Luitejooks
Virtuaaljooks

Otsingusõna
Sugu
Vkl
Riik
Läbimise viis
Kokku: 651 Naisi: 393 Mehi: 258 Läbitud distants kokku: 5403 km Aeg kokku: 714:02:12
Koht M/N koht Nr Nimi Sünniaasta Riik Elukoht Klubi/firma/kool Vkl VKL koht Läbitud distants Läbimise viis Tulemus
1 1 270 Lauri Enn 1980
Tartu maakond
  MV40 1 8.3 km Jooks 00:31:40
2 2 218 Jaan Kostjukov 1987
Harju maakond
  Mehed 1 8.3 km Jooks 00:31:48
3 3 9 Tarmo Pilving 1980
Harju maakond
  MV40 2 8.3 km Jooks 00:31:51
4 4 75 Alekszej Morgunov 1990
Harju maakond
Sparta Mehed 2 8.3 km Jooks 00:31:56
5 5 147 Indrek Oja 1987
Pärnu maakond
Anu Jooksutrennid
Accon Industrial OÜ
Mehed 3 8.3 km Jooks 00:32:06
6 6 65 Mario Maddison 1979
Pärnu maakond
  MV40 3 8.3 km Jooks 00:32:28
7 7 42 Tiit Palu 1970
Tartu maakond
Teater Vanemuine MV50 1 8.3 km Jooks 00:32:28
8 8 150 Avo Taats 1977
Pärnu maakond
  MV40 4 8.3 km Jooks 00:33:37
9 9 45 Roman Jõerand 1984
Pärnu maakond
Anu jooksutrennid
Remolis OÜ
Mehed 4 8.3 km Jooks 00:34:15
10 10 156 Raivo Raudsepp 1964
Järva maakond
  MV50 2 8.3 km Jooks 00:34:17
11 12 138 Andre Kaaver 1983
Pärnu maakond
Sparta SS
Merlang OÜ
Mehed 6 8.3 km Jooks 00:34:25
12 11 17 Urmet Stepanov 1993
Järva maakond
Särasilmad Mehed 5 8.3 km Jooks 00:34:25
13 1 241 Ingrid Riipus 1980
Jõgeva maakond
  NV35 1 8.3 km Jooks 00:34:37
14 13 19 Märt Lääts 1961
Pärnu maakond
  MV60 1 8.3 km Jooks 00:35:23
15 14 214 Kerol Kiviselg 1983
Pärnu maakond
Plekispets OÜ Mehed 7 8.3 km Jooks 00:35:28
16 15 100 Siim Schvede 1994
Pärnu maakond
Pärnu Õppenõustamiskeskus Mehed 8 8.3 km Jooks 00:35:33
17 16 145 Aivar Jakobson 1978
Pärnu maakond
Kaisa treeningud MV40 5 8.3 km Jooks 00:35:38
18 17 118 Valeri Kääpa 1958
Lääne maakond
  MV60 2 8.3 km Jooks 00:35:49
19 18 99 Renar Jõeäär 2005
Pärnu maakond
SK Jõulu Poisid A 1 8.3 km Jooks 00:36:09
20 19 71 Erlend Tamberg 1973
Harju maakond
  MV40 6 8.3 km Jooks 00:36:24
21 20 124 Urmas Pärn 1967
Pärnu maakond
  MV50 3 8.3 km Jooks 00:36:25
22 2 676 Lisett Alt 2004
Saare maakond
SJK AAMERAAS Tüdrukud A 1 8.3 km Jooks 00:36:39
23 21 39 Urmas Telling 1963
Pärnu maakond
Anu jooksutrennid MV50 4 8.3 km Jooks 00:36:57
24 22 268 Henri Kaarma 1974
Harju maakond
Sparta
Swedbank
MV40 7 8.3 km Jooks 00:37:00
25 23 234 Kalle Koop 1967
Pärnu maakond
SK Saarde
Päästeamet
MV50 5 8.3 km Jooks 00:37:05
26 25 324 Marek Pihu 1991
Pärnu maakond
  Mehed 9 8.3 km Jooks 00:37:06
27 24 473 Kaarel Koitne 1989
Harju maakond
LSS Mehed 10 8.3 km Jooks 00:37:06
28 3 88 Getlin Urbus 1982
Harju maakond
  NV35 2 8.3 km Jooks 00:37:13
29 26 102 Mart Kivi 1983
Harju maakond
Jooksupartner Mehed 11 8.3 km Jooks 00:37:26
30 27 292 Jonas Nõukas 1971
Pärnu maakond
Kaitseliit Pärnumaa Malev MV50 6 8.3 km Jooks 00:37:36
31 4 685 Piret Bart 1985
Pärnu maakond
  NV35 3 8.3 km Jooks 00:37:46
32 5 381 Sille Kaljurand 1983
Lääne-Viru maakond
  NV35 4 8.3 km Jooks 00:37:55
33 28 16 Marko Teinburk 1987
Pärnu maakond
Anu Jooksutrennid
Bravo Catering
Mehed 12 8.3 km Jooks 00:38:03
34 29 780 Rene Pere 1963
Harju maakond
Saku Õlletehase Spordiklubi MV50 7 8.3 km Jooks 00:38:05
35 30 781 Kristo Sussen 1980
Harju maakond
Saku Õlletehase Spordiklubi MV40 8 8.3 km Jooks 00:38:10
36 31 812 Tommy Lahti 1980
Pohjanmaa
Skatila IK MV40 9 8.3 km Jooks 00:38:24
37 32 264 Raimond Elblaus 1966
Viljandi maakond
Päästeamet MV50 8 8.3 km Jooks 00:38:40
38 33 755 Kristjan Lepa 1976
Pärnu maakond
  MV40 10 8.3 km Jooks 00:38:46
39 34 125 Henri Pärn 2005
Pärnu maakond
SK Altius Poisid A 2 8.3 km Jooks 00:38:51
40 6 646 Helen Janisoo 1992
Viljandi maakond
Hopa Fit Naised 1 8.3 km Jooks 00:38:58
41 7 117 Greete-Liisa Toom 2001
Viljandi maakond
Sakala Suusaklubi Naised 2 8.3 km Jooks 00:39:07
42 35 664 Kristjan Palm 1990
Tartu maakond
  Mehed 13 8.3 km Jooks 00:39:18
43 36 95 Jan Kõrva 1981
Saare maakond
JK Sarma
Sigma
MV40 11 8.3 km Jooks 00:39:24
44 8 403 Marika Kookla 1995
Viljandi maakond
SK ProRunner Naised 3 8.3 km Jooks 00:39:26
45 37 440 Janek Veedla 1988
Harju maakond
  Mehed 14 8.3 km Jooks 00:39:30
46 38 456 Indrek Viron 1978
Harju maakond
  MV40 12 8.3 km Jooks 00:39:30
47 39 63 Mait Mõttus 1977
Pärnu maakond
Run4Fun MV40 13 8.3 km Jooks 00:39:35
48 9 48 Kristiina Ranne 1975
Harju maakond
FB Jooksmine NV45 1 8.3 km Jooks 00:39:36
49 40 697 Kaarel Kraus 1987
Harju maakond
Sisekaitseakadeemia Mehed 15 8.3 km Jooks 00:39:38
50 42 139 Siim Piirak 1990
Pärnu maakond
  Mehed 16 8.3 km Jooks 00:39:46
51 41 722 Tanel Kelder 1975
Saare maakond
Tallink MV40 14 8.3 km Jooks 00:39:46
52 43 717 Toomas Näär 1969
Pärnu maakond
  MV50 9 8.3 km Jooks 00:39:59
53 44 860 Bruno Meder 1991
Harju maakond
Orkla Eesti AS Mehed 17 8.3 km Jooks 00:40:01
54 45 378 Rene Abel 1981
Rapla maakond
Märjamaa PK
Päästeamet
MV40 15 8.3 km Jooks 00:40:15
55 10 101 Külli Kaldma 1982
Harju maakond
  NV35 5 8.3 km Jooks 00:40:23
56 46 660 Aare Villem 1962
Viljandi maakond
  MV50 10 8.3 km Jooks 00:40:26
57 48 175 Ahti Raba 1986
Harju maakond
LHV Pank Mehed 18 8.3 km Jooks 00:40:37
58 47 709 Risto Ahtijainen 1985
Rapla maakond
  Mehed 19 8.3 km Jooks 00:40:37
59 49 163 Ragnar Puio 2006
Harju maakond
  Poisid B 1 8.3 km Jooks 00:40:39
60 50 436 Kaupo Mändla 1985
Tartu maakond
  Mehed 20 8.3 km Jooks 00:40:40
61 11 463 Maarja Kurm 1987
Hertfordshire
  Naised 4 8.3 km Jooks 00:40:48
62 51 247 Risto Väljak 1994
Harju maakond
  Mehed 21 8.3 km Jooks 00:40:51
63 52 36 Kristo Tamsalu 1974
Lääne maakond
  MV40 16 8.3 km Jooks 00:40:57
