Luitejooks

Otsingusõna
Sugu
Vkl
Riik
Läbimise viis
Kokku: 202 Naisi: 120 Mehi: 82
Koht M/N koht Nr Nimi Sünniaasta Riik Elukoht Klubi/firma/kool Vkl VKL koht Läbitud distants Läbimise viis Tulemus
1 1 9 Tarmo Pilving 1980
Harju maakond
  MV40 1 8.3 km Jooks 00:31:51
2 2 77 Alekszej Morgunov 1990
Harju maakond
Sparta Mehed 1 8.3 km Jooks 00:31:56
3 3 17 Urmet Stepanov 1993
Järva maakond
Särasilmad Mehed 2 8.3 km Jooks 00:34:25
4 4 19 Märt Lääts 1961
Pärnu maakond
  MV60 1 8.3 km Jooks 00:35:23
5 5 40 Urmas Telling 1963
Pärnu maakond
Anu jooksutrennid MV50 1 8.3 km Jooks 00:36:57
6 6 333 Marek Pihu 1991
Pärnu maakond
  Mehed 3 8.3 km Jooks 00:37:06
7 7 300 Jonas Nõukas 1971
Pärnu maakond
Kaitseliit Pärnumaa Malev MV50 2 8.3 km Jooks 00:37:36
8 8 16 Marko Teinburk 1987
Pärnu maakond
Anu Jooksutrennid
Bravo Catering
Mehed 4 8.3 km Jooks 00:38:03
9 1 655 Helen Janisoo 1992
Viljandi maakond
Hopa Fit Naised 1 8.3 km Jooks 00:38:58
10 2 120 Greete-Liisa Toom 2001
Viljandi maakond
Sakala Suusaklubi Naised 2 8.3 km Jooks 00:39:07
11 9 674 Kristjan Palm 1990
Tartu maakond
  Mehed 5 8.3 km Jooks 00:39:18
12 10 449 Janek Veedla 1988
Harju maakond
  Mehed 6 8.3 km Jooks 00:39:30
13 11 465 Indrek Viron 1978
Harju maakond
  MV40 2 8.3 km Jooks 00:39:30
14 12 707 Kaarel Kraus 1987
Harju maakond
Sisekaitseakadeemia Mehed 7 8.3 km Jooks 00:39:38
15 13 727 Toomas Näär 1969
Pärnu maakond
  MV50 3 8.3 km Jooks 00:39:59
16 14 719 Risto Ahtijainen 1985
Rapla maakond
  Mehed 8 8.3 km Jooks 00:40:37
17 3 472 Maarja Kurm 1987
Hertfordshire
  Naised 3 8.3 km Jooks 00:40:48
18 15 154 Alari Lumberg 1982
Pärnu maakond
Anu Jooksutrennid Mehed 9 8.3 km Jooks 00:41:13
19 16 387 Rene Abel 1981
Rapla maakond
Märjamaa PK
Päästeamet
MV40 3 8.3 km Jooks 00:41:15
20 17 26 Karol Pert 1983
Pärnu maakond
  Mehed 10 8.3 km Jooks 00:41:26
21 18 758 Andres Vambola 1995
Pärnu maakond
  Mehed 11 8.3 km Jooks 00:41:45
22 4 271 Pille-Riin Piirmets 1980
Harju maakond
Õhuvägi NV35 1 8.3 km Jooks 00:41:58
23 19 10 Ardi Ailt 1990
Pärnu maakond
  Mehed 12 8.3 km Jooks 00:42:07
24 20 78 Jüri Jaanson 1965
Pärnu maakond
Kahe Silla Klubi MV50 4 8.3 km Jooks 00:42:12
25 5 70 Anneli Peegel 1974
Pärnu maakond
Vatla VPK NV45 1 8.3 km Jooks 00:42:14
26 21 114 Janek Ollep 1970
Pärnu maakond
Anu Jooksutrennid MV50 5 8.3 km Jooks 00:42:20
27 22 212 Priidik Parmi 2021
