Pärnu Rannajooks

Otsingusõna
Sugu
Vkl
Riik
Kokku: 214 Naisi: 130 Mehi: 84
Koht M/N koht Nr Nimi Sünniaasta Riik Elukoht Klubi/firma/kool Vkl VKL koht Tulemus
1 1 143 Andrus Vaher 1983
Viljandi maakond
VAK Staier Mehed 1 00:38:16
2 2 210 Indrek Valge 1991
Tartu maakond
Saku Õlletehase Spordiklubi Mehed 2 00:39:38
3 3 232 Avo Taats 1977
Pärnu maakond
  MV40 1 00:40:11
4 4 55 Rene Lehismets 1996
Pärnu maakond
  Mehed 3 00:40:51
5 5 223 Raivo Raudsepp 1964
Järva maakond
  MV50 1 00:41:49
6 6 198 Alekszej Morgunov 1990
Harju maakond
Sparta Mehed 4 00:43:04
7 7 297 Kaarel Koitne 1989
Harju maakond
LSS Mehed 5 00:43:45
8 8 109 Mait Mõttus 1977
Pärnu maakond
Run4Fun MV40 2 00:43:47
9 9 112 Tarmo Pilving 1980
Harju maakond
  MV40 3 00:44:13
10 10 102 Jonas Nõukas 1971
Pärnu maakond
  MV40 4 00:44:46
11 11 244 Janek Ollep 1970
Pärnu maakond
Anu Jooksutrennid MV50 2 00:45:14
12 12 266 Kristjan Lepa 1976
Pärnu maakond
  MV40 5 00:45:35
13 13 316 Urmas Pärn 1967
Pärnu maakond
  MV50 3 00:46:22
14 1 162 Piret Bart 1985
Pärnu maakond
  NV35 1 00:46:35
15 14 168 Indrek Viron 1978
Harju maakond
  MV40 6 00:46:36
16 15 105 Kalle Rahu 1971
Pärnu maakond
Sportlove
Hansab
MV40 7 00:46:48
17 16 298 Kristjan Palm 1990
Lääne-Viru maakond
  Mehed 6 00:46:48
18 17 359 Risto Ahtijainen 1985
Rapla maakond
  Mehed 7 00:46:55
19 18 50 Urmas Neerot 1972
Põlva maakond
  MV40 8 00:47:02
20 19 17 Priidik Parmi 1980
Tartu maakond
Tesron Ehitus MV40 9 00:47:08
21 20 321 Janek Veedla 1988
Harju maakond
  Mehed 8 00:47:22
22 21 117 Andres Kungla 1986
Harju maakond
Tallinna Kammerorkester Mehed 9 00:47:27
23 22 88 Karl-Andres Peärnberg 1985
Harju maakond
  Mehed 10 00:47:51
24 23 38 Andrei Maksimov 1975
Harju maakond
  MV40 10 00:47:54
25 2 42 Sille Kaljurand 1983
Lääne-Viru maakond
  NV35 2 00:48:06
26 24 286 Ardi Ailt 1990
Pärnu maakond
  Mehed 11 00:48:11
27 25 6 Toomas Näär 1969
Pärnu maakond
  MV50 4 00:48:18
28 26 328 Olev Moorsoo 1973
Harju maakond
Sparta MV40 11 00:48:32
29 3 169 Virve Vuks 1975
Pärnu maakond
Baltosport NV45 1 00:49:34
30 27 307 Kaupo Mändla 1985
Tartu maakond
Keskkonnaagentuur Mehed 12 00:49:36
31 4 170 Kaja Loot 1971
Pärnu maakond
Run4Fun Baltosport NV45 2 00:49:52
32 28 205 Priit Põder 1963
Pärnu maakond
A2K Spordiklubi MV50 5 00:50:18
33 29 327 Kristjan Tuisk 1981
Harju maakond
Õhuvägi Mehed 13 00:50:23
34 5 69 Anni Tomson 1989
Pärnu maakond
  Naised 1 00:50:36
35 30 396 Väino Türk 1974
Pärnu maakond
  MV40 12 00:50:38
36 6 63 Annely Ahtma 1982