64 53 207 Caspar Tubarik 1979
Harju maakond
  MV40 17 8.3 km Jooks 00:41:09
65 54 151 Alari Lumberg 1982
Pärnu maakond
Anu Jooksutrennid Mehed 23 8.3 km Jooks 00:41:13
66 55 160 Vahur Luik 1986
Pärnu maakond
Spordiklubi A2K Mehed 22 8.3 km Jooks 00:41:13
67 56 26 Karol Pert 1983
Pärnu maakond
  Mehed 24 8.3 km Jooks 00:41:26
68 12 740 Anu Piiroja 1982
Pärnu maakond
Anu Jooksutrennid NV35 6 8.3 km Jooks 00:41:26
69 57 656 Kaarel-Paulus Kaeramaa 1996
Harju maakond
  Mehed 25 8.3 km Jooks 00:41:37
70 58 321 Olavi Talu 1967
Pärnu maakond
Savirehvid MV50 11 8.3 km Jooks 00:41:41
71 13 319 Liilia Junson 1973
Pärnu maakond
Savirehvid NV45 2 8.3 km Jooks 00:41:42
72 14 811 Angela Madisson 1973
Harju maakond
  NV45 3 8.3 km Jooks 00:41:43
73 59 748 Andres Vambola 1995
Pärnu maakond
  Mehed 26 8.3 km Jooks 00:41:45
74 60 58 Avo Puusepp 1973
Pärnu maakond
Pärnu politseijaoskond MV40 18 8.3 km Jooks 00:41:50
75 61 703 Simmo Rahu 1975
Pärnu maakond
  MV40 19 8.3 km Jooks 00:41:52
76 15 153 Krista Puks 1989
Pärnu maakond
Anu jooksutrennid
Sportland Eesti AS
Naised 5 8.3 km Jooks 00:41:52
77 62 78 Magnus Pärk 1984
Pärnu maakond
  Mehed 27 8.3 km Jooks 00:41:57
78 63 32 Urmo Kesküla 1977
Pärnu maakond
Anu jooksutrennid
Päästemaet
MV40 20 8.3 km Jooks 00:41:57
79 16 263 Pille-Riin Piirmets 1980
Harju maakond
Õhuvägi NV35 7 8.3 km Jooks 00:41:58
80 17 93 Irja Bernard 1956
Pärnu maakond
  NV55 1 8.3 km Jooks 00:42:00
81 64 244 Erki Salk 1982
Pärnu maakond
Anu jooksutrennid Mehed 28 8.3 km Jooks 00:42:00
82 65 25 Urmas Hallik 1978
Pärnu maakond
  MV40 21 8.3 km Jooks 00:42:03
83 66 341 Veiko Lille 1983
Pärnu maakond
NOTE Mehed 29 8.3 km Jooks 00:42:04
84 18 52 Kaire Kivi 1983
Harju maakond
Jooksupartner NV35 8 8.3 km Jooks 00:42:06
85 67 10 Ardi Ailt 1990
Pärnu maakond
  Mehed 30 8.3 km Jooks 00:42:07
86 68 76 Jüri Jaanson 1965
Pärnu maakond
Kahe Silla Klubi MV50 12 8.3 km Jooks 00:42:12
87 19 245 Anni Tomson 1989
Pärnu maakond
  Naised 6 8.3 km Jooks 00:42:13
88 20 68 Anneli Peegel 1974
Pärnu maakond
Vatla VPK NV45 4 8.3 km Jooks 00:42:14
89 21 126 Kristiina Kõdar 1982
Tartu maakond
  NV35 9 8.3 km Jooks 00:42:17
90 69 111 Janek Ollep 1970
Pärnu maakond
Anu Jooksutrennid MV50 13 8.3 km Jooks 00:42:20
91 70 785 Sergei Kirpikin 1981
Pärnu maakond
Note Pärnu OÜ MV40 22 8.3 km Jooks 00:42:20
92 22 109 Ingrid Lindenberg 1966
Tartu maakond
Kevek NV55 2 8.3 km Jooks 00:42:32
93 71 206 Priidik Parmi 2021
Tartu maakond
SK Raadi None 1 8.3 km Jooks 00:42:34
94 72 209 Peeter Kurm 1983
Pärnu maakond
  Mehed 31 8.3 km Jooks 00:42:38
95 23 468 Gerly Gnezdov 1992
Pärnu maakond
  Naised 7 8.3 km Jooks 00:42:39
96 73 35 Kristjan Käärma 1988
Pärnu maakond
  Mehed 32 8.3 km Jooks 00:42:42
97 74 97 Dag Kivila 1964
Pärnu maakond
A2K Spordiklubi MV50 14 8.3 km Jooks 00:42:46
98 24 225 Kertrud Koni 2008
Pärnu maakond
SK Altius Tüdrukud C 1 8.3 km Jooks 00:43:04
99 25 714 Merly Kosenkranius 1991
Groningen
  Naised 8 8.3 km Jooks 00:43:05
100 75 756 Urmas Teeorg 1962
Harju maakond
  MV50 15 8.3 km Jooks 00:43:12
101 26 119 Viivi Kääpa 1962
Lääne maakond
  NV55 3 8.3 km Jooks 00:43:26
102 76 47 Andres Kasemets 1977
Pärnu maakond
  MV40 23 8.3 km Jooks 00:43:30
103 77 275 Väino Türk 1974
Pärnu maakond
  MV40 24 8.3 km Jooks 00:43:36
104 78 312 Martin Rennit 1986
Viljandi maakond
Viljandi JK Tulevik
Trafox Eesti OÜ
Mehed 33 8.3 km Jooks 00:43:39
105 79 346 Veiko Schubbe 1996
Pärnu maakond
NOTE Mehed 34 8.3 km Jooks 00:43:45
106 80 64 Priit Põder 1963
Pärnu maakond
A2K MV50 16 8.3 km Jooks 00:43:46
107 27 104 Riina Rahuoja 1972
Pärnu maakond
anu jooksutrennid NV45 5 8.3 km Jooks 00:43:58
108 28 136 Annely Ahtma 1982
Pärnu maakond
Run4Fun NV35 10 8.3 km Jooks 00:44:01
109 81 821 Renno Rehtla 1985
Tartu maakond
Elektest OÜ Mehed 35 8.3 km Jooks 00:44:02
110 82 21 Andre Valkman 1985
Harju maakond
Plekipande Mehed 36 8.3 km Jooks 00:44:04
111 29 203 Kätlin Strikholm 1998
Harju maakond
Sparta Naised 9 8.3 km Jooks 00:44:04
112 30 55 Kati Poolma 1980
Pärnu maakond
Anu Jooksutrennid NV35 11 8.3 km Jooks 00:44:05
113 83 269 August Killing 1986
Pärnu maakond
Tuuletallajad
Metsä Wood
Mehed 37 8.3 km Jooks 00:44:08
114 84 240 Kalle Rahu 1971
Pärnu maakond
Sportlove
Hansab
MV50 17 8.3 km Jooks 00:44:14
115 31 158 Ingrit Ernits 1965
Jõgeva maakond
SK Jooksupartner NV55 4 8.3 km Jooks 00:44:14
116 32 343 Marjanne Priidik 1993
Pärnu maakond
NOTE Naised 10 8.3 km Jooks 00:44:23
117 33 803 Renna Nelis 1977
Harju maakond
SÜKK NV35 12 8.3 km Jooks 00:44:27
118 34 194 Kaivi Kukk 1979
Harju maakond
FB Jooksmine NV35 13 8.3 km Jooks 00:44:28
119 85 4 Ott Artel 1981
Pärnu maakond
KL PN MV40 25 8.3 km Jooks 00:44:29
120 35 20 Caroliina Altmäe 1985
Pärnu maakond
  NV35 14 8.3 km Jooks 00:44:32
121 36 499 Krista Elmet 1971
Harju maakond
  NV45 6 8.3 km Jooks 00:44:33
122 37 757 Rita Kadak 1982
Harju maakond
  NV35 15 8.3 km Jooks 00:44:42
123 86 183 Sven Saue 1982
Pärnu maakond
Fortum Eesti AS Mehed 38 8.3 km Jooks 00:44:55
124 38 84 Linda Krimm 1969
Harju maakond
Combistock Oü NV45 7 8.3 km Jooks 00:45:10
125 87 208 Allan Kartau 1983
Pärnu maakond
Allra Ehitus OÜ Mehed 39 8.3 km Jooks 00:45:13
126 88 446 Valter Ritso 1979
Harju maakond
  MV40 26 8.3 km Jooks 00:45:19
127 39 220 Elela Heinam 1977
Pärnu maakond
  NV35 16 8.3 km Jooks 00:45:19
128 40 33 Riina Mardla 1973
Viljandi maakond
  NV45 8 8.3 km Jooks 00:45:24
129 89 22 Priit Paulus 1986
Pärnu maakond
Ragn-Sells Mehed 40 8.3 km Jooks 00:45:26
