Pärnu Rannajooks

Otsingusõna
Sugu
Vkl
Riik
Kokku: 346 Naisi: 217 Mehi: 129
Koht M/N koht Nr Nimi Sünniaasta Riik Elukoht Klubi/firma/kool Vkl VKL koht Tulemus
1 1 143 Andrus Vaher 1983
Viljandi maakond
VAK Staier Mehed 1 00:38:16
2 2 210 Indrek Valge 1991
Tartu maakond
Saku Õlletehase Spordiklubi Mehed 2 00:39:38
3 3 232 Avo Taats 1977
Pärnu maakond
  MV40 1 00:40:11
4 4 55 Rene Lehismets 1996
Pärnu maakond
  Mehed 3 00:40:51
5 5 223 Raivo Raudsepp 1964
Järva maakond
  MV50 1 00:41:49
6 6 198 Alekszej Morgunov 1990
Harju maakond
Sparta Mehed 4 00:43:04
7 7 385 Indrek Laineveer 1978
Harju maakond
MKM jooksuklubi MV40 2 00:43:41
8 8 297 Kaarel Koitne 1989
Harju maakond
LSS Mehed 5 00:43:45
9 9 109 Mait Mõttus 1977
Pärnu maakond
Run4Fun MV40 3 00:43:47
10 10 112 Tarmo Pilving 1980
Harju maakond
  MV40 4 00:44:13
11 1 146 Mirtti Verbitskas 1981
Pärnu maakond
Anu jooksutrennid
Wendre AS
NV35 1 00:44:24
12 11 200 Jan Kõrva 1981
Saare maakond
JK Sarma
Sigma
Mehed 6 00:44:27
13 12 182 Janek Sumberg 1975
Valga maakond
  MV40 5 00:44:39
14 13 102 Jonas Nõukas 1971
Pärnu maakond
  MV40 6 00:44:46
15 14 244 Janek Ollep 1970
Pärnu maakond
Anu Jooksutrennid MV50 2 00:45:14
16 15 235 Karol Pert 1983
Pärnu maakond
  Mehed 7 00:45:30
17 16 266 Kristjan Lepa 1976
Pärnu maakond
  MV40 7 00:45:35
18 17 431 Jüri Jaanson 1965
Pärnu maakond
Pärnu Kahe Silla klubi MV50 3 00:46:01
19 18 316 Urmas Pärn 1967
Pärnu maakond
  MV50 4 00:46:22
20 2 162 Piret Bart 1985
Pärnu maakond
  NV35 2 00:46:35
21 19 168 Indrek Viron 1978
Harju maakond
  MV40 8 00:46:36
22 21 105 Kalle Rahu 1971
Pärnu maakond
Sportlove
Hansab
MV40 9 00:46:48
23 20 298 Kristjan Palm 1990
Lääne-Viru maakond
  Mehed 8 00:46:48
24 22 359 Risto Ahtijainen 1985
Rapla maakond
  Mehed 9 00:46:55
25 23 50 Urmas Neerot 1972
Põlva maakond
  MV40 10 00:47:02
26 24 17 Priidik Parmi 1980
Tartu maakond
Tesron Ehitus MV40 11 00:47:08
27 25 321 Janek Veedla 1988
Harju maakond
  Mehed 10 00:47:22
28 26 117 Andres Kungla 1986
Harju maakond
Tallinna Kammerorkester Mehed 11 00:47:27
29 27 2 Üllar Kütt 1973
Pärnu maakond
PPA MV40 12 00:47:46
30 28 88 Karl-Andres Peärnberg 1985
Harju maakond
  Mehed 12 00:47:51
31 29 38 Andrei Maksimov 1975
Harju maakond
  MV40 13 00:47:54
32 3 42 Sille Kaljurand 1983
Lääne-Viru maakond
  NV35 3 00:48:06
33 30 286 Ardi Ailt 1990
Pärnu maakond
  Mehed 13 00:48:11
34 31 6 Toomas Näär 1969
Pärnu maakond
  MV50 5 00:48:18
35 32 328 Olev Moorsoo 1973
Harju maakond
Sparta MV40 14 00:48:32
36 33 455 Tommy Lahti 1980
Pohjanmaa
Skatila IK MV40 15 00:48:58
37 4 457 Natalja Gusseva 1986
Pärnu maakond
  Naised 1 00:49:25
38 5 169 Virve Vuks 1975
Pärnu maakond
Baltosport NV45 1 00:49:34
39 34 307 Kaupo Mändla 1985
Tartu maakond
Keskkonnaagentuur Mehed 14 00:49:36
40 6 170 Kaja Loot 1971
Pärnu maakond
Run4Fun Baltosport NV45 2 00:49:52
41 35 369 Argo Põldoja 1982
Harju maakond
  Mehed 15 00:50:04
42 7 183 Diana Audru 1977
Valga maakond
G4S Spordiklubi
G4S
NV35 4 00:50:10
43 36 205 Priit Põder 1963