Tartu maakond
SK Raadi None 1 8.3 km Jooks 00:42:34
28 6 477 Gerly Gnezdov 1992
Pärnu maakond
  Naised 4 8.3 km Jooks 00:42:39
29 23 283 Väino Türk 1974
Pärnu maakond
  MV40 4 8.3 km Jooks 00:43:36
30 7 107 Riina Rahuoja 1972
Pärnu maakond
anu jooksutrennid NV45 2 8.3 km Jooks 00:43:58
31 24 21 Andre Valkman 1985
Harju maakond
Plekipande Mehed 13 8.3 km Jooks 00:44:04
32 25 248 Kalle Rahu 1971
Pärnu maakond
Sportlove
Hansab
MV50 6 8.3 km Jooks 00:44:14
33 8 767 Rita Kadak 1982
Harju maakond
  NV35 2 8.3 km Jooks 00:44:42
34 26 455 Valter Ritso 1979
Harju maakond
  MV40 5 8.3 km Jooks 00:45:19
35 9 34 Riina Mardla 1973
Viljandi maakond
  NV45 3 8.3 km Jooks 00:45:24
36 27 22 Priit Paulus 1986
Pärnu maakond
Ragn-Sells Mehed 14 8.3 km Jooks 00:45:26
37 28 433 Meelis Muts 1973
Viljandi maakond
  MV40 6 8.3 km Jooks 00:45:29
38 10 734 Signe Holm 1978
Harju maakond
  NV35 3 8.3 km Jooks 00:45:38
39 29 720 Allan Abroi 1973
Tartu maakond
  MV40 7 8.3 km Jooks 00:45:44
40 11 168 Tiina Toomela 1989
Pärnu maakond
Run4Fun Naised 5 8.3 km Jooks 00:45:49
41 12 429 Carmen Kazantseva 2007
Viljandi maakond
  Tüdrukud B 1 8.3 km Jooks 00:46:10
42 13 210 Kadri Sammelselg 1985
Harju maakond
Tallinna Vangla NV35 4 8.3 km Jooks 00:46:41
43 30 431 Sven Janson 1990
Pärnu maakond
  Mehed 15 8.3 km Jooks 00:46:56
44 31 768 Jaak Kukk 1984
Rapla maakond
Kaitseliidu kool Mehed 16 8.3 km Jooks 00:47:08
45 14 470 Regina Labent 1975
Tartu maakond
  NV45 4 8.3 km Jooks 00:47:12
46 15 484 Kristine Langi 1982
Harju maakond
SEB spordiklubi NV35 5 8.3 km Jooks 00:47:13
47 32 438 Tarmo Margat 1979
Harju maakond
  MV40 8 8.3 km Jooks 00:47:31
48 16 751 Luise-Ly Westholm-Truber 1991
Saare maakond
  Naised 6 8.3 km Jooks 00:47:35
49 33 425 Imre Eiche 1973
Võru maakond
  MV40 9 8.3 km Jooks 00:47:47
50 34 383 Heigo Jänes 1980
Rapla maakond
  MV40 10 8.3 km Jooks 00:47:59
51 17 39 Reelika Talviste 1984
Pärnu maakond
  NV35 6 8.3 km Jooks 00:48:17
52 18 393 Marju Tammeleht 1970
Harju maakond
  NV45 5 8.3 km Jooks 00:48:20
53 35 395 Dmitriy Poltorukho 1981
Ida-Viru maakond
  MV40 11 8.3 km Jooks 00:48:23
54 19 297 Kerli Viirsalu 1990
Pärnu maakond
G4S Eesti Naised 7 8.3 km Jooks 00:48:54
55 36 298 Raimond Laats 1979
Pärnu maakond
G4S Eesti MV40 12 8.3 km Jooks 00:49:05
56 20 483 Mirje Lõhmus 1972
Põlva maakond