130 90 424 Meelis Muts 1973
Viljandi maakond
  MV40 27 8.3 km Jooks 00:45:29
131 91 798 Raul Metsaäär 1976
Rapla maakond
  MV40 28 8.3 km Jooks 00:45:33
132 41 724 Signe Holm 1978
Harju maakond
  NV35 17 8.3 km Jooks 00:45:38
133 92 710 Allan Abroi 1973
Tartu maakond
  MV40 29 8.3 km Jooks 00:45:44
134 42 315 Annabel Helin 2004
Pärnu maakond
SK Jõulu Tüdrukud A 2 8.3 km Jooks 00:45:48
135 43 165 Tiina Toomela 1989
Pärnu maakond
Run4Fun Naised 11 8.3 km Jooks 00:45:49
136 93 719 Üllar Kütt 1973
Pärnu maakond
PPA MV40 30 8.3 km Jooks 00:45:50
137 94 669 Siim Retsnik 1985
Pärnu maakond
  Mehed 41 8.3 km Jooks 00:45:54
138 95 191 Mart Saareoja 1972
Pärnu maakond
  MV40 31 8.3 km Jooks 00:45:54
139 96 508 Aleksei Laptev 1985
Pärnu maakond
  Mehed 42 8.3 km Jooks 00:45:56
140 44 822 Laura Kivisoo 1986
Viljandi maakond
  NV35 18 8.3 km Jooks 00:45:57
141 97 794 Arno Bester 2021
Pärnu maakond
  None 2 8.3 km Jooks 00:45:59
142 98 793 Andres Bester 1985
Pärnu maakond
  Mehed 43 8.3 km Jooks 00:45:59
143 99 202 Marek Einla 1984
Pärnu maakond
  Mehed 44 8.3 km Jooks 00:46:02
144 101 648 Igor Zahharov 1990
Viljandi maakond
  Mehed 45 8.3 km Jooks 00:46:10
145 45 420 Carmen Kazantseva 2007
Viljandi maakond
  Tüdrukud B 1 8.3 km Jooks 00:46:10
146 100 217 Erkki Metsa 1975
Tartu maakond
  MV40 32 8.3 km Jooks 00:46:10
147 46 357 Elin Kummets 1988
Pärnu maakond
Scanfil OÜ Naised 12 8.3 km Jooks 00:46:26
148 47 398 Marge Vaikjärv 1989
Tartu maakond
FitLife Eeden
Tervisekassa
Naised 13 8.3 km Jooks 00:46:33
149 49 204 Kadri Sammelselg 1985
Harju maakond
Tallinna Vangla NV35 19 8.3 km Jooks 00:46:41
150 48 792 Tiina Laidsalu 1976
Rapla maakond
  NV45 9 8.3 km Jooks 00:46:41
151 102 40 Rain Hallimäe 1957
Harju maakond
  MV60 3 8.3 km Jooks 00:46:51
152 103 392 Urmas Neerot 1972
Põlva maakond
  MV40 33 8.3 km Jooks 00:46:52
153 104 129 Üllar Vill 1969
Pärnu maakond
Run4Fun MV50 18 8.3 km Jooks 00:46:53
154 50 103 Marju Lepmets 1977
Pärnu maakond
Anu Jooksutrennid
Rahandusministeerium
NV35 20 8.3 km Jooks 00:46:53
155 105 422 Sven Janson 1990
Pärnu maakond
  Mehed 46 8.3 km Jooks 00:46:56
156 107 31 Rauno Merila 1995
Pärnu maakond
  Mehed 47 8.3 km Jooks 00:47:04
157 106 317 Markko Virkus 1979
Pärnu maakond
Spordiselts
Coca-Cola Hellenic Eesti
MV40 34 8.3 km Jooks 00:47:04
158 108 758 Jaak Kukk 1984
Rapla maakond
Kaitseliidu kool Mehed 48 8.3 km Jooks 00:47:08
159 51 461 Regina Labent 1975
Tartu maakond
  NV45 10 8.3 km Jooks 00:47:12
160 52 475 Kristine Langi 1982
Harju maakond
SEB spordiklubi NV35 21 8.3 km Jooks 00:47:13
161 53 222 Kairit Kaasik 1969
Harju maakond
  NV45 11 8.3 km Jooks 00:47:15
162 54 684 Eerika Sarapuu 2006
Pärnu maakond
Pärnu Kalevi KJK Tüdrukud B 2 8.3 km Jooks 00:47:16
163 109 142 Hendrik Välja 2007
Pärnu maakond
JK Vaprus Poisid B 2 8.3 km Jooks 00:47:16
164 111 51 Erki Sarapu 1978
Pärnu maakond
  MV40 35 8.3 km Jooks 00:47:20
165 110 692 Jüri Pärn 1996
Pärnu maakond
  Mehed 49 8.3 km Jooks 00:47:20
166 55 189 Mari-Liis Länik 1997
Põlva maakond
  Naised 14 8.3 km Jooks 00:47:28
167 56 141 Marja-Liisa Alliksoo 1991
Pärnu maakond
  Naised 15 8.3 km Jooks 00:47:30
168 112 429 Tarmo Margat 1979
Harju maakond
  MV40 36 8.3 km Jooks 00:47:31
169 57 46 Mari-Liis Vuori 1989
Pärnu maakond
  Naised 16 8.3 km Jooks 00:47:34
170 58 741 Luise-Ly Westholm-Truber 1991
Saare maakond
  Naised 17 8.3 km Jooks 00:47:35
171 114 726 Kalle Kolt 1969
Pärnu maakond
Pärnu Võrkpalliklubi
Hansaprint OÜ
MV50 19 8.3 km Jooks 00:47:47
172 59 727 Kaie Kodasma 1970
Pärnu maakond
OK WEST
Hansaprint OÜ
NV45 12 8.3 km Jooks 00:47:47
173 113 416 Imre Eiche 1973
Võru maakond
  MV40 37 8.3 km Jooks 00:47:47
174 115 761 Marc Sachsze 1971
Nordrhein-Westfalen
  MV50 20 8.3 km Jooks 00:47:56
175 60 729 Kaja Lepp 1974
Pärnu maakond
OK West NV45 13 8.3 km Jooks 00:47:57
176 116 374 Heigo Jänes 1980
Rapla maakond
  MV40 38 8.3 km Jooks 00:47:59
177 61 38 Reelika Talviste 1984
Pärnu maakond
  NV35 22 8.3 km Jooks 00:48:17
178 62 763 Jana Jaaksalu 1985
Pärnu maakond
Run4fun NV35 23 8.3 km Jooks 00:48:18
179 63 384 Marju Tammeleht 1970
Harju maakond
  NV45 14 8.3 km Jooks 00:48:20
180 117 386 Dmitriy Poltorukho 1981
Ida-Viru maakond
  MV40 39 8.3 km Jooks 00:48:23
181 64 855 Maila Vahtra 1977
Võru maakond
Eesti Energia Spordiklubi
Eesti Energia Spordiklubi
NV35 24 8.3 km Jooks 00:48:31
182 118 257 Ardi Tiitus 1970
Pärnu maakond
ARX CAR OÜ MV50 21 8.3 km Jooks 00:48:32
183 119 169 Raivo Kohv 1977
Pärnu maakond
  MV40 40 8.3 km Jooks 00:48:45
184 65 289 Kerli Viirsalu 1990
Pärnu maakond
G4S Eesti Naised 18 8.3 km Jooks 00:48:54
185 120 224 Alger Koni 1979
Pärnu maakond
  MV40 41 8.3 km Jooks 00:48:54
186 121 847 Reigo Peil 1983
Järva maakond
  Mehed 50 8.3 km Jooks 00:48:55
187 66 120 Ene Talu 1986
Viljandi maakond
  NV35 25 8.3 km Jooks 00:48:57
188 122 162 Kaupo Pedosk 1982
Tartu maakond
  Mehed 51 8.3 km Jooks 00:49:00
189 123 290 Raimond Laats 1979
Pärnu maakond
G4S Eesti MV40 42 8.3 km Jooks 00:49:05
190 67 474 Mirje Lõhmus 1972
Põlva maakond
  NV45 15 8.3 km Jooks 00:49:06
191 124 716 Riho Kapp 1947
Järva maakond
Ekre MV60 4 8.3 km Jooks 00:49:10
192 68 188 Ene Rooväli 1974
Rapla maakond
  NV45 16 8.3 km Jooks 00:49:11
193 69 5 Kirsti Süvaorg 1982
Lääne-Viru maakond
  NV35 26 8.3 km Jooks 00:49:22
194 70 69 Karin Tamm 1975
Pärnu maakond
SK Jõulu NV45 17 8.3 km Jooks 00:49:33
195 125 164 Peeter Puio 1974
Harju maakond
  MV40 43 8.3 km Jooks 00:49:33
