Pärnu Rannajooks

Otsingusõna
Sugu
Vkl
Riik
Kokku: 174 Naisi: 120 Mehi: 54
Koht M/N koht Nr Nimi Sünniaasta Riik Elukoht Klubi/firma/kool Vkl VKL koht Tulemus
1 1 82 Erlend Tamberg 1973
Harju maakond
  MV40 1 00:20:21
2 2 171 Indrek Laineveer 1978
Harju maakond
MKM jooksuklubi MV40 2 00:20:26
3 3 51 Andreas Vaher 2008
Viljandi maakond
VAK Staier Poisid C 1 00:22:34
4 4 126 Andres Uusma 1967
Harju maakond
MKM Jooksuklubi
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium
MV50 1 00:22:52
5 5 97 Andrus Möll 1960
Harju maakond
  MV60 1 00:22:56
6 1 173 Kaivi Kukk 1979
Harju maakond
FB Jooksmine NV35 1 00:23:35
7 6 64 Ahto Kingla 1987
Põlva maakond
  Mehed 1 00:24:24
8 2 169 Anastasija-Grazyna Shcherbachenia 1990
Pärnu maakond
Pärnu Vaprus Naised 1 00:24:28
9 3 161 Maarja Mägi 1985
Pärnu maakond
  NV35 2 00:24:49
10 7 22 Aksel Ojas 2008
Pärnu maakond
  Poisid C 2 00:24:50
11 8 4 Egon Palmsaar 1980
Pärnu maakond
  MV40 3 00:24:54
12 9 145 Keido Tarkin 1989
Saare maakond
  Mehed 2 00:25:14
13 10 63 Vesse Leok 1974
Pärnu maakond
  MV40 4 00:25:41
14 12 115 Andrus Rahu 1978
Pärnu maakond
Olerex MV40 5 00:25:55
15 4 19 Helena Kangur 1986
Pärnu maakond
  Naised 2 00:25:55
16 5 45 Carmen Kazantseva 2007
Viljandi maakond
  Tüdrukud C 1 00:25:55
17 11 46 Igor Zahharov 1990
Viljandi maakond
  Mehed 3 00:25:55
18 13 93 Mihkel Konsa 1953
Uusimaa
Espoo Honka MV60 2 00:25:58
19 6 129 Pille Lehtla 1976
Viljandi maakond
  NV35 3 00:26:19
20 7 86 Ingrid Teder 1982
Pärnu maakond
Anu jooksutrennid NV35 4 00:26:22
21 8 154 Mirtel Hunt 2007
Pärnu maakond
Pärnu Sõudeklubi Tüdrukud C 2 00:26:30
22 14 52 Mattias Oga 1993
Pärnu maakond
Paikre OÜ Mehed 4 00:26:31
23 9 160 Gerri Laev 1973
Pärnu maakond
  NV45 1 00:26:47
24 15 61 Priidu Leok 1974
Pärnu maakond
  MV40 6 00:26:50
25 16 90 Gert Mäenurm 1981
Pärnu maakond
  Mehed 5 00:27:28
26 10 10 Regina Labent 1975
Tartu maakond
  NV45 2 00:27:57
27 17 128 Jüri Rea 1976
Pärnu maakond
  MV40 7 00:28:03
28 18 42 Aivar Jesse 1959
Valga maakond
Walketa
OÜ Combiwood
MV60 3 00:28:12
29 11 73 Egle Šahhov 1979
Pärnu maakond
Estonia Spa Hotels AS NV35 5 00:28:20
30 19 27 Jaan Rea 1979
Ida-Viru maakond
Maanteeamet MV40 8 00:28:24
31 12 151 Reelika Talviste 1984
Pärnu maakond
  NV35 6 00:28:27
32 13 55 Maila Vahtra 1977
Võru maakond
Eesti Energia Spordiklubi
Eesti Energia Spordiklubi
NV35 7 00:28:38
33 14 31 Riina Mardla 1973
Viljandi maakond
  NV45 3 00:28:41
34 15 84 Kristi Pajo 1976
Pärnu maakond
Anu jooksutrennid NV35 8 00:29:10
35 16 174 Heli A Kaljulaid 1974
Harju maakond
  NV45 4 00:29:18
36 17 62 Pärje Leok 2011
Pärnu maakond
  Tüdrukud C 3 00:29:20
37 18 68 Anna Helene Rauk 2012
Harju maakond
Triathlon Estonia Tüdrukud C 4 00:29:51
38 20 111 Kaspar Palmsaar 2007
Pärnu maakond
  Poisid C 3 00:29:55
39 21 116 Rasmus Tommula 2005
Järva maakond
Ambla SK Poisid B 1 00:30:00
40 19 175 Kady Palm 1988
Saare maakond
Sikassaare Aiand Naised 3 00:30:04
41 22 94 Urmas Kolga 1968
Lääne maakond
  MV50 2 00:30:07
42 23 176 Marko Palm 1983
Saare maakond
Sikassaare Aiand Mehed 6 00:30:13
43 24 95 Udo Reinsalu 1963
Valga maakond
  MV50 3 00:30:23
44 20 40 Kadri Kuura 1980
Pärnu maakond
  NV35 9 00:30:30
45 25 20 Kaarel-Paulus Kaeramaa 1996
Harju maakond
  Mehed 7 00:30:31
46 26 109 Anton Kärkkänen 1984
Tartu maakond
  Mehed 8 00:31:54
47 21 37 Agnes Pärnamägi 1980
Harju maakond
  NV35 10 00:32:26
48 22 159 Ave Hiiemäe 1995
Hiiu maakond
  Naised 4 00:32:28
49 23 91 Cady Rivera 1981