  NV45 6 8.3 km Jooks 00:49:06
57 21 194 Ene Rooväli 1974
Rapla maakond
  NV45 7 8.3 km Jooks 00:49:11
58 22 5 Kirsti Süvaorg 1982
Lääne-Viru maakond
  NV35 7 8.3 km Jooks 00:49:22
59 37 113 Ott-Joosep Ollep 2005
Pärnu maakond
Paikuse Põhikool Poisid A 1 8.3 km Jooks 00:49:48
60 38 468 Härmo Hiiemäe 1983
Tartu maakond
  Mehed 17 8.3 km Jooks 00:49:53
61 39 202 Andres Hallik 1979
Harju maakond
  MV40 13 8.3 km Jooks 00:50:06
62 23 669 Siret Lehtmaa 1986
Pärnu maakond
Hasiko oü NV35 8 8.3 km Jooks 00:50:08
63 24 206 Lea Sepp 1984
Pärnu maakond
MS Balti Trafo OÜ NV35 9 8.3 km Jooks 00:50:21
64 25 423 Margit Huttunen 1971
Pärnu maakond
  NV45 8 8.3 km Jooks 00:50:45
65 26 181 Mariliis Kurs 1974
Ida-Viru maakond
sk järve NV45 9 8.3 km Jooks 00:50:58
66 40 507 Raul Kond 1980
Pärnu maakond
  MV40 14 8.3 km Jooks 00:51:21
67 41 35 Kaido Koppel 1971
Pärnu maakond
SK Pärnu Kalev
Pärnu Linnavalitsus
MV50 7 8.3 km Jooks 00:51:23
68 42 192 Rasmus Jõesaar 2002
Pärnu maakond
Saalihokiklubi Pärnu Bullet MJ 1 8.3 km Jooks 00:51:26
69 27 667 Maaris Hüür 1960
Järva maakond
  NV55 1 8.3 km Jooks 00:51:27
70 43 372 Riho Palm 1990
Pärnu maakond
Scanfil OÜ Mehed 18 8.3 km Jooks 00:51:41
71 44 658 Jaak Vaiknemets 1979
Tartu maakond
  MV40 15 8.3 km Jooks 00:51:46
72 28 461 Ingrid Treu 1983
Harju maakond
  NV35 10 8.3 km Jooks 00:52:10
73 45 189 Sven Saue 1982
Pärnu maakond
Fortum Eesti AS Mehed 19 8.3 km Jooks 00:52:10
74 29 675 Kareli Vooremaa 1987
Harju maakond
  Naised 8 8.3 km Jooks 00:52:26
75 30 654 Maarja Žugova 1980
Harju maakond
Tervisekassa NV35 11 8.3 km Jooks 00:52:33
76 46 91 Kaarup Kask 2005
Pärnu maakond
SK Jõulu Poisid A 2 8.3 km Jooks 00:53:18
77 31 391 Kristi Roots 1974
Harju maakond
Harju Elekter NV45 10 8.3 km Jooks 00:53:30
78 47 506 Jaan Rea 1979
Ida-Viru maakond
Transpordiamet MV40 16 8.3 km Jooks 00:53:47
79 32 730 Maris Tustit 1990
Tartu maakond
  Naised 9 8.3 km Jooks 00:53:56
80 48 478 Bruno Münter 1956
Lääne-Viru maakond
Kiltsi Tööjõureservid MV60 2 8.3 km Jooks 00:54:04
81 49 3 Urmas Kolga 1968
Lääne maakond
  MV50 8 8.3 km Jooks 00:55:07
82 50 440 Herki Laanmets 1981
Tartu maakond
  MV40 17 8.3 km Jooks 00:55:12
83 51 452 Egert Eek 1980
Pärnu maakond
  MV40 18 8.3 km Jooks 00:55:33
84 33 436 Evelin Lahesoo 1982
Tartu maakond
  NV35 12 8.3 km Jooks 00:55:39
85 52 490 Andrei Lopsik 1955
Ida-Viru maakond
