Pärnu Rannajooks

Otsingusõna
Sugu
Vkl
Riik
Kokku: 269 Naisi: 169 Mehi: 100
Koht M/N koht Nr Nimi Sünniaasta Riik Elukoht Klubi/firma/kool Vkl VKL koht Tulemus
1 1 143 Andrus Vaher 1983
Viljandi maakond
VAK Staier Mehed 1 00:38:16
2 2 210 Indrek Valge 1991
Tartu maakond
Saku Õlletehase Spordiklubi Mehed 2 00:39:38
3 3 232 Avo Taats 1977
Pärnu maakond
  MV40 1 00:40:11
4 4 55 Rene Lehismets 1996
Pärnu maakond
  Mehed 3 00:40:51
5 5 223 Raivo Raudsepp 1964
Järva maakond
  MV50 1 00:41:49
6 6 198 Alekszej Morgunov 1990
Harju maakond
Sparta Mehed 4 00:43:04
7 7 385 Indrek Laineveer 1978
Harju maakond
MKM jooksuklubi MV40 2 00:43:41
8 8 297 Kaarel Koitne 1989
Harju maakond
LSS Mehed 5 00:43:45
9 9 109 Mait Mõttus 1977
Pärnu maakond
Run4Fun MV40 3 00:43:47
10 10 112 Tarmo Pilving 1980
Harju maakond
  MV40 4 00:44:13
11 11 200 Jan Kõrva 1981
Saare maakond
JK Sarma
Sigma
Mehed 6 00:44:27
12 12 102 Jonas Nõukas 1971
Pärnu maakond
  MV40 5 00:44:46
13 13 244 Janek Ollep 1970
Pärnu maakond
Anu Jooksutrennid MV50 2 00:45:14
14 14 235 Karol Pert 1983
Pärnu maakond
  Mehed 7 00:45:30
15 15 266 Kristjan Lepa 1976
Pärnu maakond
  MV40 6 00:45:35
16 16 316 Urmas Pärn 1967
Pärnu maakond
  MV50 3 00:46:22
17 1 162 Piret Bart 1985
Pärnu maakond
  NV35 1 00:46:35
18 17 168 Indrek Viron 1978
Harju maakond
  MV40 7 00:46:36
19 18 105 Kalle Rahu 1971
Pärnu maakond
Sportlove
Hansab
MV40 8 00:46:48
20 19 298 Kristjan Palm 1990
Lääne-Viru maakond
  Mehed 8 00:46:48
21 20 359 Risto Ahtijainen 1985
Rapla maakond
  Mehed 9 00:46:55
22 21 50 Urmas Neerot 1972
Põlva maakond
  MV40 9 00:47:02
23 22 17 Priidik Parmi 1980
Tartu maakond
Tesron Ehitus MV40 10 00:47:08
24 23 321 Janek Veedla 1988
Harju maakond
  Mehed 10 00:47:22
25 24 117 Andres Kungla 1986
Harju maakond
Tallinna Kammerorkester Mehed 11 00:47:27
26 25 88 Karl-Andres Peärnberg 1985
Harju maakond
  Mehed 12 00:47:51
27 26 38 Andrei Maksimov 1975
Harju maakond
  MV40 11 00:47:54
28 2 42 Sille Kaljurand 1983
Lääne-Viru maakond
  NV35 2 00:48:06
29 27 286 Ardi Ailt 1990
Pärnu maakond
  Mehed 13 00:48:11
30 28 6 Toomas Näär 1969
Pärnu maakond
  MV50 4 00:48:18
31 29 328 Olev Moorsoo 1973
Harju maakond
Sparta MV40 12 00:48:32
32 3 169 Virve Vuks 1975
Pärnu maakond
Baltosport NV45 1 00:49:34
33 30 307 Kaupo Mändla 1985
Tartu maakond
Keskkonnaagentuur Mehed 14 00:49:36
34 4 170 Kaja Loot 1971
Pärnu maakond
Run4Fun Baltosport NV45 2 00:49:52
35 31 205 Priit Põder 1963
Pärnu maakond
A2K Spordiklubi MV50 5 00:50:18
36 32 327 Kristjan Tuisk 1981
Harju maakond
Õhuvägi Mehed 15 00:50:23
37 33 439 Härmo Hiiemäe 1983
Tartu maakond
  Mehed 16 00:50:34
38 5 69 Anni Tomson 1989
Pärnu maakond
  Naised 1 00:50:36
