Pärnumaa Võidupüha maraton
Virtuaaljooks

Otsingusõna
Sugu
Vkl
Riik
Kokku: 49 Naisi: 31 Mehi: 18 Läbitud distants kokku: 1029 km Aeg kokku: 139:40:49
Koht M/N koht Nr Nimi Sünniaasta Sugu Riik Elukoht Klubi/firma/kool Vkl VKL koht Läbitud distants Tulemus
1 1 40 Ants Isak 1980 Mees
Tartu maakond
  MV40 1 21 km 01:32:17
2 2 17 Priidik Parmi 1980 Mees
Tartu maakond
AS EVIKO MV40 2 21 km 01:40:14
3 3 2 Toomas Näär 1969 Mees
Pärnu maakond
  MV50 1 21 km 01:48:19
4 4 42 Jonas Nõukas 2022 Mees
Pärnu maakond
  None 1 21 km 01:50:24
5 1 9 Merje Uueni 1978 Naine
Harju maakond
  NV40 1 21 km 01:53:02
6 2 30 Mari-Liis Länik 1997 Naine
Põlva maakond
  Naised 1 21 km 01:58:03
7 5 41 Andrei Maksimov 1975 Mees
Harju maakond
  MV40 3 21 km 02:01:19
8 6 46 Evely Luik 1986 Mees
Võru maakond
  Mehed 1 21 km 02:02:42
9 7 55 Herki Laanmets 1981 Mees
Tartu maakond
  MV40 4 21 km 02:05:05
10 8 22 Tarmo Margat 1979 Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts MV40 5 21 km 02:06:33
11 3 10 Kaja Lend 1972 Naine
Pärnu maakond
  NV50 1 21 km 02:12:37
12 9 4 Igor Zahharov 1990 Mees
Viljandi maakond
MTÜ Spordiselts Mehed 2 21 km 02:13:34
13 4 36 Margit Huttunen 1971 Naine
Uusimaa
  NV50 2 21 km 02:15:49
14 5 48 Kristin Peterson 1995 Naine
Valga maakond
  Naised 2 21 km 02:15:50
15 6 53 Siiri Kaaver 1964 Naine
Tartu maakond
KEVEK NV50 3 21 km 02:21:10
16 10 35 Margus Remek 1987 Mees
Lääne-Viru maakond
  Mehed 3 21 km 02:21:18
17 11 39 Kaido Koppel 1971 Mees
Pärnu maakond
SK Kalev MV50 2 21 km 02:22:44
18 7 21 Pille Teller 1972 Naine
Saare maakond
  NV50 4 21 km 02:26:05
19 12 57 Jaak Vaiknemets 1979 Mees
Tartu maakond
  MV40 6 21 km 02:42:31
20 8 56 Helvi Nikkel 1992 Naine
Jõgeva maakond
  Naised 3 21 km 02:43:08
21 9 54 Maire Vares 1974 Naine
Valga maakond
  NV40 2 21 km 02:45:51
22 10 5 Marika Kisand 1971 Naine
Tartu maakond
  NV50 5 21 km 02:51:57
23 13 15 Mati Hussar 1956 Mees
Järva maakond
  MV60 1 21 km 02:56:16
24 11 38 Piret Moisto 1988 Naine
Harju maakond
  Naised 4 21 km 03:00:35
25 12 16 Õnne Lebedev 1974 Naine
Pärnu maakond
  NV40 3 21 km 03:00:37
26 14 29 Rein Traus 1948 Mees
Lääne-Viru maakond
Traus-RAK MV70 1 21 km 03:02:48
27 15 37 Ain Ülenurm 1974 Mees
Võru maakond
  MV40 7 21 km 03:03:14
28 13 34 Hellika Luik 1982 Naine
Harju maakond
  NV40 4 21 km 03:03:33
29 14 49 Anne Küüsmaa 1956 Naine
Harju maakond
Tallinna Prantsuse Lütseum NV60 1 21 km 03:03:59
30 16 58 Riho Talisoo 1986 Mees
Pärnu maakond
  Mehed 4 21 km 03:10:26
31 15 51 Triin Lipsik 1985 Naine
Pärnu maakond
  Naised 5 21 km 03:10:50
32 16 50 Ave Kuusk 1975 Naine
Harju maakond
  NV40 5 21 km 03:11:32
33 17 43 Age Argel 1975 Naine
Harju maakond
  NV40 6 21 km 03:12:56
34 18 33 Marie Anna Blehner 1999 Naine
Pärnu maakond
OK West Naised 6 21 km 03:14:02
35 17 31 Sander Blehner 1972 Mees
Pärnu maakond
OK West MV50 3 21 km 03:14:48
36 19 27 Margit Blehner 1972 Naine
Pärnu maakond
OK West NV50 6 21 km 03:14:50
37 20 25 Marit Koit 1981 Naine
Harju maakond
  NV40 7 21 km 03:19:40
38 21 19 Annika Kütt 1971 Naine
Harju maakond
Nordea NV50 7 21 km 03:22:44
39 22 8 Aili Peetersoo 1964 Naine
Pärnu maakond
  NV50 8 21 km 03:29:09
40 18 13 Aivar Kivi 1974 Mees
Ida-Viru maakond
Eraisik MV40 8 21 km 03:30:55
41 23 44 Jelena Romanova 2022 Naine
Ida-Viru maakond
  None 2 21 km 03:35:40
42 26 24 Ave Lohk 1974 Naine
Pärnu maakond
AS Postimees Grupp NV40 8 21 km 03:37:14
43 25 23 Kadri Pajanin 1974 Naine
Pärnu maakond
AS Postimees Grupp NV40 9 21 km 03:37:14
44 24 28 Anni Lüll 1981 Naine
Pärnu maakond
Pärnu Kahe Silla klubi NV40 10 21 km 03:37:14
45 27 18 Anu Aunapuu 1970 Naine
Pärnu maakond
Tartu Ülikooli Pärnu kolledž NV50 9 21 km 03:37:26
46 28 12 Avely Parve 1966 Naine
Uusimaa
  NV50 10 21 km 03:42:00
47 29 1 Jaana Järve 1976 Naine
Lääne-Viru maakond
  NV40 11 21 km 03:53:27
48 30 7 Irena Budanova 2001 Naine
Harju maakond
  U23 1 21 km 03:55:01
49 31 14 Ruth Rohi 1973 Naine
Harju maakond
  NV40 12 21 km 04:12:07
Sulge

Tulemuse detailne info

...