  MV60 3 8.3 km Jooks 00:55:42
86 34 540 Hellika Luik 1982
Harju maakond
  NV35 13 8.3 km Jooks 00:55:48
87 53 394 Mihkel Valma 1986
Pärnu maakond
  Mehed 20 8.3 km Jooks 00:55:51
88 35 454 Tiivi Lind 1978
Harju maakond
AS Eesti Gaas NV35 14 8.3 km Jooks 00:55:51
89 36 417 Maarika Kelder 1972
Tartu maakond
  NV45 11 8.3 km Jooks 00:55:57
90 37 418 Ellen Matla 1958
Tartu maakond
  NV55 2 8.3 km Jooks 00:55:58
91 54 92 Margus Kask 1971
Pärnu maakond
SK Jõulu MV50 9 8.3 km Jooks 00:56:12
92 55 218 Vesse Leok 2009
Pärnu maakond
  Poisid C 1 8.3 km Jooks 00:56:31
93 56 368 Taavi Laursoo 1981
Pärnu maakond
Scanfil OÜ MV40 19 8.3 km Jooks 00:56:44
94 38 409 Kristiina Varjo 1991
Tartu maakond
  Naised 10 8.3 km Jooks 00:56:50
95 39 18 Kristi Saard 1981
Pärnu maakond
  NV35 15 8.3 km Jooks 00:56:55
96 40 388 Egle Sarapik 1978
Tartu maakond
  NV35 16 8.3 km Jooks 00:57:13
97 41 532 Kaidi Raud 1989
Viljandi maakond
  Naised 11 8.3 km Kõnd 00:57:42
98 57 516 Erko Raud 1987
Viljandi maakond
  Mehed 21 8.3 km Kõnd 00:57:42
99 58 432 Ahto Kingla 1987
Tartu maakond
  Mehed 22 8.3 km Jooks 00:57:50
100 42 450 Marju Norvik 1982
Harju maakond
  NV35 17 8.3 km Jooks 00:57:59
101 43 725 Moonika Tuhkanen 1980
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita OÜ
NV35 18 8.3 km Jooks 00:58:08
102 59 462 Jevgeni Solovjov 1948
Ida-Viru maakond
  MV60 4 8.3 km Jooks 00:58:09
103 60 217 Priidu Leok 1974
Pärnu maakond
  MV40 20 8.3 km Jooks 00:58:46
104 44 256 Aivi Käba 1959
Lääne-Viru maakond
  NV55 3 8.3 km Jooks 00:58:54
105 45 735 Merike Ilves 1976
Pärnu maakond
  NV45 12 8.3 km Jooks 00:59:10
106 46 343 Õnne Lebedev 1974
Pärnu maakond
NOTE NV45 13 8.3 km Jooks 00:59:56
107 61 382 Oleg Zaripov 1968
Pärnu maakond
Scanfil OÜ MV50 10 8.3 km Jooks 01:00:14
108 47 448 Tiina Talve 1982
Harju maakond
  NV35 19 8.3 km Jooks 01:00:15
109 48 474 Cady Rivera 1981
Harju maakond
  NV35 20 8.3 km Jooks 01:00:43
110 62 338 Aivar Kivi 1974
Ida-Viru maakond
  MV40 21 8.3 km Jooks 01:01:15
111 63 400 Randel Peerna 1980
Pärnu maakond
Pärnu Kahe Silla Klubi MV40 22 8.3 km Jooks 01:01:23
112 49 642 Annely Toomemäe 1978
Pärnu maakond
Laenugrupp Lääne OÜ NV35 21 8.3 km Kõnd 01:01:24
113 50 463 Hilja Tohv 1975
Pärnu maakond
  NV45 14 8.3 km Jooks 01:01:27
114 51 413 Natalja Korpenkov 1970
Tartu maakond
  NV45 15 8.3 km Kõnd 01:01:43