196 71 779 Tiina Säälik 1967
Jõgeva maakond
SK ProRunner
Naiskodukaitse
NV45 18 8.3 km Jooks 00:49:45
197 126 122 Anti Kuusk 1999
Pärnu maakond
  Mehed 52 8.3 km Jooks 00:49:46
198 127 110 Ott-Joosep Ollep 2005
Pärnu maakond
Paikuse Põhikool Poisid A 3 8.3 km Jooks 00:49:48
199 72 875 Katrin Kuntus 1981
Pärnu maakond
Tre Raadio NV35 27 8.3 km Jooks 00:49:48
200 128 96 Meelis Mändla 1975
Pärnu maakond
  MV40 44 8.3 km Jooks 00:49:48
201 129 459 Härmo Hiiemäe 1983
Tartu maakond
  Mehed 53 8.3 km Jooks 00:49:53
202 73 858 Anna Marie Reimann 1993
Jõgeva maakond
Orkla Eesti AS Naised 19 8.3 km Jooks 00:49:59
203 130 196 Andres Hallik 1979
Harju maakond
  MV40 45 8.3 km Jooks 00:50:06
204 74 659 Siret Lehtmaa 1986
Pärnu maakond
Hasiko oü NV35 28 8.3 km Jooks 00:50:08
205 131 112 Tõnis Harjaks 1976
Pärnu maakond
Henkel Balti MV40 46 8.3 km Jooks 00:50:09
206 75 262 Angela Griffel 1971
Pärnu maakond
Ratsaspordiklubi Oxford NV45 19 8.3 km Jooks 00:50:10
207 76 167 Anna Luuk 2000
Pärnu maakond
  Naised 20 8.3 km Jooks 00:50:12
208 77 54 Triin Altmäe 1982
Harju maakond
  NV35 29 8.3 km Jooks 00:50:13
209 78 766 Taivi Jaaksalu 1980
Pärnu maakond
Run4Fun NV35 30 8.3 km Jooks 00:50:14
210 79 174 Annika Johannson 1982
Pärnu maakond
  NV35 31 8.3 km Jooks 00:50:18
211 80 200 Lea Sepp 1984
Pärnu maakond
MS Balti Trafo OÜ NV35 32 8.3 km Jooks 00:50:21
212 132 137 Toomas Holm 1968
Pärnu maakond
  MV50 22 8.3 km Jooks 00:50:22
213 133 683 Tristan Tamm 2007
Harju maakond
Audentes Poisid B 3 8.3 km Jooks 00:50:22
214 81 132 Karin Artel 1976
Pärnu maakond
Run4Fun NV45 20 8.3 km Jooks 00:50:29
215 83 130 Anu Vill 1972
Pärnu maakond
Run4Fun NV45 21 8.3 km Jooks 00:50:30
216 82 173 Kristin Rappu 1987
Pärnu maakond
  Naised 21 8.3 km Jooks 00:50:30
217 84 298 Helen Elbing 1978
Pärnu maakond
Kaitseliit Pärnumaa Malev NV35 33 8.3 km Jooks 00:50:42
218 85 414 Margit Huttunen 1971
Pärnu maakond
  NV45 22 8.3 km Jooks 00:50:45
219 134 94 Mati Soolo 1975
Pärnu maakond
  MV40 47 8.3 km Jooks 00:50:48
220 135 862 Erik Rajamäe 1970
Harju maakond
  MV50 23 8.3 km Jooks 00:50:55
221 86 176 Mariliis Kurs 1974
Ida-Viru maakond
sk järve NV45 23 8.3 km Jooks 00:50:58
222 87 633 Annely Toomemäe 1978
Pärnu maakond
Laenugrupp Lääne OÜ NV35 34 8.3 km Jooks 00:51:02
223 137 56 Martin Tamm 1988
Harju maakond
Sparta SS
Finestmedia AS
Mehed 54 8.3 km Jooks 00:51:04
224 136 57 Lauri Kaaviste 1972
Pärnu maakond
Anu Jooksutrennid
Trimtex Baltic OÜ
MV40 48 8.3 km Jooks 00:51:04
225 138 498 Raul Kond 1980
Pärnu maakond
  MV40 49 8.3 km Jooks 00:51:21
226 88 59 Ene Saar 1973
Pärnu maakond
  NV45 24 8.3 km Jooks 00:51:22
227 139 34 Kaido Koppel 1971
Pärnu maakond
SK Pärnu Kalev
Pärnu Linnavalitsus
MV50 24 8.3 km Jooks 00:51:23
228 140 186 Rasmus Jõesaar 2002
Pärnu maakond
Saalihokiklubi Pärnu Bullet MJ 1 8.3 km Jooks 00:51:26
229 89 657 Maaris Hüür 1960
Järva maakond
  NV55 5 8.3 km Jooks 00:51:27
230 90 107 Reelika Pärn 1978
Pärnu maakond
  NV35 35 8.3 km Jooks 00:51:35
231 141 363 Riho Palm 1990
Pärnu maakond
Scanfil OÜ Mehed 55 8.3 km Jooks 00:51:41
232 142 180 Hillar Nuut 1963
Pärnu maakond
Fortum Eesti AS MV50 25 8.3 km Jooks 00:51:45
233 143 649 Jaak Vaiknemets 1979
Tartu maakond
  MV40 50 8.3 km Jooks 00:51:46
234 91 305 Annika Mander 1985
Pärnu maakond
  NV35 36 8.3 km Jooks 00:51:52
235 144 350 Ivo Ellik 1983
Pärnu maakond
Scanfil OÜ Mehed 56 8.3 km Jooks 00:51:53
236 92 371 Juta Timofejeva 1969
Pärnu maakond
Scanfil OÜ NV45 25 8.3 km Jooks 00:52:01
237 93 134 Marika Anvelt 1978
Pärnu maakond
Run4Fun NV35 37 8.3 km Jooks 00:52:07
238 145 742 Uno Õunapuu 1954
Lääne-Viru maakond
Õunapuu MV60 5 8.3 km Jooks 00:52:10
239 94 675 Anastasia Bõstrova 1990
Pärnu maakond
  Naised 22 8.3 km Jooks 00:52:10
240 95 452 Ingrid Treu 1983
Harju maakond
  NV35 38 8.3 km Jooks 00:52:10
241 96 873 Marika Laaring 1964
Pärnu maakond
  NV55 6 8.3 km Jooks 00:52:12
242 97 834 Aili Mägi 1981
Viljandi maakond
Tere AS NV35 39 8.3 km Jooks 00:52:15
243 98 859 Olga Lozinski 1984
Harju maakond
Orkla Eesti AS NV35 40 8.3 km Jooks 00:52:19
244 146 74 Margus Pärtna 1983
Pärnu maakond
  Mehed 57 8.3 km Jooks 00:52:22
245 148 752 Märt Pilme 1989
Pärnu maakond
  Mehed 58 8.3 km Jooks 00:52:26
246 147 728 Kaspar Kodasma 1997
Pärnu maakond
Sõlmik OÜ Mehed 59 8.3 km Jooks 00:52:26
247 99 665 Kareli Vooremaa 1987
Harju maakond
  Naised 23 8.3 km Jooks 00:52:26
248 100 645 Maarja Žugova 1980
Harju maakond
Tervisekassa NV35 41 8.3 km Jooks 00:52:33
249 101 790 Maare Liiv 1985
Harju maakond
  NV35 42 8.3 km Jooks 00:52:35
250 102 387 Kait Arenberg 1979
Pärnu maakond
  NV35 43 8.3 km Jooks 00:52:50
251 103 861 Helen Tuur 1977
Viljandi maakond
Orkla Eesti AS NV35 44 8.3 km Jooks 00:53:00
252 149 807 Indrek Sarapuu 1981
Pärnu maakond
  MV40 51 8.3 km Jooks 00:53:05
253 104 841 Andra Laarmann 1990
Pärnu maakond
  Naised 24 8.3 km Jooks 00:53:06
254 105 826 Kairit Joost 1992
Pärnu maakond
Estonia Spa Hotels AS Naised 25 8.3 km Jooks 00:53:09
255 106 171 Mari Tasane 1990
Pärnu maakond
OÜ kingexport Naised 26 8.3 km Jooks 00:53:10
256 150 433 Vahur Mäe 1980
Pärnu maakond
Pärnu Kahe Silla klubi MV40 52 8.3 km Jooks 00:53:13
257 151 198 Priit Puusepp 1985
Pärnu maakond
Pärnumaa Kaitseliit Mehed 60 8.3 km Jooks 00:53:14
258 107 121 Triin Mäger 1991
Pärnu maakond
Anu Jooksutrennid Naised 27 8.3 km Jooks 00:53:16
259 152 89 Kaarup Kask 2005
Pärnu maakond
SK Jõulu Poisid A 4 8.3 km Jooks 00:53:18
260 153 682 Toomas Tamm 1970
Harju maakond