Pärnu maakond
Run for Fun NV35 3 00:50:48
37 31 28 Meelis Muts 1973
Viljandi maakond
  MV40 13 00:50:51
38 7 301 Marit Ojamaa 1990
Pärnu maakond
Pärnu Sotsiaalkeskus Naised 2 00:51:00
39 8 201 Merje Uueni 1978
Harju maakond
  NV35 4 00:51:00
40 9 364 Jana Jaaksalu 1985
Pärnu maakond
Run4Fun NV35 5 00:51:32
41 32 18 Priit Paulus 1986
Pärnu maakond
Ragn-Sells AS Mehed 14 00:52:07
42 33 187 Marek Einla 1984
Pärnu maakond
  Mehed 15 00:52:11
43 34 203 Heigo Jänes 1980
Rapla maakond
  MV40 14 00:52:50
44 10 67 Pille-Riin Piirmets 1980
Harju maakond
Õhuvägi NV35 6 00:53:28
45 11 252 Tiina-Ann Turu 1994
Lääne-Viru maakond
  Naised 3 00:53:30
46 12 27 Tiina Aunis 1964
Pärnu maakond
Fie Tiina Aunis Ilutuba NV55 1 00:53:39
47 35 291 Jüri Pärn 1996
Pärnu maakond
  Mehed 16 00:53:40
48 36 255 Kaido Koppel 1971
Pärnu maakond
Pärnu LV MV40 15 00:53:43
49 37 197 Urmo Kesküla 1977
Pärnu maakond
Anu Jooksutrennid
Päästeamet
MV40 16 00:53:50
50 39 185 Arno Bester 1985
Pärnu maakond
  Mehed 17 00:53:52
51 38 184 Andres Bester 1985
Pärnu maakond
  Mehed 18 00:53:52
52 13 367 Taivi Jaaksalu 1980
Pärnu maakond
Run4Fun NV35 7 00:53:57
53 40 304 Marko Parksepp 1982
Tartu maakond
  Mehed 19 00:54:16
54 41 206 Urmas Hallik 1978
Pärnu maakond
Altia Eesti AS MV40 17 00:54:17
55 42 45 Lauri Kaaviste 1972
Pärnu maakond
Anu Jooksutrennid
Trimtex Baltic OÜ
MV40 18 00:54:40
56 14 58 Siret Lehtmaa 1986
Pärnu maakond
  Naised 4 00:55:31
57 15 362 Karin Hõrrak 1968
Tartu maakond
  NV45 3 00:55:51
58 16 273 Airi Arrak 1981
Harju maakond
  NV35 8 00:56:10
59 17 339 Anneli Peegel 1974
Pärnu maakond
EH Connector NV45 4 00:56:20
60 18 195 Egle-Eliise Kurg 2007
Pärnu maakond
  Tüdrukud C 1 00:57:03
61 19 422 Maarja Kurm 1987
Harju maakond
  Naised 5 00:57:29
62 44 30 Aleksei Laptev 1985
Pärnu maakond
  Mehed 20 00:57:40
63 43 80 Raul Kond 1980
Pärnu maakond
  MV40 19 00:57:40
64 20 250 Maare Liiv 1985
Harju maakond
  NV35 9 00:57:56
65 21 72 Maire Vares 1974
Valga maakond
  NV45 5 00:58:01
66 22 315 Linda Krimm 1969
Harju maakond
  NV45 6 00:58:10
67 23 381 Mirje Lõhmus 1972
Põlva maakond
  NV45 7 00:58:36
68 24 1 Tiina Toomela 1989
Pärnu maakond
Run4Fun Naised 6 00:58:36
69 45 326 Juris Gaidelis 1954
Cesis
Maratona klubs MV60 1 00:58:41
70 46 319 Denis Uksov 1984
Tartu maakond
OK Kape Mehed 21 00:58:50
71 25 329 Anett Pransmann 1992
Pärnu maakond
  Naised 7 00:58:53
72 26 16 Mariliis Kurs 1974
Ida-Viru maakond
  NV45 8 00:59:14
73 27 35 Marju Tammeleht 1970
Harju maakond