39 34 396 Väino Türk 1974
Pärnu maakond
  MV40 13 00:50:38
40 6 63 Annely Ahtma 1982
Pärnu maakond
Run for Fun NV35 3 00:50:48
41 35 28 Meelis Muts 1973
Viljandi maakond
  MV40 14 00:50:51
42 8 201 Merje Uueni 1978
Harju maakond
  NV35 4 00:51:00
43 7 301 Marit Ojamaa 1990
Pärnu maakond
Pärnu Sotsiaalkeskus Naised 2 00:51:00
44 36 206 Urmas Hallik 1978
Pärnu maakond
Altia Eesti AS MV40 15 00:51:27
45 9 364 Jana Jaaksalu 1985
Pärnu maakond
Run4Fun NV35 5 00:51:32
46 37 18 Priit Paulus 1986
Pärnu maakond
Ragn-Sells AS Mehed 17 00:52:07
47 38 187 Marek Einla 1984
Pärnu maakond
  Mehed 18 00:52:11
48 39 203 Heigo Jänes 1980
Rapla maakond
  MV40 16 00:52:50
49 10 67 Pille-Riin Piirmets 1980
Harju maakond
Õhuvägi NV35 6 00:53:28
50 11 252 Tiina-Ann Turu 1994
Lääne-Viru maakond
  Naised 3 00:53:30
51 41 430 Margus Randmäe 1981
Pärnu maakond
Pärnu Kahe Silla klubi Mehed 19 00:53:34
52 40 253 Vahur Mäe 1980
Pärnu maakond
Pärnu Kahe Silla Klubi MV40 17 00:53:34
53 12 27 Tiina Aunis 1964
Pärnu maakond
Fie Tiina Aunis Ilutuba NV55 1 00:53:39
54 42 291 Jüri Pärn 1996
Pärnu maakond
  Mehed 20 00:53:40
55 43 255 Kaido Koppel 1971
Pärnu maakond
Pärnu LV MV40 18 00:53:43
56 44 197 Urmo Kesküla 1977
Pärnu maakond
Anu Jooksutrennid
Päästeamet
MV40 19 00:53:50
57 45 185 Arno Bester 1985
Pärnu maakond
  Mehed 21 00:53:52
58 46 184 Andres Bester 1985
Pärnu maakond
  Mehed 22 00:53:52
59 13 367 Taivi Jaaksalu 1980
Pärnu maakond
Run4Fun NV35 7 00:53:57
60 14 31 Kätlin Strikholm 1998
Harju maakond
Sparta Naised 4 00:54:16
61 47 304 Marko Parksepp 1982
Tartu maakond
  Mehed 23 00:54:16
62 15 115 Hanna Jeret 1988
Pärnu maakond
  Naised 5 00:54:37
63 48 45 Lauri Kaaviste 1972
Pärnu maakond
Anu Jooksutrennid
Trimtex Baltic OÜ
MV40 20 00:54:40
64 16 58 Siret Lehtmaa 1986
Pärnu maakond
  Naised 6 00:55:31
65 17 362 Karin Hõrrak 1968
Tartu maakond
  NV45 3 00:55:51
66 18 273 Airi Arrak 1981
Harju maakond
  NV35 8 00:56:10
67 19 339 Anneli Peegel 1974
Pärnu maakond
EH Connector NV45 4 00:56:20
68 20 75 Reet Luhaäär 1953
Harju maakond
  NV55 2 00:56:32
69 21 434 Gerly Gnezdov 2020
Pärnu maakond
  None 1 00:56:41
70 49 333 Andry Lillemägi 1981
Pärnu maakond
Anu Jooksutrennid Mehed 24 00:56:54
71 22 195 Egle-Eliise Kurg 2007
Pärnu maakond
  Tüdrukud C 1 00:57:03
72 23 423 Maarja Kurm 1987
Harju maakond
  Naised 7 00:57:29
73 51 30 Aleksei Laptev 1985
Pärnu maakond
  Mehed 25 00:57:40
74 50 80 Raul Kond 1980
Pärnu maakond
  MV40 21 00:57:40
75 24 250 Maare Liiv 1985
Harju maakond
  NV35 9 00:57:56
76 25 72 Maire Vares 1974
Valga maakond
  NV45 5 00:58:01
77 52 144 Oleg Jefremkin 1976
Harju maakond
  MV40 22 00:58:02
78 28 315 Linda Krimm 1969
Harju maakond