115 52 196 Karin Mestiläinen-Ventsel 1976
Uusimaa
  NV45 16 8.3 km Jooks 01:01:48
116 53 451 Merle Norvik 1981
Pärnu maakond
  NV35 22 8.3 km Jooks 01:02:32
117 64 444 Kalle Kuusik 1972
Ida-Viru maakond
  MV40 23 8.3 km Jooks 01:02:44
118 65 199 Jaan Vehlmann 1945
Harju maakond
JK Hermes MV60 5 8.3 km Jooks 01:03:00
119 66 427 Rein Traus 1948
Lääne-Viru maakond
Traus-RAK MV60 6 8.3 km Jooks 01:03:06
120 54 659 Silja Toimla 1978
Harju maakond
  NV35 23 8.3 km Jooks 01:04:38
121 55 534 Sirje Hallap 1959
Rapla maakond
  NV55 4 8.3 km Jooks 01:04:57
122 67 523 Tiit Kivisild 1954
Rapla maakond
Rapla JK Atli MV60 7 8.3 km Kõnd 01:06:02
123 68 397 Mati Hussar 1956
Järva maakond
  MV60 8 8.3 km Jooks 01:06:10
124 69 780 Andrus Rahu 1978
Pärnu maakond
  MV40 24 8.3 km Jooks 01:08:05
125 56 147 Jaana Järve 1976
Lääne-Viru maakond
  NV45 17 8.3 km Kõnd 01:09:09
126 57 481 Siiri Orman 1982
Harju maakond
  NV35 24 8.3 km Kõnd 01:09:23
127 70 480 Rander Orman 2013
Harju maakond
  Poisid C 2 8.3 km Kõnd 01:09:23
128 58 525 Erika Oppo 1982
Viljandi maakond
  NV35 25 8.3 km Jooks 01:09:39
129 59 526 Eleanor Oppo 2010
Viljandi maakond
  Tüdrukud C 1 8.3 km Jooks 01:09:57
130 60 528 Triin Salujärv 1985
Viljandi maakond
  NV35 26 8.3 km Kõnd 01:09:58
131 61 216 Maarit Lääne 1973
Tartu maakond
  NV45 18 8.3 km Jooks 01:10:22
132 62 631 Aile Ailt 1966
Pärnu maakond
  NV55 5 8.3 km Kõnd 01:11:01
133 63 656 Tea Talupoeg 1995
Pärnu maakond
PPA Naised 12 8.3 km Jooks 01:11:19
134 64 385 Krista Tatra 1985
Pärnu maakond
  NV35 27 8.3 km Kõnd 01:12:00
135 65 641 Erika Kattel 1981
Pärnu maakond
  NV35 28 8.3 km Kõnd 01:13:34
136 66 756 Ilse Laur 1957
Harju maakond
  NV55 6 8.3 km Kõnd 01:13:49
137 67 439 Jana Pärtel 1975
Lääne-Viru maakond
  NV45 19 8.3 km Kõnd 01:14:01
138 71 64 Risto Allik 1982
Harju maakond
  Mehed 23 8.3 km Kõnd 01:14:04
139 68 63 Carmen Allik 1985
Harju maakond
  NV35 29 8.3 km Kõnd 01:14:28
140 69 744 Kristi Kessel 1981
Pärnu maakond
  NV35 30 8.3 km Kõnd 01:15:00
141 72 741 Ain Ülenurm 1974
Võru maakond
  MV40 25 8.3 km Kõnd 01:15:09
142 70 623 Laine Ülemaante 1982
Pärnu maakond
  NV35 31 8.3 km Kõnd 01:15:12
143 71 533 Ruth Kaldma 1964
Rapla maakond
Pärnu Õppenõustamiskeskus NV55 7 8.3 km Kõnd 01:16:39
144 72 424 Kairi Pihlak 1981
Lääne-Viru maakond
Rakvere Bont Rulluisuklubli NV35 32 8.3 km Jooks 01:17:05