  NV45 9 00:59:19
74 47 116 Janek Trik 1978
Tartu maakond
SK ProRunner MV40 20 00:59:41
75 48 81 Kalevi Jeret 1963
Pärnu maakond
Püha Loomaaed MV50 6 00:59:55
76 49 192 Sven Vene 1968
Pärnu maakond
Ketspeetrid MV50 7 01:00:02
77 28 382 Leili Põder 1977
Harju maakond
  NV35 10 01:00:06
78 50 288 Rauno Merila 1995
Pärnu maakond
  Mehed 22 01:00:16
79 51 193 Tarvi Talviste 1970
Pärnu maakond
Tripassion Triatloniklubi MV50 8 01:00:16
80 52 312 Tarmo Visnapuu 1976
Harju maakond
VIIMSI Sport MV40 21 01:00:17
81 29 346 Juta Timofejeva 1969
Pärnu maakond
Scanfil NV45 10 01:00:40
82 30 317 Olga Uhabakin 1982
Harju maakond
  NV35 11 01:00:44
83 53 302 M. Ali Alothman 1991
Pärnu maakond
  Mehed 23 01:00:44
84 31 230 Aivi Käba 1959
Lääne-Viru maakond
  NV55 2 01:01:15
85 32 189 Kadri Põder 1990
Pärnu maakond
SK Endla/Run4Fun Naised 8 01:01:50
86 33 9 Margit Huttunen 1971
Uusimaa
  NV45 11 01:01:55
87 34 365 Eveli Pärna 1999
Tartu maakond
  Naised 9 01:02:08
88 54 370 Andrus Lelov 1970
Pärnu maakond
Leland OÜ MV50 9 01:02:11
89 55 284 Villu Veel 1971
Saare maakond
SJK SARMA / SK MAAILMARÄNDURID / ISAMAA MV40 22 01:02:31
90 56 202 Toivo Tõnisson 1964
Rapla maakond
  MV50 10 01:02:50
91 57 357 Jaak Vaiknemets 1979
Tartu maakond
  MV40 23 01:03:09
92 35 21 Egle Šahhov 1979
Pärnu maakond
  NV35 12 01:03:20
93 36 93 Kristin Peterson 1995
Valga maakond
  Naised 10 01:03:25
94 37 85 Tiivi Lind 1978
Harju maakond
AS Eesti Gaas NV35 13 01:03:35
95 38 65 Krõõt Padrik 1988
Tartu maakond
  Naised 11 01:03:42
96 58 130 Dmitri Sillaste 2007
Pärnu maakond
UCA Ujumisklubi Poisid C 1 01:03:42
97 39 398 Anna-Liisa Kuinberg 1993
Pärnu maakond
  Naised 12 01:03:59
98 40 239 Liisbeth Kose 1991
Pärnu maakond
LSS Naised 13 01:04:34
99 41 331 Jaanika Talv 1986
Pärnu maakond
  Naised 14 01:04:56
100 42 13 Rita Kadak 1982
Harju maakond
  NV35 14 01:05:11
101 43 290 Jaana Üksik 1986
Hiiu maakond
Tallinna Lennujaam SK
AS Tallinna Lennujaam
Naised 15 01:05:20
102 59 61 Andres Soosaar 1949
Viljandi maakond
  MV60 2 01:05:31
103 44 342 Erika Pettai 1990
Pärnu maakond
Scanfil Naised 16 01:05:47
104 45 374 Mari Kalda 1986
Rapla maakond
  Naised 17 01:06:00
105 46 320 Evelin Lahesoo 1982
Tartu maakond
  NV35 15 01:06:06
106 47 78 Iti Oja 1983
Pärnu maakond
  NV35 16 01:06:37
107 48 300 Ragne Kuldmaa 2002
Pärnu maakond
  NJ 1 01:07:13
108 49 73 Pille-Kadri Pärna 1963
Võru maakond
  NV55 3 01:08:08
109 50 25 Pille Alder 1986
Harju maakond
  Naised 18 01:08:20
110 60 51 Arvo Luus 1938