  NV45 6 00:58:10
79 26 394 Eili Paap 1975
Harju maakond
  NV45 7 00:58:10
80 27 393 Kai Talli 1976
Harju maakond
  NV35 10 00:58:10
81 29 381 Mirje Lõhmus 1972
Põlva maakond
  NV45 8 00:58:36
82 30 1 Tiina Toomela 1989
Pärnu maakond
Run4Fun Naised 8 00:58:36
83 53 419 Tanel Palmsaar 1979
Pärnu maakond
  MV40 23 00:58:39
84 54 326 Juris Gaidelis 1954
Cesis
Maratona klubs MV60 1 00:58:41
85 55 319 Denis Uksov 1984
Tartu maakond
OK Kape Mehed 26 00:58:50
86 31 329 Anett Pransmann 1992
Pärnu maakond
  Naised 9 00:58:53
87 32 16 Mariliis Kurs 1974
Ida-Viru maakond
  NV45 9 00:59:14
88 33 35 Marju Tammeleht 1970
Harju maakond
  NV45 10 00:59:19
89 56 116 Janek Trik 1978
Tartu maakond
SK ProRunner MV40 24 00:59:41
90 57 81 Kalevi Jeret 1963
Pärnu maakond
Püha Loomaaed MV50 6 00:59:55
91 58 192 Sven Vene 1968
Pärnu maakond
Ketspeetrid MV50 7 01:00:02
92 34 382 Leili Põder 1977
Harju maakond
  NV35 11 01:00:06
93 60 288 Rauno Merila 1995
Pärnu maakond
  Mehed 27 01:00:16
94 59 193 Tarvi Talviste 1970
Pärnu maakond
Tripassion Triatloniklubi MV50 8 01:00:16
95 61 312 Tarmo Visnapuu 1976
Harju maakond
VIIMSI Sport MV40 25 01:00:17
96 62 49 Uno Õunapuu 1954
Lääne-Viru maakond
Õunapuu MV60 2 01:00:22
97 35 97 Lea Sepp 1984
Pärnu maakond
MS Baltitrafo OÜ NV35 12 01:00:39
98 36 346 Juta Timofejeva 1969
Pärnu maakond
Scanfil NV45 11 01:00:40
99 37 317 Olga Uhabakin 1982
Harju maakond
  NV35 13 01:00:44
100 63 302 M. Ali Alothman 1991
Pärnu maakond
  Mehed 28 01:00:44
101 38 230 Aivi Käba 1959
Lääne-Viru maakond
  NV55 3 01:01:15
102 39 141 Külli Mitt 1976
Pärnu maakond
Run4Fun NV35 14 01:01:30
103 40 189 Kadri Põder 1990
Pärnu maakond
SK Endla/Run4Fun Naised 10 01:01:50
104 41 9 Margit Huttunen 1971
Uusimaa
  NV45 12 01:01:55
105 42 365 Eveli Pärna 1999
Tartu maakond
  Naised 11 01:02:08
106 64 370 Andrus Lelov 1970
Pärnu maakond
Leland OÜ MV50 9 01:02:11
107 65 284 Villu Veel 1971
Saare maakond
SJK SARMA / SK MAAILMARÄNDURID / ISAMAA MV40 26 01:02:31
108 66 202 Toivo Tõnisson 1964
Rapla maakond
  MV50 10 01:02:50
109 43 84 Maarja Žugova 1980
Harju maakond
  NV35 15 01:03:03
110 67 357 Jaak Vaiknemets 1979
Tartu maakond
  MV40 27 01:03:09
111 44 21 Egle Šahhov 1979
Pärnu maakond
  NV35 16 01:03:20
112 45 93 Kristin Peterson 1995
Valga maakond
  Naised 12 01:03:25
113 46 85 Tiivi Lind 1978
Harju maakond
AS Eesti Gaas NV35 17 01:03:35
114 47 65 Krõõt Padrik 1988
Tartu maakond
  Naised 13 01:03:42
115 68 130 Dmitri Sillaste 2007
Pärnu maakond
UCA Ujumisklubi Poisid C 1 01:03:42
116 48 398 Anna-Liisa Kuinberg 1993
Pärnu maakond
  Naised 14 01:03:59
117 49 239 Liisbeth Kose 1991
Pärnu maakond
LSS Naised 15 01:04:34
118 50 331 Jaanika Talv 1986