Pärnu maakond
A2K Spordiklubi MV50 6 00:50:18
44 37 327 Kristjan Tuisk 1981
Harju maakond
Õhuvägi Mehed 16 00:50:23
45 38 241 Kristo Tamsalu 1974
Lääne maakond
  MV40 16 00:50:27
46 39 439 Härmo Hiiemäe 1983
Tartu maakond
  Mehed 17 00:50:34
47 8 69 Anni Tomson 1989
Pärnu maakond
  Naised 2 00:50:36
48 40 396 Väino Türk 1974
Pärnu maakond
  MV40 17 00:50:38
49 9 63 Annely Ahtma 1982
Pärnu maakond
Run for Fun NV35 5 00:50:48
50 41 28 Meelis Muts 1973
Viljandi maakond
  MV40 18 00:50:51
51 10 301 Marit Ojamaa 1990
Pärnu maakond
Pärnu Sotsiaalkeskus Naised 3 00:51:00
52 11 201 Merje Uueni 1978
Harju maakond
  NV35 6 00:51:00
53 42 206 Urmas Hallik 1978
Pärnu maakond
Altia Eesti AS MV40 19 00:51:27
54 12 364 Jana Jaaksalu 1985
Pärnu maakond
Run4Fun NV35 7 00:51:32
55 43 18 Priit Paulus 1986
Pärnu maakond
Ragn-Sells AS Mehed 18 00:52:07
56 44 187 Marek Einla 1984
Pärnu maakond
  Mehed 19 00:52:11
57 13 154 Caroliina Altmäe 1985
Pärnu maakond
  NV35 8 00:52:12
58 14 337 Signe Holm 1978
Harju maakond
  NV35 9 00:52:16
59 15 273 Airi Arrak 1981
Harju maakond
  NV35 10 00:52:34
60 45 203 Heigo Jänes 1980
Rapla maakond
  MV40 20 00:52:50
61 16 161 Ly Ruul 1979
Järva maakond
  NV35 11 00:53:06
62 17 425 Rutt Tamm 1985
Lääne-Viru maakond
  NV35 12 00:53:23
63 18 67 Pille-Riin Piirmets 1980
Harju maakond
Õhuvägi NV35 13 00:53:28
64 19 252 Tiina-Ann Turu 1994
Lääne-Viru maakond
  Naised 4 00:53:30
65 48 151 Jüri Leesmäe 1946
Pärnu maakond
OK West MV60 1 00:53:34
66 47 253 Vahur Mäe 1980
Pärnu maakond
Pärnu Kahe Silla Klubi MV40 21 00:53:34
67 46 430 Margus Randmäe 1981
Pärnu maakond
Pärnu Kahe Silla klubi Mehed 20 00:53:34
68 20 27 Tiina Aunis 1964
Pärnu maakond
Fie Tiina Aunis Ilutuba NV55 1 00:53:39
69 49 291 Jüri Pärn 1996
Pärnu maakond
  Mehed 21 00:53:40
70 50 255 Kaido Koppel 1971
Pärnu maakond
Pärnu LV MV40 22 00:53:43
71 51 92 Mati Soolo 1975
Pärnu maakond
  MV40 23 00:53:46
72 52 197 Urmo Kesküla 1977
Pärnu maakond
Anu Jooksutrennid
Päästeamet
MV40 24 00:53:50
73 53 185 Arno Bester 1985
Pärnu maakond
  Mehed 22 00:53:52
74 54 184 Andres Bester 1985
Pärnu maakond
  Mehed 23 00:53:52
75 21 367 Taivi Jaaksalu 1980
Pärnu maakond
Run4Fun NV35 14 00:53:57
76 55 46 Igors Vucans 1979
Daugavpils
  MV40 25 00:54:02
77 22 31 Kätlin Strikholm 1998
Harju maakond
Sparta Naised 5 00:54:16
78 56 304 Marko Parksepp 1982
Tartu maakond
  Mehed 24 00:54:16
79 57 144 Oleg Jefremkin 1976
Harju maakond
  MV40 26 00:54:23
80 23 115 Hanna Jeret 1988
Pärnu maakond
  Naised 6 00:54:37
81 58 45 Lauri Kaaviste 1972
Pärnu maakond
Anu Jooksutrennid
Trimtex Baltic OÜ
MV40 27 00:54:40
82 59 138 Kaspar Kodasma 1997
Pärnu maakond
Sõlmik OÜ Mehed 25 00:55:01
83 24 58 Siret Lehtmaa 1986
Pärnu maakond
  Naised 7 00:55:31
84 25 362 Karin Hõrrak 1968
Tartu maakond
  NV45 3 00:55:51
85 60 446 Tanel Kelder 1975
Saare maakond
  MV40 28 00:55:58
86 26 339 Anneli Peegel 1974
Pärnu maakond
EH Connector NV45 4 00:56:20
87 27 75 Reet Luhaäär 1953
Harju maakond
  NV55 2 00:56:32
88 28 434 Gerly Gnezdov 1992