  MV50 26 8.3 km Jooks 00:53:20
261 109 197 Liisi Kirch 1990
Pärnu maakond
  Naised 28 8.3 km Jooks 00:53:30
262 108 382 Kristi Roots 1974
Harju maakond
Harju Elekter NV45 26 8.3 km Jooks 00:53:30
263 154 448 Gert Mäenurm 1981
Pärnu maakond
  MV40 53 8.3 km Jooks 00:53:31
264 110 338 Liis Tõnismäe 1984
Pärnu maakond
NOTE NV35 45 8.3 km Jooks 00:53:38
265 111 368 Klari Sojonen 1980
Pärnu maakond
Scanfil OÜ NV35 46 8.3 km Jooks 00:53:39
266 155 497 Jaan Rea 1979
Ida-Viru maakond
Transpordiamet MV40 54 8.3 km Jooks 00:53:47
267 112 666 Marelle Pärn 1984
Harju maakond
  NV35 47 8.3 km Jooks 00:53:51
268 156 401 Heiki Prants 1964
Võru maakond
Võru Suusaklubi MV50 27 8.3 km Jooks 00:53:51
269 113 720 Maris Tustit 1990
Tartu maakond
  Naised 29 8.3 km Jooks 00:53:56
270 157 335 Sten Benström 1987
Pärnu maakond
NOTE Mehed 61 8.3 km Jooks 00:53:56
271 158 469 Bruno Münter 1956
Lääne-Viru maakond
Kiltsi Tööjõureservid MV60 6 8.3 km Jooks 00:54:04
272 114 765 Kaira Sild 2003
Järva maakond
  NJ 1 8.3 km Jooks 00:54:04
273 159 846 Andres Maarand 1965
Harju maakond
  MV50 28 8.3 km Jooks 00:54:08
274 115 764 Sirli Kleitz 1975
Järva maakond
  NV45 27 8.3 km Jooks 00:54:11
275 116 868 Maris Mägi 1986
Tartu maakond
Elva Miljon NV35 48 8.3 km Jooks 00:54:16
276 117 856 Ave Hiiemäe 1995
Hiiu maakond
  Naised 30 8.3 km Jooks 00:54:24
277 118 53 Liisbeth Kose 1991
Pärnu maakond
LSS Naised 31 8.3 km Jooks 00:54:27
278 119 759 Cathlyn Olev 1992
Pärnu maakond
Anu jooksutrennid
Wiima Logistics OÜ
Naised 32 8.3 km Jooks 00:54:29
279 120 736 Terje Luks 1988
Pärnu maakond
  Naised 33 8.3 km Jooks 00:54:32
280 160 316 Marwin Joseph Virkus 2001
Pärnu maakond
  Mehed 62 8.3 km Jooks 00:54:36
281 161 195 Aivar Trumm 1984
Pärnu maakond
  Mehed 63 8.3 km Jooks 00:54:45
282 121 216 Katrin Seljak 1971
Harju maakond
  NV45 28 8.3 km Jooks 00:54:49
283 122 140 Kandela Õun 1976
Pärnu maakond
  NV45 29 8.3 km Jooks 00:54:57
284 162 796 Tanel Palmsaar 1979
Pärnu maakond
  MV40 55 8.3 km Jooks 00:55:00
285 163 29 Jaanus Tõnutare 1968
Pärnu maakond
  MV50 29 8.3 km Jooks 00:55:03
286 164 849 Teet Tuulik 2001
Pärnu maakond
Pärnu Kahe Silla klubi Mehed 64 8.3 km Jooks 00:55:06
287 165 3 Urmas Kolga 1968
Lääne maakond
  MV50 30 8.3 km Jooks 00:55:07
288 166 431 Herki Laanmets 1981
Tartu maakond
  MV40 56 8.3 km Jooks 00:55:12
289 167 86 Kaspar Vihmaru 1991
Pärnu maakond
  Mehed 65 8.3 km Jooks 00:55:14
290 168 318 Riido Villup 1981
Pärnu maakond
  MV40 57 8.3 km Jooks 00:55:16
291 169 443 Egert Eek 1980
Pärnu maakond
  MV40 58 8.3 km Jooks 00:55:33
292 123 427 Evelin Lahesoo 1982
Tartu maakond
  NV35 49 8.3 km Jooks 00:55:39
293 170 481 Andrei Lopsik 1955
Ida-Viru maakond
  MV60 7 8.3 km Jooks 00:55:42
294 124 70 Kadri Põder 1990
Pärnu maakond
SK Endla Naised 34 8.3 km Jooks 00:55:44
295 125 531 Hellika Luik 1982
Harju maakond
  NV35 50 8.3 km Jooks 00:55:48
296 126 60 Iti Oja 1983
Pärnu maakond
  NV35 51 8.3 km Jooks 00:55:49
297 171 663 Janar Jõgi 2009
Pärnu maakond
Pärnu Sõudeklubi Poisid C 1 8.3 km Jooks 00:55:49
298 172 385 Mihkel Valma 1986
Pärnu maakond
  Mehed 66 8.3 km Jooks 00:55:51
299 127 445 Tiivi Lind 1978
Harju maakond
AS Eesti Gaas NV35 52 8.3 km Jooks 00:55:51
300 173 730 Reigo Lepp 2007
Pärnu maakond
Pärnu Sõudekeskus Kalev Poisid B 4 8.3 km Jooks 00:55:53
301 128 408 Maarika Kelder 1972
Tartu maakond
  NV45 30 8.3 km Jooks 00:55:57
302 130 251 Birgit Rooväli 2003
Rapla maakond
  NJ 2 8.3 km Jooks 00:55:58
303 129 409 Ellen Matla 1958
Tartu maakond
  NV55 7 8.3 km Jooks 00:55:58
304 131 131 Triin Sellin 1982
Pärnu maakond
Run4Fun NV35 53 8.3 km Jooks 00:56:00
305 174 90 Margus Kask 1971
Pärnu maakond
SK Jõulu MV50 31 8.3 km Jooks 00:56:12
306 132 801 Kelli Siidirätsep 1998
Harju maakond
SÜKK Naised 35 8.3 km Jooks 00:56:15
307 133 661 Riin Annusvere 2004
Pärnu maakond
  Tüdrukud A 3 8.3 km Jooks 00:56:19
308 134 133 Helena Tammela 1984
Pärnu maakond
Run4fun NV35 54 8.3 km Jooks 00:56:26
309 135 157 Silvia Saarniit 1955
Põlva maakond
  NV55 8 8.3 km Jooks 00:56:29
310 175 212 Vesse Leok 2009
Pärnu maakond
  Poisid C 2 8.3 km Jooks 00:56:31
311 176 172 Kristjan Rea 1986
Pärnu maakond
  Mehed 67 8.3 km Jooks 00:56:39
312 136 66 Aire Kallas-Maddison 1981
Pärnu maakond
  NV35 55 8.3 km Jooks 00:56:42
313 177 359 Taavi Laursoo 1981
Pärnu maakond
Scanfil OÜ MV40 59 8.3 km Jooks 00:56:44
314 137 400 Kristiina Varjo 1991
Tartu maakond
  Naised 36 8.3 km Jooks 00:56:50
315 138 18 Kristi Saard 1981
Pärnu maakond
  NV35 56 8.3 km Jooks 00:56:55
316 139 832 Merike Soovik 1986
Pärnu maakond
  NV35 57 8.3 km Jooks 00:57:00
317 140 379 Egle Sarapik 1978
Tartu maakond
  NV35 58 8.3 km Jooks 00:57:13
318 178 146 Toivo Tõnisson 1964
Pärnu maakond
  MV50 32 8.3 km Jooks 00:57:17
319 179 116 Ranel Kuusik 2005
Pärnu maakond
Aitado Poisid A 5 8.3 km Jooks 00:57:20
320 180 777 Juhan Telling 1967
Lääne maakond
  MV50 33 8.3 km Jooks 00:57:22
321 141 265 Merilyn Korjus 1983
Pärnu maakond
  NV35 59 8.3 km Jooks 00:57:35
322 181 115 Gregori Kuusik 2007
Pärnu maakond
  Poisid B 5 8.3 km Jooks 00:57:36
323 142 653 Jaanika Kuuspalu 1995
Rapla maakond
  Naised 37 8.3 km Jooks 00:57:39
324 182 261 Margus Käsper 1984
Pärnu maakond
  Mehed 68 8.3 km Jooks 00:57:40
325 143 523 Kaidi Raud 1989
Viljandi maakond
  Naised 38 8.3 km Kõnd 00:57:42
326 183 507 Erko Raud 1987
Viljandi maakond
  Mehed 69 8.3 km Kõnd 00:57:42
327 144 644 Age Laane 1980
Pärnu maakond
  NV35 60 8.3 km Jooks 00:57:48