Pärnu maakond
  Naised 16 01:04:56
119 51 190 Katrin Peterson 1976
Harju maakond
EY
EY
NV35 18 01:05:09
120 52 13 Rita Kadak 1982
Harju maakond
  NV35 19 01:05:11
121 53 290 Jaana Üksik 1986
Hiiu maakond
Tallinna Lennujaam SK
AS Tallinna Lennujaam
Naised 17 01:05:20
122 69 61 Andres Soosaar 1949
Viljandi maakond
  MV60 3 01:05:31
123 54 342 Erika Pettai 1990
Pärnu maakond
Scanfil Naised 18 01:05:47
124 55 374 Mari Kalda 1986
Rapla maakond
  Naised 19 01:06:00
125 56 320 Evelin Lahesoo 1982
Tartu maakond
  NV35 20 01:06:06
126 57 142 Sigrid Oks 1976
Tartu maakond
  NV35 21 01:06:07
127 59 427 Maarika Kelder 1972
Tartu maakond
  NV45 13 01:06:35
128 58 414 Ellen Matla 1958
Tartu maakond
  NV55 4 01:06:35
129 60 78 Iti Oja 1983
Pärnu maakond
  NV35 22 01:06:37
130 61 300 Ragne Kuldmaa 2002
Pärnu maakond
  NJ 1 01:07:13
131 70 310 Veiko Sinivee 1967
Harju maakond
  MV50 11 01:07:57
132 62 73 Pille-Kadri Pärna 1963
Võru maakond
  NV55 5 01:08:08
133 63 25 Pille Alder 1986
Harju maakond
  Naised 20 01:08:20
134 71 51 Arvo Luus 1938
Harju maakond
  MV60 4 01:08:25
135 72 19 Riho Kurisoo 1976
Harju maakond
  MV40 28 01:08:57
136 64 111 Ene Pungar 1971
Tartu maakond
Warmeston OÜ NV45 14 01:08:59
137 65 70 Teele Vaarak 1987
Viljandi maakond
  Naised 21 01:09:12
138 66 53 Eve Varik 1957
Viljandi maakond
Perekond Varik
-
NV55 6 01:09:18
139 67 95 Liisi Naar 1989
Pärnu maakond
  Naised 22 01:09:19
140 68 395 Aili Mägi 1981
Viljandi maakond
  NV35 23 01:10:07
141 69 36 Kerttu Hein 1974
Lääne-Viru maakond
Politsei-ja Piirivalveamet NV45 15 01:10:08
142 70 103 Saima Rand 1954
Pärnu maakond
Pärnu Klubi "Tervisesport" NV55 7 01:11:02
143 71 412 Hilja Tohv 1975
Pärnu maakond
  NV45 16 01:11:08
144 72 226 Pille Udikas 1985
Pärnu maakond
  NV35 24 01:11:23
145 73 313 Tanel Palksaar 1987
Tartu maakond
Team Palksaar Mehed 29 01:11:43
146 73 392 Ingrid Piir 1972
Viljandi maakond
Viljandi Rattaklubi NV45 17 01:12:01
147 74 8 Aivar Kivi 1974
Ida-Viru maakond
Eraisik MV40 29 01:12:14
148 74 71 Tuuli Vaarak 1987
Viljandi maakond
  Naised 23 01:12:28
149 75 363 Siret Pitkart 1990
Viljandi maakond
VMH spordiklubi Naised 24 01:12:51
150 76 277 Merike Anderson 1976
Pärnu maakond
  NV35 25 01:13:29
151 75 375 Harri Alliku 1954
Pärnu maakond
Zinzino Health Club MV60 5 01:13:41
152 76 135 Pauli Arbelius 1943
Kanta-Häme
  MV60 6 01:13:45
153 77 387 Leili Teeväli 1946
Tartu maakond
SK Prorunner NV55 8 01:14:11
154 78 234 Andrea Õispuu 1999
Pärnu maakond
Pärnu linnavalitsus Naised 25 01:14:39
155 79 440 Marleen Parm 1996
Pärnu maakond
  Naised 26 01:15:06
156 77 420 Teet Rumberg 1964
Pärnu maakond
  MV50 12 01:15:15
157 78 15 Kaspar Kruusalu 1986