Pärnu maakond
  Naised 8 00:56:41
89 61 333 Andry Lillemägi 1981
Pärnu maakond
Anu Jooksutrennid Mehed 26 00:56:54
90 29 43 Kirsti Süvaorg 1982
Lääne-Viru maakond
  NV35 15 00:57:02
91 30 195 Egle-Eliise Kurg 2007
Pärnu maakond
  Tüdrukud C 1 00:57:03
92 62 76 Aleksei Zahharov 1965
Ida-Viru maakond
  MV50 7 00:57:09
93 63 269 Märt Pilme 1989
Pärnu maakond
  Mehed 27 00:57:14
94 31 267 Mirell Põlma 1993
Pärnu maakond
  Naised 9 00:57:21
95 32 29 Krista Elmet 1971
Harju maakond
  NV45 5 00:57:26
96 33 254 Merike Ilves 1976
Pärnu maakond
  NV35 16 00:57:26
97 34 423 Maarja Kurm 1987
Harju maakond
  Naised 10 00:57:29
98 64 302 M. Ali Alothman 1991
Pärnu maakond
  Mehed 28 00:57:36
99 66 80 Raul Kond 1980
Pärnu maakond
  MV40 29 00:57:40
100 65 30 Aleksei Laptev 1985
Pärnu maakond
  Mehed 29 00:57:40
101 67 136 Kalle Kolt 1969
Pärnu maakond
Pärnu Võrkpalliklubi
Hansaprint OÜ
MV50 8 00:57:44
102 35 250 Maare Liiv 1985
Harju maakond
  NV35 17 00:57:56
103 37 137 Kaie Kodasma 1970
Pärnu maakond
Ok WEST
Hansaprint OÜ
NV45 6 00:58:01
104 36 72 Maire Vares 1974
Valga maakond
  NV45 7 00:58:01
105 68 54 Jüri Soovik 1958
Viljandi maakond
  MV60 2 00:58:02
106 38 52 Virge Tähemäe 1979
Tartu maakond
  NV35 18 00:58:08
107 40 393 Kai Talli 1976
Harju maakond
  NV35 19 00:58:10
108 39 394 Eili Paap 1975
Harju maakond
  NV45 9 00:58:10
109 41 315 Linda Krimm 1969
Harju maakond
  NV45 8 00:58:10
110 42 381 Mirje Lõhmus 1972
Põlva maakond
  NV45 10 00:58:36
111 43 1 Tiina Toomela 1989
Pärnu maakond
Run4Fun Naised 11 00:58:36
112 69 419 Tanel Palmsaar 1979
Pärnu maakond
  MV40 30 00:58:39
113 70 326 Juris Gaidelis 1954
Cesis
Maratona klubs MV60 3 00:58:41
114 71 319 Denis Uksov 1984
Tartu maakond
OK Kape Mehed 30 00:58:50
115 44 62 Kätlin Kuusk 2002
Harju maakond
  NJ 1 00:58:50
116 45 329 Anett Pransmann 1992
Pärnu maakond
  Naised 12 00:58:53
117 46 16 Mariliis Kurs 1974
Ida-Viru maakond
  NV45 11 00:59:14
118 47 35 Marju Tammeleht 1970
Harju maakond
  NV45 12 00:59:19
119 72 418 Lennart Pulk 1973
Pärnu maakond
  MV40 31 00:59:21
120 73 116 Janek Trik 1978
Tartu maakond
SK ProRunner MV40 32 00:59:41
121 74 81 Kalevi Jeret 1963
Pärnu maakond
Püha Loomaaed MV50 9 00:59:55
122 75 192 Sven Vene 1968
Pärnu maakond
Ketspeetrid MV50 10 01:00:02
123 48 283 Kait Arenberg 1979
Pärnu maakond
  NV35 20 01:00:03
124 49 382 Leili Põder 1977
Harju maakond
  NV35 21 01:00:06
125 50 178 Melissa Mänd 1991
Pärnu maakond
MyFitness Pärnu
My Fitness AS
Naised 13 01:00:13
126 77 288 Rauno Merila 1995
Pärnu maakond
  Mehed 31 01:00:16
127 76 193 Tarvi Talviste 1970
Pärnu maakond
Tripassion Triatloniklubi MV50 11 01:00:16
128 78 312 Tarmo Visnapuu 1976
Harju maakond
VIIMSI Sport MV40 33 01:00:17
129 51 180 Kristin Puranen 1998
Pärnu maakond
MyFitness Pärnu
My Fitness AS
Naised 14 01:00:22
130 79 49 Uno Õunapuu 1954
Lääne-Viru maakond
Õunapuu MV60 4 01:00:22
131 52 97 Lea Sepp 1984
Pärnu maakond
MS Baltitrafo OÜ NV35 22 01:00:39
132 53 346 Juta Timofejeva 1969
Pärnu maakond