328 184 423 Ahto Kingla 1987
Põlva maakond
  Mehed 70 8.3 km Jooks 00:57:50
329 146 833 Silja Aadusoo 1989
Pärnu maakond
  Naised 39 8.3 km Jooks 00:57:53
330 145 330 Maris Luht 1983
Harju maakond
  NV35 61 8.3 km Jooks 00:57:53
331 185 819 Sergei Nikiforov 1975
Pärnu maakond
SV team MV40 60 8.3 km Jooks 00:57:55
332 147 769 Eleri Kang 1992
Järva maakond
  Naised 40 8.3 km Jooks 00:57:59
333 148 441 Marju Norvik 1982
Harju maakond
  NV35 62 8.3 km Jooks 00:57:59
334 149 715 Moonika Tuhkanen 1980
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita OÜ
NV35 63 8.3 km Jooks 00:58:08
335 186 453 Jevgeni Solovjov 1948
Ida-Viru maakond
  MV60 8 8.3 km Jooks 00:58:09
336 150 737 Liina Luks 1986
Pärnu maakond
Liina Iluteenused OÜ NV35 64 8.3 km Jooks 00:58:18
337 151 152 Linda Vooremäe 1966
Järva maakond
  NV55 9 8.3 km Jooks 00:58:33
338 152 2 Marjaana Liigvald 1983
Harju maakond
  NV35 65 8.3 km Jooks 00:58:41
339 187 354 Andrus Kaldoja 1983
Pärnu maakond
Scanfil OÜ Mehed 71 8.3 km Jooks 00:58:42
340 188 211 Priidu Leok 1974
Pärnu maakond
  MV40 61 8.3 km Jooks 00:58:46
341 153 248 Aivi Käba 1959
Lääne-Viru maakond
  NV55 10 8.3 km Jooks 00:58:54
342 154 869 Eve Varik 1957
Viljandi maakond
Perekond Varik NV55 11 8.3 km Jooks 00:59:01
343 189 348 Peep Allas 1976
Pärnu maakond
Scanfil OÜ MV40 62 8.3 km Jooks 00:59:03
344 155 725 Merike Ilves 1976
Pärnu maakond
  NV45 31 8.3 km Jooks 00:59:10
345 190 299 Taavi Korjus 1984
Pärnu maakond
Kaitseliit Pärnumaa Malev Mehed 72 8.3 km Jooks 00:59:13
346 156 166 Eve Popp 1972
Pärnu maakond
  NV45 32 8.3 km Jooks 00:59:40
347 157 789 Jelena Prants 1967
Võru maakond
Võru Suusaklubi NV45 33 8.3 km Jooks 00:59:41
348 158 342 Maili Lumera 1983
Pärnu maakond
NOTE NV35 66 8.3 km Jooks 00:59:52
349 159 334 Õnne Lebedev 1974
Pärnu maakond
NOTE NV45 34 8.3 km Jooks 00:59:56
350 191 373 Oleg Zaripov 1968
Pärnu maakond
Scanfil OÜ MV50 34 8.3 km Jooks 01:00:14
351 160 439 Tiina Talve 1982
Harju maakond
  NV35 67 8.3 km Jooks 01:00:15
352 192 149 Tarmo Rikkinen 1972
Harju maakond
VAHANEN MV40 63 8.3 km Jooks 01:00:15
353 161 226 Annika Peterson 1995
Pärnu maakond
  Naised 41 8.3 km Jooks 01:00:40
354 162 465 Cady Rivera 1981
Harju maakond
  NV35 68 8.3 km Jooks 01:00:43
355 163 732 Triin Gorbunov 1979
Tartu maakond
  NV35 69 8.3 km Jooks 01:00:49
356 193 364 Toomas Pohla 1975
Pärnu maakond
Scanfil OÜ MV40 64 8.3 km Jooks 01:00:58
357 164 161 Heli Viita 1957
Harju maakond
  NV55 12 8.3 km Jooks 01:01:08
358 194 185 Taavi Kunder 1982
Pärnu maakond
AS Fortum Eesti Mehed 73 8.3 km Jooks 01:01:14
359 195 866 Enn Hallik 1950
Pärnu maakond
LTK Vint-90 MV60 9 8.3 km Jooks 01:01:15
360 196 329 Aivar Kivi 1974
Ida-Viru maakond
  MV40 65 8.3 km Jooks 01:01:15
361 197 391 Randel Peerna 1980
Pärnu maakond
Pärnu Kahe Silla Klubi MV40 66 8.3 km Jooks 01:01:23
362 165 830 Margit Blehner 1972
Pärnu maakond
OK West NV45 35 8.3 km Jooks 01:01:26
363 166 454 Hilja Tohv 1975
Pärnu maakond
  NV45 36 8.3 km Jooks 01:01:27
364 167 73 Sirve Soonberg 1970
Tartu maakond
  NV45 37 8.3 km Jooks 01:01:34
365 168 404 Natalja Korpenkov 1970
Tartu maakond
  NV45 38 8.3 km Kõnd 01:01:43
366 169 190 Karin Mestiläinen-Ventsel 1976
Uusimaa
  NV45 39 8.3 km Jooks 01:01:48
367 170 800 Kerli Mesila 1990
Harju maakond
SÜKK Naised 42 8.3 km Jooks 01:01:53
368 171 360 Lagle Mozessov 1975
Pärnu maakond
Scanfil OÜ NV45 40 8.3 km Jooks 01:01:57
369 172 399 Margareta Palgi 1964
Põlva maakond
  NV55 13 8.3 km Jooks 01:02:00
370 173 28 Lisette Tõnutare 1993
Harju maakond
  Naised 43 8.3 km Jooks 01:02:02
371 174 876 Maige Vallik 1994
Saare maakond
  Naised 44 8.3 km Jooks 01:02:21
372 175 442 Merle Norvik 1981
Pärnu maakond
  NV35 70 8.3 km Jooks 01:02:32
373 176 579 Reelika Uibomäe 1979
Pärnu maakond
NOTE NV35 71 8.3 km Kõnd 01:02:37
374 198 435 Kalle Kuusik 1972
Ida-Viru maakond
  MV40 67 8.3 km Jooks 01:02:44
375 199 773 Arvo Sarapuu 1965
Harju maakond
  MV50 35 8.3 km Jooks 01:02:58
376 200 193 Jaan Vehlmann 1945
Harju maakond
JK Hermes MV60 10 8.3 km Jooks 01:03:00
377 177 24 Moonika Puusild 1981
Pärnu maakond
  NV35 72 8.3 km Jooks 01:03:02
378 201 418 Rein Traus 1948
Lääne-Viru maakond
Traus-RAK MV60 11 8.3 km Jooks 01:03:06
379 178 482 Merike Gnezdov 1970
Pärnu maakond
  NV45 41 8.3 km Kõnd 01:03:09
380 202 693 Madis Reisenbuk 1975
Jõgeva maakond
  MV40 68 8.3 km Jooks 01:03:10
381 203 30 Markus Tõnutare 1998
Tartu maakond
  Mehed 74 8.3 km Jooks 01:03:26
382 179 199 Eliika Kippus-Viltok 1975
Pärnu maakond
  NV45 42 8.3 km Kõnd 01:03:51
383 180 243 Marika Kisand 1971
Tartu maakond
  NV45 43 8.3 km Jooks 01:04:09
384 181 723 Merle Kaarits 1980
Rapla maakond
  NV35 73 8.3 km Jooks 01:04:13
385 204 658 Argo Koppel 1962
Harju maakond
  MV50 36 8.3 km Jooks 01:04:22
386 205 331 Kristo Lang 1975
Harju maakond
  MV40 69 8.3 km Jooks 01:04:24
387 182 650 Silja Toimla 1978
Harju maakond
  NV35 74 8.3 km Jooks 01:04:38
388 183 525 Sirje Hallap 1959
Rapla maakond
  NV55 14 8.3 km Jooks 01:04:57
389 185 827 Mailis Palusalu 1991
Pärnu maakond
Estonia Spa Hotels AS Naised 45 8.3 km Jooks 01:04:58
390 184 487 Olga Bõstrova 1958
Pärnu maakond
  NV55 15 8.3 km Jooks 01:04:58
391 206 771 Aigar Kalnapenkis 1984
Võru maakond
  Mehed 75 8.3 km Kõnd 01:05:31
392 186 106 Simone Marie Pärn 2004
Pärnu maakond
  Tüdrukud A 4 8.3 km Jooks 01:05:43
393 207 514 Tiit Kivisild 1954
Rapla maakond
Rapla JK Atli MV60 12 8.3 km Kõnd 01:06:02
394 208 388 Mati Hussar 1956