Harju maakond
  MV60 3 01:08:25
111 61 19 Riho Kurisoo 1976
Harju maakond
  MV40 24 01:08:57
112 51 111 Ene Pungar 1971
Tartu maakond
Warmeston OÜ NV45 12 01:08:59
113 52 70 Teele Vaarak 1987
Viljandi maakond
  Naised 19 01:09:12
114 53 53 Eve Varik 1957
Viljandi maakond
Perekond Varik
-
NV55 4 01:09:18
115 54 395 Aili Mägi 1981
Viljandi maakond
  NV35 17 01:10:07
116 55 36 Kerttu Hein 1974
Lääne-Viru maakond
Politsei-ja Piirivalveamet NV45 13 01:10:08
117 56 103 Saima Rand 1954
Pärnu maakond
Pärnu Klubi "Tervisesport" NV55 5 01:11:02
118 57 412 Hilja Tohv 1975
Pärnu maakond
  NV45 14 01:11:08
119 58 226 Pille Udikas 1985
Pärnu maakond
  NV35 18 01:11:23
120 62 313 Tanel Palksaar 1987
Tartu maakond
Team Palksaar Mehed 24 01:11:43
121 63 8 Aivar Kivi 1974
Ida-Viru maakond
Eraisik MV40 25 01:12:14
122 59 71 Tuuli Vaarak 1987
Viljandi maakond
  Naised 20 01:12:28
123 60 363 Siret Pitkart 1990
Viljandi maakond
VMH spordiklubi Naised 21 01:12:51
124 61 277 Merike Anderson 1976
Pärnu maakond
  NV35 19 01:13:29
125 64 135 Pauli Arbelius 1943
Kanta-Häme
  MV60 4 01:13:45
126 62 234 Andrea Õispuu 1999
Pärnu maakond
Pärnu linnavalitsus Naised 22 01:14:39
127 65 419 Teet Rumberg 1964
Pärnu maakond
  MV50 11 01:15:15
128 66 15 Kaspar Kruusalu 1986
Pärnu maakond
  Mehed 25 01:15:24
129 67 278 Raivo Kohv 1977
Pärnu maakond
Eesti Kinnisvara MV40 26 01:17:16
130 68 335 Mati Hussar 1956
Järva maakond
  MV60 5 01:19:02
131 66 261 Kaidi Raud 1989
Viljandi maakond
  Naised 23 01:19:12
132 69 260 Erko Raud 1987
Viljandi maakond
  Mehed 26 01:19:12
133 67 264 Kaili-Sandra Olle 2007
Viljandi maakond
  Tüdrukud C 3 01:19:12
134 65 104 Natalja Korpenkov 1970
Tartu maakond
  NV45 15 01:19:12
135 63 263 Loreena Olle 2008
Viljandi maakond
  Tüdrukud C 4 01:19:12
136 64 262 Neleriin Olle 2010
Viljandi maakond
  Tüdrukud C 2 01:19:12
137 68 292 Triinu Ülemaante 1996
Rapla maakond
Rahvakultuuri Keskus Naised 24 01:19:32
138 69 149 Ave Leemets 1984
Pärnu maakond
Wendre AS NV35 20 01:20:20
139 70 177 Arvo Sarapuu 1965
Harju maakond
  MV50 12 01:21:13
140 70 358 Laine Ülemaante 1982
Pärnu maakond
  NV35 21 01:21:51
141 71 4 Carmen Allik 1985
Harju maakond
  NV35 22 01:22:02
142 72 11 Karin Mestiläinen-Ventsel 1976
Uusimaa
  NV35 23 01:22:33
143 73 133 Regina Tirman 1989
Harju maakond
  Naised 25 01:22:44
144 71 20 Rene Kurisoo 1973
Rapla maakond
Rapla Korvpalli fan club MV40 27 01:23:42
145 74 401 Maili Paulberg 1973
Pärnu maakond
  NV45 16 01:24:53
146 72 402 Sten Markus Paulberg 2010