Scanfil NV45 13 01:00:40
133 54 317 Olga Uhabakin 1982
Harju maakond
  NV35 23 01:00:44
134 81 77 Rasmus Jõesaar 2002
Pärnu maakond
Pärnu Sõudeklubi MJ 1 01:01:11
135 80 79 Erki Birnbaum 1975
Pärnu maakond
Püha Loomaaed MV40 34 01:01:11
136 55 230 Aivi Käba 1959
Lääne-Viru maakond
  NV55 3 01:01:15
137 56 141 Külli Mitt 1976
Pärnu maakond
Run4Fun NV35 24 01:01:30
138 57 189 Kadri Põder 1990
Pärnu maakond
SK Endla/Run4Fun Naised 15 01:01:50
139 58 9 Margit Huttunen 1971
Uusimaa
  NV45 14 01:01:55
140 59 365 Eveli Pärna 1999
Tartu maakond
  Naised 16 01:02:08
141 82 370 Andrus Lelov 1970
Pärnu maakond
Leland OÜ MV50 12 01:02:11
142 83 284 Villu Veel 1971
Saare maakond
SJK SARMA / SK MAAILMARÄNDURID / ISAMAA MV40 35 01:02:31
143 84 202 Toivo Tõnisson 1964
Rapla maakond
  MV50 13 01:02:50
144 60 84 Maarja Žugova 1980
Harju maakond
  NV35 25 01:03:03
145 85 357 Jaak Vaiknemets 1979
Tartu maakond
  MV40 36 01:03:09
146 61 21 Egle Šahhov 1979
Pärnu maakond
  NV35 26 01:03:20
147 62 93 Kristin Peterson 1995
Valga maakond
  Naised 17 01:03:25
148 86 199 Margus Pärtna 1983
Pärnu maakond
  Mehed 32 01:03:32
149 63 85 Tiivi Lind 1978
Harju maakond
AS Eesti Gaas NV35 27 01:03:35
150 87 227 Meelis Mändla 1975
Pärnu maakond
MTÜ Spordiselts MV40 37 01:03:37
151 88 130 Dmitri Sillaste 2007
Pärnu maakond
UCA Ujumisklubi Poisid C 1 01:03:42
152 64 65 Krõõt Padrik 1988
Tartu maakond
  Naised 18 01:03:42
153 65 398 Anna-Liisa Kuinberg 1993
Pärnu maakond
  Naised 19 01:03:59
154 66 239 Liisbeth Kose 1991
Pärnu maakond
LSS Naised 20 01:04:34
155 67 331 Jaanika Talv 1986
Pärnu maakond
  Naised 21 01:04:56
156 68 190 Katrin Peterson 1976
Harju maakond
EY
EY
NV35 28 01:05:09
157 69 13 Rita Kadak 1982
Harju maakond
  NV35 29 01:05:11
158 70 444 Ruth Trääder 1979
Harju maakond
  NV35 30 01:05:18
159 71 290 Jaana Üksik 1986
Hiiu maakond
Tallinna Lennujaam SK
AS Tallinna Lennujaam
Naised 22 01:05:20
160 89 61 Andres Soosaar 1949
Viljandi maakond
  MV60 5 01:05:31
161 72 342 Erika Pettai 1990
Pärnu maakond
Scanfil Naised 23 01:05:47
162 73 166 Mari Tasane 1990
Pärnu maakond
  Naised 24 01:05:48
163 74 374 Mari Kalda 1986
Rapla maakond
  Naised 25 01:06:00
164 75 320 Evelin Lahesoo 1982
Tartu maakond
  NV35 31 01:06:06
165 76 142 Sigrid Oks 1976
Tartu maakond
  NV35 32 01:06:07
166 78 414 Ellen Matla 1958
Tartu maakond
  NV55 4 01:06:35
167 77 427 Maarika Kelder 1972
Tartu maakond
  NV45 15 01:06:35
168 79 78 Iti Oja 1983
Pärnu maakond
  NV35 33 01:06:37
169 90 186 Raul Enn 1955
Pärnu maakond
  MV60 6 01:06:57
170 80 300 Ragne Kuldmaa 2002
Pärnu maakond
  NJ 2 01:07:13
171 81 399 Ülle Lipp 1960
Järva maakond
  NV55 5 01:07:34
172 91 310 Veiko Sinivee 1967
Harju maakond
  MV50 14 01:07:57
173 82 424 Kristi Roots 1974
Harju maakond
  NV45 16 01:08:03
174 83 73 Pille-Kadri Pärna 1963
Võru maakond
  NV55 6 01:08:08
175 84 25 Pille Alder 1986
Harju maakond
  Naised 26 01:08:20
176 85 236 Kandela Õun 1976
Pärnu maakond
  NV35 34 01:08:21
177 92 167 Kristjan Rea 1986
Pärnu maakond