Järva maakond
  MV60 13 8.3 km Jooks 01:06:10
395 187 677 Riina Tammistu 1969
Jõgeva maakond
  NV45 44 8.3 km Jooks 01:06:10
396 188 108 Anne Urban 1988
Pärnu maakond
Fein-Elast Estonia OÜ Naised 46 8.3 km Jooks 01:06:28
397 209 67 Harri Alliku 1954
Pärnu maakond
Zinzino Health Club MV60 14 8.3 km Jooks 01:07:12
398 189 820 Ly Hõbe 1977
Harju maakond
  NV35 75 8.3 km Jooks 01:07:16
399 190 526 Piret Moisto 1988
Harju maakond
  Naised 47 8.3 km Kõnd 01:07:33
400 191 549 Marje Puskar 1976
Pärnu maakond
Scanfil OÜ NV45 45 8.3 km Kõnd 01:07:38
401 192 314 Tiia Silm 1976
Pärnu maakond
  NV45 46 8.3 km Jooks 01:08:03
402 210 770 Andrus Rahu 1978
Pärnu maakond
  MV40 70 8.3 km Jooks 01:08:05
403 211 372 Edvin-Ander Timofejev 1996
Pärnu maakond
Scanfil OÜ Mehed 76 8.3 km Jooks 01:09:00
404 194 361 Mare Nepste 1972
Pärnu maakond
Scanfil OÜ NV45 47 8.3 km Jooks 01:09:02
405 193 606 Külli Klein 1979
Pärnu maakond
Saunapood NV35 76 8.3 km Kõnd 01:09:02
406 195 144 Jaana Järve 1976
Lääne-Viru maakond
  NV45 48 8.3 km Kõnd 01:09:09
407 196 472 Siiri Orman 1982
Harju maakond
  NV35 77 8.3 km Kõnd 01:09:23
408 212 471 Rander Orman 2013
Harju maakond
  Poisid C 3 8.3 km Kõnd 01:09:23
409 197 516 Erika Oppo 1982
Viljandi maakond
  NV35 78 8.3 km Jooks 01:09:39
410 198 517 Eleanor Oppo 2010
Viljandi maakond
  Tüdrukud C 2 8.3 km Jooks 01:09:57
411 199 519 Triin Salujärv 1985
Viljandi maakond
  NV35 79 8.3 km Kõnd 01:09:58
412 200 823 Karin Kalm 1993
Harju maakond
  Naised 48 8.3 km Jooks 01:09:59
413 213 829 Meelis Pernits 1974
Rapla maakond
  MV40 71 8.3 km Jooks 01:09:59
414 201 210 Maarit Lääne 1973
Tartu maakond
  NV45 49 8.3 km Jooks 01:10:22
415 202 219 Aime Nikopensius 1962
Pärnu maakond
RTS Kajakas NV55 16 8.3 km Jooks 01:10:24
416 203 622 Aile Ailt 1966
Pärnu maakond
  NV55 17 8.3 km Kõnd 01:11:01
417 204 552 Gerli Peterson 1975
Pärnu maakond
Scanfil OÜ NV45 50 8.3 km Kõnd 01:11:10
418 205 613 Aili Peetersoo 1964
Pärnu maakond
  NV55 18 8.3 km Jooks 01:11:13
419 206 647 Tea Talupoeg 1995
Pärnu maakond
PPA Naised 49 8.3 km Jooks 01:11:19
420 207 444 Kersti Konist 1976
Viljandi maakond
Koduküpsis OÜ NV45 51 8.3 km Jooks 01:11:26
421 208 586 Aili Leppik 1978
Pärnu maakond
NOTE NV35 80 8.3 km Kõnd 01:11:30
422 214 223 Priit Lahesoo 1974
Pärnu maakond
  MV40 72 8.3 km Jooks 01:11:51
423 209 774 Sigrit Sarapuu 1990
Harju maakond
  Naised 50 8.3 km Jooks 01:11:54
424 210 824 Angela Tölpt 1978
Pärnu maakond
Estonia Spa HotelsAS NV35 81 8.3 km Kõnd 01:11:59
425 211 376 Krista Tatra 1985
Pärnu maakond
  NV35 82 8.3 km Kõnd 01:12:00
426 212 575 Daniela Kond 1979
Pärnu maakond
Scanfil OÜ NV35 83 8.3 km Kõnd 01:12:06
427 213 562 Ketlin Laanemets 1980
Pärnu maakond
Scanfil OÜ NV35 84 8.3 km Kõnd 01:12:57
428 214 344 Ilvi Vare 1970
Pärnu maakond
NOTE NV45 52 8.3 km Jooks 01:12:58
429 215 867 Maria Maslakova 1992
Harju maakond
  Naised 51 8.3 km Jooks 01:13:31
430 216 632 Erika Kattel 1981
Pärnu maakond
  NV35 85 8.3 km Kõnd 01:13:34
431 217 746 Ilse Laur 1957
Harju maakond
  NV55 19 8.3 km Kõnd 01:13:49
432 218 430 Jana Pärtel 1975
Lääne-Viru maakond
  NV45 53 8.3 km Kõnd 01:14:01
433 215 62 Risto Allik 1982
Harju maakond
  Mehed 77 8.3 km Kõnd 01:14:04
434 219 775 Sirli Sarapuu 1991
Harju maakond
  Naised 52 8.3 km Jooks 01:14:19
435 220 61 Carmen Allik 1985
Harju maakond
  NV35 86 8.3 km Kõnd 01:14:28
436 221 734 Kristi Kessel 1981
Pärnu maakond
  NV35 87 8.3 km Kõnd 01:15:00
437 216 731 Ain Ülenurm 1974
Võru maakond
  MV40 73 8.3 km Kõnd 01:15:09
438 222 614 Laine Ülemaante 1982
Pärnu maakond
  NV35 88 8.3 km Kõnd 01:15:12
439 223 336 Eve Tammissar 1978
Pärnu maakond
NOTE NV35 89 8.3 km Jooks 01:15:28
440 224 791 Klaarika Prii 1985
Pärnu maakond
  NV35 90 8.3 km Jooks 01:15:31
441 217 274 Enriko Kimber 2009
Pärnu maakond
  Poisid C 4 8.3 km Jooks 01:16:00
442 225 447 Hanna Jeret 1988
Pärnu maakond
  Naised 53 8.3 km Jooks 01:16:21
443 226 572 Ulla Eslas 1963
Pärnu maakond
Scanfil OÜ NV55 20 8.3 km Kõnd 01:16:27
444 227 524 Ruth Kaldma 1964
Rapla maakond
Pärnu Õppenõustamiskeskus NV55 21 8.3 km Kõnd 01:16:39
445 228 415 Kairi Pihlak 1981
Lääne-Viru maakond
Rakvere Bont Rulluisuklubli NV35 91 8.3 km Jooks 01:17:05
446 218 80 Valter Mihkels 1961
Pärnu maakond
Zinzino Healt Club MV60 15 8.3 km Jooks 01:17:07
447 229 583 Inga Kubu 1977
Pärnu maakond
NOTE NV35 92 8.3 km Kõnd 01:17:08
448 230 598 Mare Hallop 1957
Pärnu maakond
  NV55 22 8.3 km Kõnd 01:17:08
449 231 551 Erika Pettai 1990
Pärnu maakond
Scanfil OÜ Naised 54 8.3 km Jooks 01:17:13
450 232 721 Anneli Sitska 1966
Viljandi maakond
Viljandi Rattaklubi NV55 23 8.3 km Kõnd 01:17:13
451 233 369 Jaana Sõsojev 1983
Pärnu maakond
Scanfil OÜ NV35 93 8.3 km Jooks 01:17:28
452 234 817 Reelika Jukk 1984
Pärnu maakond
  NV35 94 8.3 km Kõnd 01:17:37
453 219 818 Randel Piirlaid 1981
Pärnu maakond
  MV40 74 8.3 km Kõnd 01:17:39
454 235 616 Merike Anderson 1976
Pärnu maakond
  NV45 54 8.3 km Kõnd 01:17:46
455 236 520 Anneliis Ant 1950
Viljandi maakond
  NV55 24 8.3 km Kõnd 01:17:55
456 237 434 Anni Lüll 1981
Pärnu maakond
Pärnu Kahe Silla klubi NV35 95 8.3 km Kõnd 01:18:02
457 238 782 Kristin Tuisk 1975
Harju maakond
Saku Õlletehase Spordiklubi NV45 55 8.3 km Kõnd 01:18:06
458 239 390 Häli Siimaste 1968
Harju maakond
EASy
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
NV45 56 8.3 km Kõnd 01:18:27
459 240 396 Bianka Ränkel 1980
Viljandi maakond
  NV35 96 8.3 km Kõnd 01:18:35
460 241 772 Liina Sarapuu 1967
