Pärnu Rannajooks
Virtuaaljooks

Otsingusõna
Sugu
Vkl
Riik
Läbimise viis
Kokku: 49 Naisi: 34 Mehi: 15 Läbitud distants kokku: 490 km Aeg kokku: 61:23:19
Koht M/N koht Nr Nimi Sünniaasta Riik Elukoht Klubi/firma/kool Vkl VKL koht Läbimise viis Tulemus
1 1 121 Mario Maddison 1979
Pärnu maakond
  MV40 1 Jooks 00:37:12
2 1 157 Triinu Hajanen 1978
Viljandi maakond
  NV35 1 Kõnd 00:40:02
3 2 123 Kristjan Roosvald 1986
Ida-Viru maakond
  Mehed 1 Jooks 00:45:47
4 3 29 Risto Ahtijainen 1985
Rapla maakond
  Mehed 2 Jooks 00:48:51
5 4 110 Kaarel-Paulus Kaeramaa 1996
Harju maakond
  Mehed 3 Jooks 00:49:45
6 2 132 Angela Madisson 1973
Harju maakond
  NV45 1 Jooks 00:51:02
7 5 24 Üllar Kütt 1973
Pärnu maakond
PPA MV40 2 Jooks 00:51:44
8 3 78 Signe Holm 1978
Harju maakond
  NV35 2 Jooks 00:52:45
9 6 97 Urmas Neerot 1972
Põlva maakond
  MV40 3 Jooks 00:53:14
10 4 23 Rita Kadak 1982
Harju maakond
  NV35 3 Jooks 00:55:09
11 5 33 Virve Vuks 1975
Pärnu maakond
Baltosport/Ran4Fan NV45 2 Jooks 00:55:50
12 7 71 Veiko Keersalu 1979
Pärnu maakond
  MV40 4 Jooks 00:55:51
13 8 104 Märt Pilme 1989
Pärnu maakond
Pärnu Postimees Mehed 4 Jooks 00:57:33
14 6 32 Linda Krimm 1969
Harju maakond
Combistock Oü NV45 3 Jooks 00:58:22
15 7 10 Kirsti Süvaorg 1982
Lääne-Viru maakond
  NV35 4 Jooks 00:59:10
16 8 65 Maire Vares 1974
Valga maakond
  NV45 4 Jooks 00:59:32
17 9 1 Marjaana Liigvald 1983
Harju maakond
  NV35 5 Jooks 01:01:20
18 10 57 Tiina Säälik 1967
Jõgeva maakond
SK ProRunner NV45 5 Jooks 01:01:44
19 11 21 Mariliis Kurs 1974
Ida-Viru maakond
  NV45 6 Jooks 01:02:15
20 12 85 Kristin Peterson 1995
Valga maakond
  Naised 1 Jooks 01:02:59
21 9 125 Arkadiusz Swider 1975
Świętokrzyskie
  MV40 5 Jooks 01:03:27
22 13 6 Katrin Seljak 1971
Harju maakond
  NV45 7 Jooks 01:05:51
23 14 141 Õnne Lebedev 1974
Pärnu maakond
NOTE NV45 8 Jooks 01:07:10
24 15 64 Maarika Kelder 1972
Tartu maakond
  NV45 9 Jooks 01:10:04
25 16 63 Ellen Matla 1958
Lääne-Viru maakond
  NV55 1 Jooks 01:10:05
26 17 93 Eve Varik 1957
Viljandi maakond
Perekond Varik NV55 2 Jooks 01:10:40
27 10 66 Mati Hussar 1956
Järva maakond
  MV60 1 Jooks 01:13:09
28 18 5 Jaana Järve 1976
Lääne-Viru maakond
  NV45 10 Jooks 01:15:00
29 11 50 Erich Jeerik 1982
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Mehed 5 Jooks 01:16:13
30 19 36 Piret Moisto 1988
Harju maakond
  Naised 2 Kõnd 01:17:07
31 20 39 Hellika Luik 1982
Harju maakond
  NV35 6 Kõnd 01:17:31
32 21 94 Marika Kohv 1971
Pärnu maakond
  NV45 11 Jooks 01:19:28
33 22 100 Merle Tiits 1974
Lääne-Viru maakond
  NV45 12 Jooks 01:21:41
34 12 140 Dainius Stulgys 1960
Vilnius
  MV60 2 Jooks 01:25:53
35 13 25 Randel Peerna 1980
Pärnu maakond
Pärnu Kahe Silla klubi MV40 6 Jooks 01:27:57
36 14 84 Reigo Peil 1983
Järva maakond
  Mehed 6 Kõnd 01:28:55
37 23 89 Tiina Juhani 1974
Harju maakond
  NV45 13 Kõnd 01:34:34
38 24 103 Sigrit Põldur 1989
Pärnu maakond
Estonia Spa Hotels AS Naised 3 Kõnd 01:39:54
39 25 134 Erika Oppo 1982
Viljandi maakond
  NV35 7 Kõnd 01:40:37
40 26 162 Triin Salujärv 1985
Viljandi maakond
  NV35 8 Kõnd 01:41:10
41 27 69 Carmen Kazantseva 2007
Viljandi maakond
  Tüdrukud B 1 Jooks 01:41:16
42 15 22 Igor Zahharov 1990
Viljandi maakond
  Mehed 7 Jooks 01:41:16
43 28 133 Eleanor Oppo 2010
Viljandi maakond
  Tüdrukud C 1 Kõnd 01:42:31
44 29 11 Krista Kesma 1970
Lääne-Viru maakond
  NV45 14 Kõnd 01:47:18
45 30 119 Sirje Mürk 1967
Hiiu maakond
  NV45 15 Kõnd 01:49:49
46 31 59 Jaanika Maaniit 1984
Harju maakond
  NV35 9 Kõnd 01:52:10
47 32 31 Maria Maslakova 1992
Harju maakond
  Naised 4 Kõnd 01:56:29
48 33 81 Astrid Jürgenson 1979
Rapla maakond
  NV35 10 Kõnd 01:57:33
49 34 67 Nelli Zahharova 1963
Viljandi maakond
  NV55 3 Jooks 02:08:24
Sulge

Tulemuse detailne info

...