  Mehed 33 01:08:24
178 93 51 Arvo Luus 1938
Harju maakond
  MV60 7 01:08:25
179 94 19 Riho Kurisoo 1976
Harju maakond
  MV40 38 01:08:57
180 86 111 Ene Pungar 1971
Tartu maakond
Warmeston OÜ NV45 17 01:08:59
181 87 70 Teele Vaarak 1987
Viljandi maakond
  Naised 27 01:09:12
182 88 53 Eve Varik 1957
Viljandi maakond
Perekond Varik
-
NV55 7 01:09:18
183 89 95 Liisi Naar 1989
Pärnu maakond
  Naised 28 01:09:19
184 90 395 Aili Mägi 1981
Viljandi maakond
  NV35 35 01:10:07
185 91 36 Kerttu Hein 1974
Lääne-Viru maakond
Politsei-ja Piirivalveamet NV45 18 01:10:08
186 92 163 Pille Teller 1972
Saare maakond
  NV45 19 01:10:10
187 93 456 Anna Khandogina 1983
Harju maakond
  NV35 36 01:10:50
188 94 103 Saima Rand 1954
Pärnu maakond
Pärnu Klubi "Tervisesport" NV55 8 01:11:02
189 95 412 Hilja Tohv 1975
Pärnu maakond
  NV45 20 01:11:08
190 96 226 Pille Udikas 1985
Pärnu maakond
  NV35 37 01:11:23
191 95 313 Tanel Palksaar 1987
Tartu maakond
Team Palksaar Mehed 34 01:11:43
192 96 433 Valter Mihkels 1961
Pärnu maakond
Zinzino Health Club MV50 15 01:11:56
193 97 392 Ingrid Piir 1972
Viljandi maakond
Viljandi Rattaklubi NV45 21 01:12:01
194 97 8 Aivar Kivi 1974
Ida-Viru maakond
Eraisik MV40 39 01:12:14
195 98 71 Tuuli Vaarak 1987
Viljandi maakond
  Naised 29 01:12:28
196 99 363 Siret Pitkart 1990
Viljandi maakond
VMH spordiklubi Naised 30 01:12:51
197 98 460 Enn Hallik 1950
Pärnu maakond
LTK Vint-90 MV60 8 01:13:04
198 100 277 Merike Anderson 1976
Pärnu maakond
  NV35 38 01:13:29
199 99 375 Harri Alliku 1954
Pärnu maakond
Zinzino Health Club MV60 9 01:13:41
200 100 135 Pauli Arbelius 1943
Kanta-Häme
  MV60 10 01:13:45
201 101 15 Kaspar Kruusalu 1986
Pärnu maakond
  Mehed 35 01:14:09
202 101 387 Leili Teeväli 1946
Tartu maakond
SK Prorunner NV55 9 01:14:11
203 102 234 Andrea Õispuu 1999
Pärnu maakond
Pärnu linnavalitsus Naised 31 01:14:39
204 103 440 Marleen Parm 1996
Pärnu maakond
  Naised 32 01:15:06
205 102 420 Teet Rumberg 1964
Pärnu maakond
  MV50 16 01:15:15
206 104 403 Eliika Kippus-Viltok 1975
Pärnu maakond
  NV45 22 01:15:33
207 103 174 Andrus Aljas 1970
Pärnu maakond
Estonia Spa Hotels AS MV50 17 01:15:41
208 105 148 Lily Allas 1976
Pärnu maakond
Wendre AS NV35 39 01:16:13
209 106 153 Mare Hallop 1957
Pärnu maakond
Pärnu Vanalinna Põhikool NV55 10 01:16:15
210 104 278 Raivo Kohv 1977
Pärnu maakond
Eesti Kinnisvara MV40 40 01:17:16
211 107 432 Hellika Luik 1982
Harju maakond
  NV35 40 01:17:38
212 108 128 Häli Siimaste 1968
Pärnu maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
NV45 23 01:18:17
213 109 366 Piret Moisto 1988
Harju maakond
  Naised 33 01:18:58
214 105 335 Mati Hussar 1956
Järva maakond
  MV60 11 01:19:02
215 110 262 Neleriin Olle 2010
Viljandi maakond
  Tüdrukud C 2 01:19:12
216 112 261 Kaidi Raud 1989
Viljandi maakond
  Naised 34 01:19:12
217 106 260 Erko Raud 1987
Viljandi maakond
  Mehed 36 01:19:12
218 111 104 Natalja Korpenkov 1970
Tartu maakond
  NV45 24 01:19:12
219 113 264 Kaili-Sandra Olle 2007
Viljandi maakond
  Tüdrukud C 3 01:19:12