145 73 731 Anneli Sitska 1966
Viljandi maakond
Viljandi Rattaklubi NV55 8 8.3 km Kõnd 01:17:13
146 74 399 Häli Siimaste 1968
Harju maakond
EASy
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
NV45 20 8.3 km Kõnd 01:18:27
147 73 485 Jaan Liiders 1955
Rapla maakond
  MV60 9 8.3 km Jooks 01:18:43
148 76 342 Janika Jakobson 1970
Tartu maakond
Tartu Impuls NV45 21 8.3 km Kõnd 01:19:27
149 75 489 Katrin Hein 1985
Harju maakond
  NV35 33 8.3 km Kõnd 01:19:27
150 77 420 Reelika Noormägi 1975
Tartu maakond
  NV45 22 8.3 km Kõnd 01:19:56
151 78 537 Hele Järv 1979
Harju maakond
  NV35 34 8.3 km Kõnd 01:20:10
152 79 79 Kristel Laug 1984
Lääne maakond
  NV35 35 8.3 km Kõnd 01:20:17
153 74 467 Dmitri Nadivski 1985
Viljandi maakond
  Mehed 24 8.3 km Jooks 01:20:17
154 75 488 Pauli Arbelius 1943
Kanta-Häme
  MV60 10 8.3 km Kõnd 01:20:59
155 80 728 Imbi Luts 2021
Järva maakond
  None 2 8.3 km Kõnd 01:21:24
156 81 389 Evelyn Piirme 1977
Pärnu maakond
  NV35 36 8.3 km Kõnd 01:21:55
157 82 314 Erika Reimann 1954
Järva maakond
  NV55 9 8.3 km Kõnd 01:22:04
158 83 392 Jane Viilik 1986
Pärnu maakond
  NV35 37 8.3 km Kõnd 01:22:06
159 84 414 Sirje Mürk 1967
Hiiu maakond
  NV45 23 8.3 km Kõnd 01:23:50
160 85 441 Maire Vares 1974
Valga maakond
Skrätt liigub NV45 24 8.3 km Jooks 01:24:26
161 76 661 Aivar Kaljusaar 1964
Viljandi maakond
  MV50 11 8.3 km Kõnd 01:24:35
162 77 404 Remo Alasoo 2010
Pärnu maakond
  Poisid C 3 8.3 km Kõnd 01:25:04
163 86 753 Mirja Murumaa 1979
Viljandi maakond
  NV35 38 8.3 km Kõnd 01:25:18
164 87 415 Reelika Rebane 1985
Pärnu maakond
  NV35 39 8.3 km Kõnd 01:25:41
165 88 660 Tiina Juhani 1974
Harju maakond
  NV45 25 8.3 km Kõnd 01:26:04
166 89 416 Krista Kesma 1970
Lääne-Viru maakond
  NV45 26 8.3 km Kõnd 01:26:17
167 90 341 Taisi Hale 1986
Pärnu maakond
  NV35 40 8.3 km Kõnd 01:26:22
168 78 384 Toomas Padjus 1954
Pärnu maakond
  MV60 11 8.3 km Kõnd 01:26:25
169 79 422 Sergei Mestiljainen 1980
Põlva maakond
  MV40 26 8.3 km Kõnd 01:27:15
170 91 460 Tiina Höövelson 1978
Ida-Viru maakond
Eesti Karud NV35 41 8.3 km Kõnd 01:27:18
171 92 428 Nelli Zahharova 1963
Viljandi maakond
  NV55 10 8.3 km Jooks 01:27:49
172 93 446 Siiri Afanasjev 1991
Lääne-Viru maakond
  Naised 13 8.3 km Kõnd 01:28:32
173 94 402 Egvel Paevere 1981
Pärnu maakond
  NV35 42 8.3 km Kõnd 01:28:34