Pärnu maakond
  Poisid C 2 01:24:54
147 75 165 Leelo Jeret 1965
Pärnu maakond
  NV55 6 01:25:02
148 76 101 Anneli Sitska 1966
Viljandi maakond
Viljandi Rattaklubi NV45 17 01:25:24
149 77 64 Piret Suitso 1946
Pärnu maakond
A2Spordiklubi
AS ExpressPost
NV55 7 01:25:36
150 78 318 Kaie Valk 1975
Harju maakond
  NV45 18 01:25:56
151 73 372 Markus Laur 2001
Lääne-Viru maakond
  MJ 1 01:26:58
152 79 417 Aili Metsamaa 1961
Harju maakond
FESTLINE OÜ NV55 8 01:27:16
153 80 322 Merike Gnezdov 1970
Pärnu maakond
Audru Kultuuri-ja Spordikeskus NV45 19 01:27:19
154 81 159 Virve Klaar 1980
Pärnu maakond
  NV35 24 01:27:29
155 74 160 Raimi Laan 1979
Pärnu maakond
  MV40 28 01:27:39
156 82 242 Aile Ailt 1966
Pärnu maakond
  NV45 20 01:27:40
157 83 158 Eneli Piirme 2009
Pärnu maakond
  Tüdrukud C 5 01:28:10
158 84 371 Kaia Laur 1968
Lääne-Viru maakond
  NV45 21 01:28:12
159 85 86 Terje Pahk 1968
Pärnu maakond
  NV45 22 01:28:31
160 75 311 Marko-Marius Kaasma 1979
Pärnu maakond
  MV40 29 01:28:56
161 76 5 Risto Allik 1982
Harju maakond
  Mehed 27 01:29:32
162 86 400 Bianka Ränkel 1980
Viljandi maakond
  NV35 25 01:33:00
163 87 113 Deana Kaasma 1981
Pärnu maakond
  NV35 26 01:33:33
164 88 360 Annely Peet 1968
Pärnu maakond
  NV45 23 01:34:01
165 89 56 Nele Pernits 1981
Rapla maakond
  NV35 27 01:34:26
166 90 66 Evi Lapp 1964
Pärnu maakond
  NV55 9 01:34:52
167 77 361 Arvi Peet 1962
Pärnu maakond
  MV50 13 01:35:28
168 91 126 Taimi Grauberg 1979
Pärnu maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
NV35 28 01:35:39
169 92 40 Helme Kold 1983
Harju maakond
  NV35 29 01:35:43
170 93 121 Anu Sillandi 1967
Pärnu maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
NV45 24 01:35:49
171 78 345 Tanel Simson 1982
Pärnu maakond
Scanfil Mehed 28 01:36:35
172 94 411 Helle Michelson 1957
Võru maakond
  NV55 10 01:36:59
173 95 240 Anni Lüll 1981
Pärnu maakond
Pärnu Kahe Silla klubi NV35 30 01:37:04
174 96 122 Helina Avamere 1972
Pärnu maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
NV45 25 01:37:06
175 97 377 Merike Grünthal 1975
Viljandi maakond
  NV45 26 01:37:31
176 98 344 Krista Raiesmaa 1970
Pärnu maakond
Scanfil NV45 27 01:38:39
177 79 39 Andrus Aas 1975
Harju maakond
  MV40 30 01:39:01
178 99 123 Tiia Lorents 1968
Pärnu maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
NV45 28 01:39:14
179 100 119 Epp Tusik 1985
Pärnu maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
NV35 31 01:39:35
180 101 368 Gerle Must 1980
Valga maakond