220 114 263 Loreena Olle 2008
Viljandi maakond
  Tüdrukud C 4 01:19:12
221 115 292 Triinu Ülemaante 1996
Rapla maakond
Rahvakultuuri Keskus Naised 35 01:19:32
222 107 324 Alar Kattai 1960
Tartu maakond
Lux Express Estonia AS MV60 12 01:20:16
223 116 149 Ave Leemets 1984
Pärnu maakond
Wendre AS NV35 41 01:20:20
224 117 23 Aires Riiel 1972
Pärnu maakond
  NV45 25 01:20:24
225 118 3 Maarit Lääne 1973
Tartu maakond
  NV45 26 01:21:00
226 108 177 Arvo Sarapuu 1965
Harju maakond
  MV50 18 01:21:13
227 119 428 Erika Reimann 1954
Järva maakond
  NV55 11 01:21:25
228 120 358 Laine Ülemaante 1982
Pärnu maakond
  NV35 42 01:21:51
229 121 4 Carmen Allik 1985
Harju maakond
  NV35 43 01:22:02
230 122 11 Karin Mestiläinen-Ventsel 1976
Uusimaa
  NV35 44 01:22:33
231 123 133 Regina Tirman 1989
Harju maakond
  Naised 36 01:22:44
232 109 20 Rene Kurisoo 1973
Rapla maakond
Rapla Korvpalli fan club MV40 41 01:23:42
233 124 443 Kristi Kessel 1981
Pärnu maakond
  NV35 45 01:23:42
234 125 7 Ennike Luhtaru 1980
Rapla maakond
  NV35 46 01:24:03
235 126 204 Kersti Kuller 1979
Pärnu maakond
  NV35 47 01:24:52
236 127 401 Maili Paulberg 1973
Pärnu maakond
  NV45 27 01:24:53
237 110 402 Sten Markus Paulberg 2010
Pärnu maakond
  Poisid C 2 01:24:54
238 128 165 Leelo Jeret 1965
Pärnu maakond
  NV55 12 01:25:02
239 129 101 Anneli Sitska 1966
Viljandi maakond
Viljandi Rattaklubi NV45 28 01:25:24
240 130 64 Piret Suitso 1946
Pärnu maakond
A2Spordiklubi
AS ExpressPost
NV55 13 01:25:36
241 131 318 Kaie Valk 1975
Harju maakond
  NV45 29 01:25:56
242 132 33 Aili Peetersoo 1964
Pärnu maakond
  NV55 14 01:26:36
243 111 308 Denis Bokhan 1979
Harju maakond
  MV40 42 01:26:45
244 133 336 Ilse Laur 1957
Harju maakond
  NV55 15 01:26:49
245 112 372 Markus Laur 2001
Lääne-Viru maakond
  MJ 2 01:26:58
246 134 417 Aili Metsamaa 1961
Harju maakond
FESTLINE OÜ NV55 16 01:27:16
247 135 322 Merike Gnezdov 1970
Pärnu maakond
Audru Kultuuri-ja Spordikeskus NV45 30 01:27:19
248 136 159 Virve Klaar 1980
Pärnu maakond
  NV35 48 01:27:29
249 113 160 Raimi Laan 1979
Pärnu maakond
  MV40 43 01:27:39
250 137 242 Aile Ailt 1966
Pärnu maakond
  NV45 31 01:27:40
251 114 140 Mati Buht 1961
Pärnu maakond
  MV50 19 01:28:05
252 138 158 Eneli Piirme 2009
Pärnu maakond
  Tüdrukud C 5 01:28:10
253 139 371 Kaia Laur 1968
Lääne-Viru maakond
  NV45 32 01:28:12
254 140 10 Jana Pärtel 1975
Lääne-Viru maakond
  NV45 33 01:28:19
255 141 86 Terje Pahk 1968
Pärnu maakond
  NV45 34 01:28:31
256 115 311 Marko-Marius Kaasma 1979
Pärnu maakond
  MV40 44 01:28:56
257 142 139 Margit Buht 1968
Pärnu maakond
  NV45 35 01:29:24
258 116 5 Risto Allik 1982
Harju maakond
  Mehed 37 01:29:32
259 143 132 Elise Saarna 1984
Pärnu maakond
Anu Jooksutrennid
Trimtex Baltic
NV35 49 01:32:02
260 144 225 Ruth Kaldma 1964
Rapla maakond
Pärnu Õppenõustamiskeskus NV55 17 01:32:48
261 145 400 Bianka Ränkel 1980
Viljandi maakond
  NV35 50 01:33:00
262 146 113 Deana Kaasma 1981
Pärnu maakond
  NV35 51 01:33:33
263 147 360 Annely Peet 1968