Pärnu maakond
  Mehed 30 01:15:24
158 80 403 Eliika Kippus-Viltok 1975
Pärnu maakond
  NV45 18 01:15:33
159 79 174 Andrus Aljas 1970
Pärnu maakond
Estonia Spa Hotels AS MV50 13 01:15:41
160 81 148 Lily Allas 1976
Pärnu maakond
Wendre AS NV35 26 01:16:13
161 80 278 Raivo Kohv 1977
Pärnu maakond
Eesti Kinnisvara MV40 30 01:17:16
162 82 432 Hellika Luik 1982
Harju maakond
  NV35 27 01:17:38
163 83 366 Piret Moisto 1988
Harju maakond
  Naised 27 01:18:58
164 81 335 Mati Hussar 1956
Järva maakond
  MV60 7 01:19:02
165 82 260 Erko Raud 1987
Viljandi maakond
  Mehed 31 01:19:12
166 88 264 Kaili-Sandra Olle 2007
Viljandi maakond
  Tüdrukud C 3 01:19:12
167 86 104 Natalja Korpenkov 1970
Tartu maakond
  NV45 19 01:19:12
168 84 263 Loreena Olle 2008
Viljandi maakond
  Tüdrukud C 4 01:19:12
169 85 262 Neleriin Olle 2010
Viljandi maakond
  Tüdrukud C 2 01:19:12
170 87 261 Kaidi Raud 1989
Viljandi maakond
  Naised 28 01:19:12
171 89 292 Triinu Ülemaante 1996
Rapla maakond
Rahvakultuuri Keskus Naised 29 01:19:32
172 90 149 Ave Leemets 1984
Pärnu maakond
Wendre AS NV35 28 01:20:20
173 91 23 Aires Riiel 1972
Pärnu maakond
  NV45 20 01:20:24
174 92 3 Maarit Lääne 1973
Tartu maakond
  NV45 21 01:21:00
175 83 177 Arvo Sarapuu 1965
Harju maakond
  MV50 14 01:21:13
176 93 428 Erika Reimann 1954
Järva maakond
  NV55 9 01:21:25
177 94 358 Laine Ülemaante 1982
Pärnu maakond
  NV35 29 01:21:51
178 95 4 Carmen Allik 1985
Harju maakond
  NV35 30 01:22:02
179 96 11 Karin Mestiläinen-Ventsel 1976
Uusimaa
  NV35 31 01:22:33
180 97 133 Regina Tirman 1989
Harju maakond
  Naised 30 01:22:44
181 84 20 Rene Kurisoo 1973
Rapla maakond
Rapla Korvpalli fan club MV40 31 01:23:42
182 98 401 Maili Paulberg 1973
Pärnu maakond
  NV45 22 01:24:53
183 85 402 Sten Markus Paulberg 2010
Pärnu maakond
  Poisid C 2 01:24:54
184 99 165 Leelo Jeret 1965
Pärnu maakond
  NV55 10 01:25:02
185 100 101 Anneli Sitska 1966
Viljandi maakond
Viljandi Rattaklubi NV45 23 01:25:24
186 101 64 Piret Suitso 1946
Pärnu maakond
A2Spordiklubi
AS ExpressPost
NV55 11 01:25:36
187 102 318 Kaie Valk 1975
Harju maakond
  NV45 24 01:25:56
188 86 308 Denis Bokhan 1979
Harju maakond
  MV40 32 01:26:45
189 87 372 Markus Laur 2001
Lääne-Viru maakond
  MJ 1 01:26:58
190 103 417 Aili Metsamaa 1961
Harju maakond
FESTLINE OÜ NV55 12 01:27:16
191 104 322 Merike Gnezdov 1970
Pärnu maakond
Audru Kultuuri-ja Spordikeskus NV45 25 01:27:19
192 105 159 Virve Klaar 1980
Pärnu maakond
  NV35 32 01:27:29
193 88 160 Raimi Laan 1979
Pärnu maakond
  MV40 33 01:27:39
194 106 242 Aile Ailt 1966
Pärnu maakond
  NV45 26 01:27:40
195 107 158 Eneli Piirme 2009
Pärnu maakond
  Tüdrukud C 5 01:28:10
196 108 371 Kaia Laur 1968