174 95 473 Helina Altmäe 1985
Pärnu maakond
  NV35 43 8.3 km Kõnd 01:28:40
175 96 406 Laura Ruus 1994
Harju maakond
  Naised 14 8.3 km Kõnd 01:30:08
176 97 198 Lea Kont 1959
Tartu maakond
  NV55 11 8.3 km Jooks 01:30:18
177 98 8 Kirsti Nikkolo 1971
Järva maakond
  NV45 27 8.3 km Kõnd 01:32:09
178 99 403 Nora Noogen 2008
Harju maakond
Naine Tüdrukud C 2 8.3 km Kõnd 01:32:10
179 100 630 Epp Tuisk 1985
Pärnu maakond
EAS NV35 44 8.3 km Kõnd 01:32:54
180 101 51 Helme Kold 1983
Harju maakond
  NV35 45 8.3 km Kõnd 01:35:38
181 80 755 Mati Piirat 1965
Lääne-Viru maakond
  MV50 12 8.3 km Kõnd 01:36:14
182 102 611 Valli Talu 1942
Pärnu maakond
  NV55 12 8.3 km Jooks 01:36:55
183 103 754 Merike Piirat 1967
Lääne-Viru maakond
  NV45 28 8.3 km Kõnd 01:37:25
184 104 749 Maris Adler 1978
Pärnu maakond
Tõstamaa Keskkool NV35 46 8.3 km Kõnd 01:37:56
185 105 421 Hannele Raaper 1989
Põlva maakond
  Naised 15 8.3 km Kõnd 01:38:54
186 106 437 Kerli Rein 1990
Pärnu maakond
  Naised 16 8.3 km Kõnd 01:39:07
187 107 7 Ilona Miller 1982
Pärnu maakond
Põllumajandus- ja Toiduamet NV35 47 8.3 km Kõnd 01:41:58
188 108 193 Marina Karasjova 1985
Harju maakond
  NV35 48 8.3 km Kõnd 01:42:12
189 109 469 Avely Ennula 1992
Pärnu maakond
  Naised 17 8.3 km Kõnd 01:43:49
190 110 430 Margit Marma 1998
Rapla maakond
MTÜ Spordiselts
Itella Estonia OÜ
Naised 18 8.3 km Kõnd 01:45:46
191 111 310 Margit Kaur 1989
Pärnu maakond
Kaitseliit Pärnumaa Malev Naised 19 8.3 km Kõnd 01:47:16
192 112 386 Siire Leiger 1964
Hiiu maakond
  NV55 13 8.3 km Kõnd 01:49:34
193 81 50 Andrus Aas 1975
Harju maakond
  MV40 27 8.3 km Kõnd 01:49:45
194 113 426 Küllike Press 1966
Pärnu maakond
  NV55 14 8.3 km Kõnd 01:50:12
195 114 1 Sabina Sägi 1989
Harju maakond
  Naised 20 8.3 km Kõnd 01:51:20
196 115 207 Evi Roosimaa 1959
Harju maakond
  NV55 15 8.3 km Kõnd 01:56:33
197 116 538 Triinu Hajanen 1978
Viljandi maakond
  NV35 49 8.3 km Kõnd 01:57:21
198 82 479 Rednar Orman 2011
Harju maakond
  Poisid C 4 8.3 km Kõnd 02:09:23
199 117 745 Terje Kinksep 1973
Harju maakond
  NV45 29 8.3 km Kõnd 02:15:42
200 118 419 Siret Nõurus 1989
Pärnu maakond
  Naised 21 8.3 km Kõnd 02:17:27
201 119 651 Rita Talisoo 1984
Pärnu maakond
  NV35 50 8.3 km Jooks 02:20:13
202 120 718 Maila Maisväli 1963
Tartu maakond
  NV55 16 8.3 km Jooks 02:31:36
Sulge

Tulemuse detailne info

...