  NV35 32 01:39:36
181 102 37 Taisi Hale 1986
Pärnu maakond
  Naised 26 01:40:04
182 103 305 Reelika Rebane 1985
Pärnu maakond
  NV35 33 01:40:08
183 104 340 Renate Murashin 1971
Pärnu maakond
Scanfil NV45 29 01:41:01
184 105 22 Avely Parve 1966
Uusimaa
  NV45 30 01:42:00
185 106 233 Mirja Murumaa 1979
Viljandi maakond
  NV35 34 01:42:38
186 107 157 Evelyn Piirme 1977
Pärnu maakond
  NV35 35 01:43:29
187 108 118 Kätlin Kalmu 1981
Pärnu maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
NV35 36 01:44:27
188 109 220 Hele Järv 1979
Harju maakond
  NV35 37 01:45:02
189 110 34 Klaarika Prii 1985
Pärnu maakond
Pärnu Vanalinna Põhikool NV35 38 01:46:44
190 111 259 Anneli Talts 1969
Pärnu maakond
Wendre AS NV45 31 01:48:41
191 112 129 Janika Lillakas 1988
Pärnu maakond
  Naised 27 01:50:44
192 113 176 Liina Sarapuu 1967
Harju maakond
  NV45 32 01:51:12
193 114 120 Birgit Leet 1982
Pärnu maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
NV35 39 01:52:00
194 115 83 Maarja Gustavson 1985
Pärnu maakond
  NV35 40 01:52:06
195 116 164 Reet Viigipuu 1973
Harju maakond
ARRV OÜ NV45 33 01:53:34
196 117 378 Evelin Viilukas 1978
Hiiu maakond
  NV35 41 01:53:45
197 118 380 Helen Viilukas 1975
Hiiu maakond
  NV45 34 01:53:45
198 119 379 Marilin Tisler 2006
Hiiu maakond
  Tüdrukud B 1 01:54:07
199 120 114 Marilin Niilus 1993
Tartu maakond
Naiste Kickpoksi Akadeemia Naised 28 01:55:00
200 80 145 Riho Talisoo 1986
Pärnu maakond
Wendre AS Mehed 29 01:55:21
201 121 355 Merilin Saue 1985
Pärnu maakond
Scanfil NV35 42 01:55:21
202 122 428 Karin Rahuvarm 1974
Pärnu maakond
  NV45 35 01:59:55
203 123 219 Sirle Eelma 1975
Järva maakond
  NV45 36 02:04:33
204 124 410 Regina Vaarik 1983
Tartu maakond
  NV35 43 02:10:06
205 81 57 Meelis Pernits 1974
Rapla maakond
  MV40 31 02:10:35
206 82 108 Mathias Lensment 2005
Pärnu maakond
HC Pärnu
Magusarõõm OÜ
Poisid B 1 02:11:22
207 125 98 Helena Juurik 1982
Pärnu maakond
Magusarõõm OÜ NV35 44 02:13:27
208 83 99 Janno Juurik 2004
Pärnu maakond
Magusarõõm OÜ Poisid A 1 02:13:36
209 126 100 Kätlin Juurik 2007
Pärnu maakond
Magusarõõm OÜ Tüdrukud C 6 02:15:29
210 127 107 Kaie Avistu 1975
Pärnu maakond
Magusarõõm OÜ NV45 37 02:15:29
211 128 390 Maiken Elvelt 2013
Pärnu maakond
  Tüdrukud C 7 02:16:29
212 84 89 Raimond Laats 1979
Pärnu maakond
  MV40 32 02:40:03
213 129 90 Kerli Viirsalu 1990
Pärnu maakond
  Naised 29 02:40:03
214 130 87 Sirje Puri 1962
Harju maakond
  NV55 11 03:46:13
Sulge

Tulemuse detailne info

...