Lääne-Viru maakond
  NV45 27 01:28:12
197 109 86 Terje Pahk 1968
Pärnu maakond
  NV45 28 01:28:31
198 89 311 Marko-Marius Kaasma 1979
Pärnu maakond
  MV40 34 01:28:56
199 90 5 Risto Allik 1982
Harju maakond
  Mehed 32 01:29:32
200 110 132 Elise Saarna 1984
Pärnu maakond
Anu Jooksutrennid
Trimtex Baltic
NV35 33 01:32:02
201 111 400 Bianka Ränkel 1980
Viljandi maakond
  NV35 34 01:33:00
202 112 113 Deana Kaasma 1981
Pärnu maakond
  NV35 35 01:33:33
203 113 360 Annely Peet 1968
Pärnu maakond
  NV45 29 01:34:01
204 114 56 Nele Pernits 1981
Rapla maakond
  NV35 36 01:34:26
205 115 66 Evi Lapp 1964
Pärnu maakond
  NV55 13 01:34:52
206 92 361 Arvi Peet 1962
Pärnu maakond
  MV50 15 01:35:28
207 91 435 Marek Peterson 1974
Pärnu maakond
  MV40 35 01:35:28
208 116 126 Taimi Grauberg 1979
Pärnu maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
NV35 37 01:35:39
209 117 40 Helme Kold 1983
Harju maakond
  NV35 38 01:35:43
210 118 121 Anu Sillandi 1967
Pärnu maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
NV45 30 01:35:49
211 93 345 Tanel Simson 1982
Pärnu maakond
Scanfil Mehed 33 01:36:35
212 119 411 Helle Michelson 1957
Võru maakond
  NV55 14 01:36:59
213 120 240 Anni Lüll 1981
Pärnu maakond
Pärnu Kahe Silla klubi NV35 39 01:37:04
214 121 347 Jane Rebane 1974
Pärnu maakond
Scanfil NV45 31 01:37:05
215 122 122 Helina Avamere 1972
Pärnu maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
NV45 32 01:37:06
216 123 377 Merike Grünthal 1975
Viljandi maakond
  NV45 33 01:37:31
217 124 246 Helen Ollep 1969
Pärnu maakond
  NV45 34 01:38:02
218 125 344 Krista Raiesmaa 1970
Pärnu maakond
Scanfil NV45 35 01:38:39
219 94 39 Andrus Aas 1975
Harju maakond
  MV40 36 01:39:01
220 126 123 Tiia Lorents 1968
Pärnu maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
NV45 36 01:39:14
221 127 119 Epp Tusik 1985
Pärnu maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
NV35 40 01:39:35
222 128 368 Gerle Must 1980
Valga maakond
  NV35 41 01:39:36
223 129 37 Taisi Hale 1986
Pärnu maakond
  Naised 31 01:40:04
224 130 305 Reelika Rebane 1985
Pärnu maakond
  NV35 42 01:40:08
225 95 279 Toomas Padjus 1954
Pärnu maakond
  MV60 8 01:40:19
226 131 340 Renate Murashin 1971
Pärnu maakond
Scanfil NV45 37 01:41:01
227 132 323 Jaanika Hein 1980
Pärnu maakond
  NV35 43 01:41:46
228 133 153 Mare Hallop 1957
Pärnu maakond
Pärnu Vanalinna Põhikool NV55 15 01:41:52
229 134 22 Avely Parve 1966
Uusimaa
  NV45 38 01:42:00
230 135 233 Mirja Murumaa 1979
Viljandi maakond
  NV35 44 01:42:38
231 136 157 Evelyn Piirme 1977
Pärnu maakond
  NV35 45 01:43:29
232 137 373 Janika Ravel 1970
Pärnu maakond
ZINZINO OÜ NV45 39 01:44:22
233 138 422 Anneli Ülemaante 1973