Pärnu maakond
  NV45 36 01:34:01
264 148 56 Nele Pernits 1981
Rapla maakond
  NV35 52 01:34:26
265 149 66 Evi Lapp 1964
Pärnu maakond
  NV55 18 01:34:52
266 118 435 Marek Peterson 1974
Pärnu maakond
  MV40 45 01:35:28
267 117 361 Arvi Peet 1962
Pärnu maakond
  MV50 20 01:35:28
268 150 126 Taimi Grauberg 1979
Pärnu maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
NV35 53 01:35:39
269 151 40 Helme Kold 1983
Harju maakond
  NV35 54 01:35:43
270 152 121 Anu Sillandi 1967
Pärnu maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
NV45 37 01:35:49
271 119 345 Tanel Simson 1982
Pärnu maakond
Scanfil Mehed 38 01:36:35
272 153 411 Helle Michelson 1957
Võru maakond
  NV55 19 01:36:59
273 154 240 Anni Lüll 1981
Pärnu maakond
Pärnu Kahe Silla klubi NV35 55 01:37:04
274 155 347 Jane Rebane 1974
Pärnu maakond
Scanfil NV45 38 01:37:05
275 156 122 Helina Avamere 1972
Pärnu maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
NV45 39 01:37:06
276 157 377 Merike Grünthal 1975
Viljandi maakond
  NV45 40 01:37:31
277 158 246 Helen Ollep 1969
Pärnu maakond
  NV45 41 01:38:02
278 159 344 Krista Raiesmaa 1970
Pärnu maakond
Scanfil NV45 42 01:38:39
279 120 39 Andrus Aas 1975
Harju maakond
  MV40 46 01:39:01
280 160 123 Tiia Lorents 1968
Pärnu maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
NV45 43 01:39:14
281 121 44 Rait Ermann 1980
Harju maakond
Rademar MV40 47 01:39:19
282 161 274 Kadri Pajanin 1974
Pärnu maakond
  NV45 44 01:39:33
283 162 271 Pilvi Sume 1976
Pärnu maakond
  NV35 56 01:39:33
284 163 119 Epp Tusik 1985
Pärnu maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
NV35 57 01:39:35
285 164 368 Gerle Must 1980
Valga maakond
  NV35 58 01:39:36
286 165 37 Taisi Hale 1986
Pärnu maakond
  Naised 37 01:40:04
287 166 305 Reelika Rebane 1985
Pärnu maakond
  NV35 59 01:40:08
288 122 279 Toomas Padjus 1954
Pärnu maakond
  MV60 13 01:40:19
289 167 340 Renate Murashin 1971
Pärnu maakond
Scanfil NV45 45 01:41:01
290 168 323 Jaanika Hein 1980
Pärnu maakond
  NV35 60 01:41:46
291 169 172 Sigrit Põldur 1989
Pärnu maakond
Estonia Spa Hotels AS Naised 38 01:41:52
292 170 22 Avely Parve 1966
Uusimaa
  NV45 46 01:42:00
293 171 233 Mirja Murumaa 1979
Viljandi maakond
  NV35 61 01:42:38
294 172 157 Evelyn Piirme 1977
Pärnu maakond
  NV35 62 01:43:29
295 173 373 Janika Ravel 1970
Pärnu maakond
ZINZINO OÜ NV45 47 01:44:22
296 175 422 Anneli Ülemaante 1973
Rapla maakond
  NV45 48 01:44:27
297 174 118 Kätlin Kalmu 1981
Pärnu maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
NV35 63 01:44:27
298 176 220 Hele Järv 1979
Harju maakond
  NV35 64 01:45:02
299 177 91 Helga Aadamsoo 1964
Pärnu maakond
Lääne RP NV55 20 01:45:07
300 178 152 Eve Sinijärv 1958
Pärnu maakond
Kilingi-Nõmme Gümnaasium NV55 21 01:45:38
301 179 459 Marika Laaring 1964
Pärnu maakond
AS Hoolekandeteenused NV55 22 01:45:48
302 180 421 Natalia Lüllmaa 1965
Rapla maakond
  NV55 23 01:46:01
303 181 34 Klaarika Prii 1985
Pärnu maakond
Pärnu Vanalinna Põhikool NV35 65 01:46:44
304 182 325 Marika Kohv 1971
