohv 1971
Pärnu maakond
  NV45 11 Running 01:19:28
34 22 100 Merle Tiits 1974
Lääne-Viru maakond
  NV45 12 Running 01:21:41
35 13 140 Dainius Stulgys 1960
Vilnius
  MV60 3 Running 01:25:53
36 14 25 Randel Peerna 1980
Pärnu maakond
Pärnu Kahe Silla klubi MV40 6 Running 01:27:57
37 15 84 Reigo Peil 1983
Järva maakond
  Mehed 6 Walking 01:28:55
38 23 89 Tiina Juhani 1974
Harju maakond
  NV45 13 Walking 01:34:34
39 24 103 Sigrit Põldur 1989
Pärnu maakond
Estonia Spa Hotels AS Naised 3 Walking 01:39:54
40 25 134 Erika Oppo 1982
Viljandi maakond
  NV35 7 Walking 01:40:37
41 26 162 Triin Salujärv 1985
Viljandi maakond
  NV35 8 Walking 01:41:10
42 27 69 Carmen Kazantseva 2007
Viljandi maakond
  Tüdrukud B 1 Running 01:41:16
43 16 22 Igor Zahharov 1990
Viljandi maakond
  Mehed 7 Running 01:41:16
44 28 133 Eleanor Oppo 2010
Viljandi maakond
  Tüdrukud C 1 Walking 01:42:31
45 29 11 Krista Kesma 1970
Lääne-Viru maakond
  NV45 14 Walking 01:47:18
46 30 119 Sirje Mürk 1967
Hiiu maakond
  NV45 15 Walking 01:49:49
47 31 59 Jaanika Maaniit 1984
Harju maakond
  NV35 9 Walking 01:52:10
48 32 31 Maria Maslakova 1992
Harju maakond
  Naised 4 Walking 01:56:29
49 33 81 Astrid Jürgenson 1979
Rapla maakond
  NV35 10 Walking 01:57:33
50 34 67 Nelli Zahharova 1963
Viljandi maakond
  NV55 3 Running 02:08:24
Sulge

Tulemuse detailne info

...