Rapla maakond
  NV45 40 01:44:27
234 139 118 Kätlin Kalmu 1981
Pärnu maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
NV35 46 01:44:27
235 140 220 Hele Järv 1979
Harju maakond
  NV35 47 01:45:02
236 141 152 Eve Sinijärv 1958
Pärnu maakond
Kilingi-Nõmme Gümnaasium NV55 16 01:45:38
237 142 421 Natalia Lüllmaa 1965
Rapla maakond
  NV55 17 01:46:01
238 143 34 Klaarika Prii 1985
Pärnu maakond
Pärnu Vanalinna Põhikool NV35 48 01:46:44
239 144 406 Liivi Künnapas 1965
Pärnu maakond
  NV55 18 01:48:41
240 145 259 Anneli Talts 1969
Pärnu maakond
Wendre AS NV45 41 01:48:41
241 146 129 Janika Lillakas 1988
Pärnu maakond
  Naised 32 01:50:44
242 147 176 Liina Sarapuu 1967
Harju maakond
  NV45 42 01:51:12
243 148 120 Birgit Leet 1982
Pärnu maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
NV35 49 01:52:00
244 149 83 Maarja Gustavson 1985
Pärnu maakond
  NV35 50 01:52:06
245 150 164 Reet Viigipuu 1973
Harju maakond
ARRV OÜ NV45 43 01:53:34
246 152 380 Helen Viilukas 1975
Hiiu maakond
  NV45 44 01:53:45
247 151 378 Evelin Viilukas 1978
Hiiu maakond
  NV35 51 01:53:45
248 153 379 Marilin Tisler 2006
Hiiu maakond
  Tüdrukud B 1 01:54:07
249 154 438 Karmen Kärg 1974
Pärnu maakond
  NV45 45 01:54:13
250 155 114 Marilin Niilus 1993
Tartu maakond
Naiste Kickpoksi Akadeemia Naised 33 01:55:00
251 156 355 Merilin Saue 1985
Pärnu maakond
Scanfil NV35 52 01:55:21
252 96 145 Riho Talisoo 1986
Pärnu maakond
Wendre AS Mehed 34 01:55:21
253 157 429 Karin Rahuvarm 1974
Pärnu maakond
  NV45 46 01:59:55
254 158 173 Helen Soonik 1987
Pärnu maakond
Estonia Spa Hotels AS Naised 34 02:01:26
255 159 219 Sirle Eelma 1975
Järva maakond
  NV45 47 02:04:33
256 160 410 Regina Vaarik 1983
Tartu maakond
  NV35 53 02:10:06
257 97 57 Meelis Pernits 1974
Rapla maakond
  MV40 37 02:10:35
258 98 108 Mathias Lensment 2005
Pärnu maakond
HC Pärnu
Magusarõõm OÜ
Poisid B 1 02:11:22
259 161 98 Helena Juurik 1982
Pärnu maakond
Magusarõõm OÜ NV35 54 02:13:27
260 162 404 Kaire Pukk 1973
Pärnu maakond
  NV45 48 02:13:32
261 99 99 Janno Juurik 2004
Pärnu maakond
Magusarõõm OÜ Poisid A 1 02:13:36
262 163 100 Kätlin Juurik 2007
Pärnu maakond
Magusarõõm OÜ Tüdrukud C 6 02:15:29
263 164 107 Kaie Avistu 1975
Pärnu maakond
Magusarõõm OÜ NV45 49 02:15:29
264 165 390 Maiken Elvelt 2013
Pärnu maakond
  Tüdrukud C 7 02:16:29
265 166 405 Külli Raja 1968
Tartu maakond
  NV45 50 02:17:18
266 167 389 Liis Kasekänd 1991
Pärnu maakond
  Naised 35 02:29:53
267 100 89 Raimond Laats 1979
Pärnu maakond
  MV40 38 02:40:03
268 168 90 Kerli Viirsalu 1990
Pärnu maakond
  Naised 36 02:40:03
269 169 87 Sirje Puri 1962
Harju maakond
  NV55 19 03:46:13
Sulge

Tulemuse detailne info

...