Pärnu maakond
  NV45 49 01:48:09
305 183 259 Anneli Talts 1969
Pärnu maakond
Wendre AS NV45 50 01:48:41
306 184 406 Liivi Künnapas 1965
Pärnu maakond
  NV55 24 01:48:41
307 185 466 Thea Odem 2020
Pärnu maakond
  None 1 01:50:14
308 186 129 Janika Lillakas 1988
Pärnu maakond
  Naised 39 01:50:44
309 187 176 Liina Sarapuu 1967
Harju maakond
  NV45 51 01:51:12
310 188 134 Marika Salmistu 1963
Pärnu maakond
Lääne RP NV55 25 01:51:19
311 189 120 Birgit Leet 1982
Pärnu maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
NV35 66 01:52:00
312 191 83 Maarja Gustavson 1985
Pärnu maakond
  NV35 67 01:52:06
313 190 306 Teini Lääne 1993
Pärnu maakond
Lääne RP Naised 40 01:52:06
314 192 258 Margit Voivod 1974
Pärnu maakond
  NV45 52 01:52:27
315 193 164 Reet Viigipuu 1973
Harju maakond
ARRV OÜ NV45 53 01:53:34
316 195 378 Evelin Viilukas 1978
Hiiu maakond
  NV35 68 01:53:45
317 194 380 Helen Viilukas 1975
Hiiu maakond
  NV45 54 01:53:45
318 196 256 Kirsti Toodu 1972
Pärnu maakond
Pärnu LV NV45 55 01:54:02
319 197 379 Marilin Tisler 2006
Hiiu maakond
  Tüdrukud B 1 01:54:07
320 198 438 Karmen Kärg 1974
Pärnu maakond
  NV45 56 01:54:13
321 199 114 Marilin Niilus 1993
Tartu maakond
Naiste Kickpoksi Akadeemia Naised 41 01:55:00
322 123 145 Riho Talisoo 1986
Pärnu maakond
Wendre AS Mehed 39 01:55:21
323 200 355 Merilin Saue 1985
Pärnu maakond
Scanfil NV35 69 01:55:21
324 201 454 Margity Karu 1970
Jõgeva maakond
  NV45 57 01:58:29
325 202 429 Karin Rahuvarm 1974
Pärnu maakond
  NV45 58 01:59:55
326 203 173 Helen Soonik 1987
Pärnu maakond
Estonia Spa Hotels AS Naised 42 02:01:26
327 124 465 Tauri Odem 1989
Pärnu maakond
  Mehed 40 02:02:53
328 204 219 Sirle Eelma 1975
Järva maakond
  NV45 59 02:04:33
329 205 14 Jane Viilik 1986
Pärnu maakond
  Naised 43 02:06:02
330 125 217 Jaan Vehlmann 1945
Harju maakond
JK Hermes MV60 14 02:06:44
331 206 464 Merili Titson 1986
Pärnu maakond
  Naised 44 02:09:05
332 207 208 Rita Talisoo 1984
Pärnu maakond
  NV35 70 02:09:45
333 208 410 Regina Vaarik 1983
Tartu maakond
  NV35 71 02:10:06
334 126 57 Meelis Pernits 1974
Rapla maakond
  MV40 48 02:10:35
335 127 108 Mathias Lensment 2005
Pärnu maakond
HC Pärnu
Magusarõõm OÜ
Poisid B 1 02:11:22
336 209 98 Helena Juurik 1982
Pärnu maakond
Magusarõõm OÜ NV35 72 02:13:27
337 210 404 Kaire Pukk 1973
Pärnu maakond
  NV45 60 02:13:32
338 128 99 Janno Juurik 2004
Pärnu maakond
Magusarõõm OÜ Poisid A 1 02:13:36
339 211 100 Kätlin Juurik 2007
Pärnu maakond
Magusarõõm OÜ Tüdrukud C 6 02:15:29
340 212 107 Kaie Avistu 1975
Pärnu maakond
Magusarõõm OÜ NV45 61 02:15:29
341 213 390 Maiken Elvelt 2013
Pärnu maakond
  Tüdrukud C 7 02:16:29
342 214 405 Külli Raja 1968
Tartu maakond
  NV45 62 02:17:18
343 215 389 Liis Kasekänd 1991
Pärnu maakond
  Naised 45 02:29:53
344 129 89 Raimond Laats 1979
Pärnu maakond
  MV40 49 02:40:03
345 216 90 Kerli Viirsalu 1990
Pärnu maakond
  Naised 46 02:40:03
346 217 87 Sirje Puri 1962
Harju maakond
  NV55 26 03:46:13
Sulge

Tulemuse detailne info

...