Harju maakond
  NV45 57 8.3 km Jooks 01:18:36
461 220 476 Jaan Liiders 1955
Rapla maakond
  MV60 16 8.3 km Jooks 01:18:43
462 242 623 Kersti Kuller 1979
Pärnu maakond
  NV35 97 8.3 km Kõnd 01:18:52
463 243 711 Elise Saarna 1984
Pärnu maakond
Pärnu Kahe Silla Klubi
Trimtex
NV35 98 8.3 km Kõnd 01:19:20
464 244 242 Piret Suitso 1946
Pärnu maakond
A2K Spordiklubi NV55 25 8.3 km Kõnd 01:19:22
465 247 480 Katrin Hein 1985
Harju maakond
  NV35 99 8.3 km Kõnd 01:19:27
466 246 23 Anneli Aidla 1978
Pärnu maakond
  NV35 100 8.3 km Jooks 01:19:27
467 245 333 Janika Jakobson 1970
Tartu maakond
Tartu Impuls NV45 58 8.3 km Kõnd 01:19:27
468 248 566 Ave Aasav 1971
Pärnu maakond
Scanfil OÜ NV45 59 8.3 km Kõnd 01:19:52
469 249 411 Reelika Noormägi 1975
Tartu maakond
  NV45 60 8.3 km Kõnd 01:19:56
470 250 528 Hele Järv 1979
Harju maakond
  NV35 101 8.3 km Kõnd 01:20:10
471 251 753 Lisett Heil 1990
Pärnu maakond
  Naised 55 8.3 km Kõnd 01:20:12
472 253 750 Kadri Pajanin 1974
Pärnu maakond
  NV45 61 8.3 km Jooks 01:20:12
473 254 751 Ave Lohk 1974
Pärnu maakond
  NV45 63 8.3 km Kõnd 01:20:12
474 252 749 Pilvi Sume 1976
Pärnu maakond
  NV45 62 8.3 km Kõnd 01:20:12
475 221 458 Dmitri Nadivski 1985
Viljandi maakond
  Mehed 78 8.3 km Jooks 01:20:17
476 255 77 Kristel Laug 1984
Lääne maakond
  NV35 102 8.3 km Kõnd 01:20:17
477 256 462 Krista Hein 1983
Harju maakond
Spordiklubi Pärnu Kahe Silla Klubi MTÜ NV35 103 8.3 km Kõnd 01:20:28
478 257 624 Mariliis Tüvi 1978
Pärnu maakond
  NV35 104 8.3 km Kõnd 01:20:30
479 222 500 Erkko Joosep 1984
Pärnu maakond
Scanfil OÜ Mehed 79 8.3 km Kõnd 01:20:37
480 223 511 Romek Tüvi 1974
Pärnu maakond
  MV40 75 8.3 km Kõnd 01:20:48
481 224 479 Pauli Arbelius 1943
Kanta-Häme
  MV60 17 8.3 km Kõnd 01:20:59
482 258 582 Tiina Kontus 1971
Pärnu maakond
NOTE NV45 64 8.3 km Kõnd 01:21:07
483 225 851 M.ali Alothman 1991
Pärnu maakond
  Mehed 80 8.3 km Jooks 01:21:08
484 259 541 Olga Zurbi 1978
Pärnu maakond
Scanfil OÜ NV35 105 8.3 km Kõnd 01:21:12
485 226 492 Henry Russak 2006
Harju maakond
  Poisid B 6 8.3 km Kõnd 01:21:12
486 260 776 Helen Viinamäe 1975
Pärnu maakond
Pärnu Kaupmees NV45 65 8.3 km Kõnd 01:21:17
487 261 718 Imbi Luts 2021
Järva maakond
  None 3 8.3 km Kõnd 01:21:24
488 262 496 Tiina Braun 1998
Viljandi maakond
  Naised 56 8.3 km Kõnd 01:21:30
489 263 380 Evelyn Piirme 1977
Pärnu maakond
  NV35 106 8.3 km Kõnd 01:21:55
490 264 806 Siiri Pungas 1973
Tartu maakond
  NV45 66 8.3 km Kõnd 01:22:00
491 265 493 Astrela Angela Linder 2004
Pärnu maakond
  Tüdrukud A 5 8.3 km Kõnd 01:22:01
492 266 306 Erika Reimann 1954
Järva maakond
  NV55 26 8.3 km Kõnd 01:22:04
493 267 383 Jane Viilik 1986
Pärnu maakond
  NV35 107 8.3 km Kõnd 01:22:06
494 269 565 Kadi Karula 1956
Pärnu maakond
Scanfil OÜ NV55 27 8.3 km Kõnd 01:22:25
495 268 634 Annely Peet 1968
Pärnu maakond
  NV45 67 8.3 km Kõnd 01:22:25
496 270 629 Kristi Laatsarus 1985
Pärnu maakond
  NV35 108 8.3 km Kõnd 01:22:44
497 271 640 Gerli Lutvärk 1987
Pärnu maakond
  Naised 57 8.3 km Kõnd 01:22:46
498 227 805 Kalle Vendelin 1973
Pärnu maakond
  MV40 76 8.3 km Kõnd 01:23:16
499 272 6 Laura-Liis Juursalu 1980
Pärnu maakond
SK Endla NV35 109 8.3 km Jooks 01:23:20
500 273 477 Piia Sepp 1973
Pärnu maakond
  NV45 68 8.3 km Kõnd 01:23:21
501 274 478 Anita Haljak 1972
Harju maakond
  NV45 69 8.3 km Kõnd 01:23:24
502 275 825 Sigrit Põldur 1989
Pärnu maakond
Estonia Spa Hotels AS Naised 58 8.3 km Kõnd 01:23:46
503 228 13 Ove-Markus Kasemägi 2007
Järva maakond
  Poisid B 7 8.3 km Kõnd 01:23:47
504 276 405 Sirje Mürk 1967
Hiiu maakond
  NV45 70 8.3 km Kõnd 01:23:50
505 277 590 Meelike Kasesalu 1982
Pärnu maakond
NOTE NV35 110 8.3 km Kõnd 01:24:05
506 278 539 Renate Telve 1971
Pärnu maakond
Scanfil OÜ NV45 71 8.3 km Jooks 01:24:14
507 279 432 Maire Vares 1974
Valga maakond
Skrätt liigub NV45 72 8.3 km Jooks 01:24:26
508 229 652 Aivar Kaljusaar 1964
Viljandi maakond
  MV50 37 8.3 km Kõnd 01:24:35
509 230 513 Arvi Peet 1962
Pärnu maakond
  MV50 38 8.3 km Kõnd 01:24:41
510 280 530 Margit Lunt 1971
Harju maakond
  NV45 73 8.3 km Kõnd 01:24:44
511 281 612 Alondra-Marita Rahnel 2007
Pärnu maakond
  Tüdrukud B 3 8.3 km Kõnd 01:24:45
512 231 12 Ats-Kristjan Kasemägi 2006
Järva maakond
  Poisid B 8 8.3 km Kõnd 01:24:50
513 232 395 Remo Alasoo 2010
Pärnu maakond
  Poisid C 5 8.3 km Kõnd 01:25:04
514 237 838 Madis Kuuskmann 1981
Pärnu maakond
Pereauto Sõprade Spordiklubi MV40 78 8.3 km Jooks 01:25:09
515 233 839 Krister Tamm 1980
Pärnu maakond
Pereauto Sõprade Spordiklubi MV40 77 8.3 km Jooks 01:25:09
516 235 836 Andres Lilleste 1982
Pärnu maakond
Pereauto Sõprade Spordiklubi Mehed 81 8.3 km Jooks 01:25:09
517 234 840 Erko Pajus 1983
Pärnu maakond
Pereauto Sõprade Spordiklubi Mehed 83 8.3 km Jooks 01:25:09
518 236 837 Martin Pütsep 1982
Pärnu maakond
Pereauto Sõprade Spordiklubi Mehed 82 8.3 km Jooks 01:25:09
519 282 495 Kaidi Braun 1965
Viljandi maakond
Viljandi Sõudeklubi NV55 28 8.3 km Kõnd 01:25:14
520 238 114 Marten Holter 2006
Pärnu maakond
  Poisid B 9 8.3 km Kõnd 01:25:15
521 283 743 Mirja Murumaa 1979
Viljandi maakond
  NV35 111 8.3 km Kõnd 01:25:18
522 284 490 Marika Jakson 1986
Pärnu maakond
AS Wendre NV35 112 8.3 km Kõnd 01:25:19
523 285 835 Madli-Ann Ihermann 2006
Pärnu maakond
SK Kalev Tüdrukud B 4 8.3 km Jooks 01:25:21
524 286 527 Monika Jeenas 1969
Harju maakond
  NV45 74 8.3 km Kõnd 01:25:29
525 287 809 Piret Kodar 1969
Pärnu maakond
  NV45 75 8.3 km Kõnd 01:25:37