Harju maakond
  NV35 11 00:32:29
50 24 106 Viktoria Kondio 1989
Pärnu maakond
Scanfil Naised 5 00:32:43
51 27 96 Kristo Lang 1975
Harju maakond
  MV40 9 00:32:52
52 25 75 Annabel Mõtus 1999
Pärnu maakond
MyFitness Pärnu
My Fitness AS
Naised 6 00:33:03
53 28 152 Andrei Lopsik 1955
Ida-Viru maakond
  MV60 4 00:33:48
54 26 35 Ly Hõbe 1977
Harju maakond
EEK Mainor
EEK Mainor
NV35 12 00:33:51
55 29 28 Marten Holter 2006
Pärnu maakond
  Poisid B 2 00:33:52
56 27 103 Helina Altmäe 1985
Pärnu maakond
  NV35 13 00:34:19
57 30 177 Kirill Khandogin 2008
Harju maakond
  Poisid C 4 00:34:27
58 28 32 Jaana Tents 1982
Tartu maakond
  NV35 14 00:34:31
59 31 141 Andri Parts 2006
Võru maakond
  Poisid B 3 00:34:36
60 32 2 Jevgeni Solovjov 1948
Ida-Viru maakond
  MV60 5 00:34:43
61 33 79 Arvi Matvei 1963
Harju maakond
  MV50 4 00:34:58
62 29 99 Monika Künnap 1961
Uusimaa
  NV55 1 00:35:06
63 30 6 Õnne Lebedev 1974
Pärnu maakond
  NV45 5 00:35:12
64 31 34 Karoliine Bauman 1988
Pärnu maakond
  Naised 7 00:35:32
65 32 66 Kairi Pihlak 1981
Lääne-Viru maakond
Rakvere Bont Rulluisuklubi NV35 15 00:35:35
66 33 81 Sirje Hallap 1959
Rapla maakond
  NV55 2 00:35:44
67 34 26 Eneli Sirvel 1981
Uusimaa
  NV35 16 00:36:19
68 34 38 Rein Traus 1948
Lääne-Viru maakond
Traus-RAK MV60 6 00:36:53
69 35 110 Ljubov Kärkkänen 1986
Tartu maakond
  Naised 8 00:37:31
70 36 72 Mailis Palusalu 1991
Pärnu maakond
Estonia Spa Hotels AS Naised 9 00:38:21
71 35 70 Ergo Rand 1941
Pärnu maakond
Pärnumaa Spordiveteranide Liit MV60 7 00:38:39
72 37 85 Margareta Palgi 1964
Põlva maakond
  NV55 3 00:38:42
73 38 80 Birgit Rooväli 2003
Rapla maakond
  Tüdrukud A 1 00:38:45
74 36 98 Rauno Rebane 1985
Lääne-Viru maakond
  Mehed 9 00:39:46
75 39 24 Kätriin Emily Luik 2007
Harju maakond
  Tüdrukud C 5 00:40:04
76 40 71 Ilme Rand 1948
Pärnu maakond
Pärnu Klubi Tervisesport NV55 4 00:41:25
77 41 143 Siire Leiger 1964
Hiiu maakond
  NV55 5 00:42:30
78 42 101 Imbi Luts 1962
Järva maakond
  NV55 6 00:43:30
79 43 16 Kariina Künnap 1985
Pärnu maakond
  NV35 17 00:44:11
80 44 23 Eveliin Mäesaar-Luik 1978
Harju maakond
  NV35 18 00:44:16
81 45 92 Elise Holter 1996
Pärnu maakond
2 Silla Klubi Naised 10 00:44:16
82 46 39 Krista Kesma 1970
Lääne-Viru maakond
  NV45 6 00:44:17
83 47 33 Monika Pärna 1978
Viljandi maakond
Nordwood NV35 19 00:44:45
84 48 41 Alla Reiland 1970
Pärnu maakond
  NV45 7 00:45:03
85 49 89 Kersti Hiiemaa 1987
Harju maakond
  Naised 11 00:45:05
86 37 139 Kaspar Alliksoo 2015
Harju maakond
  Poisid C 5 00:45:09
87 38 30 Jaan Liiders 1955
Rapla maakond
  MV60 8 00:45:30
88 50 144 Jana Mõttus 1996
Pärnu maakond
  Naised 12 00:45:50
89 51 170 Heike Peterson 1987
Pärnu maakond
  Naised 13 00:46:00
90 52 47 Ave Sappinen 1957
Rapla maakond
  NV55 7 00:46:03
91 53 107 Velli Tammearu 1964
Pärnu maakond
  NV55 8 00:46:07
92 54 83 Margit Lunt 1971
Harju maakond
  NV45 8 00:46:32
93 55 127 Merle Moorlat Talli 1976
Harju maakond
  NV35 20 00:46:35
94 56 60 Reelika Noormägi 1975
Tartu maakond
  NV45 9 00:46:53
95 39 149 Eerik Nurk 2013
Pärnu maakond
  Poisid C 6 00:47:05
96 57 67 Küllike Press 1966
Pärnu maakond
  NV45 10 00:47:10
97 58 53 Karin Proovel 1979
Tartu maakond
Eesti Energia Spordiklubi NV35 21 00:47:36
98 59 25 Janika Jakobson 1970
Tartu maakond
Tartu Impuls NV45 11 00:47:37
99 60 88 Helen Viinamäe 1975
Pärnu maakond
Kaupmees & Ko NV45 12 00:47:46
100 61 74 Jana Uusna 1970
Pärnu maakond
Estonia Spa Hotels AS NV45 13 00:47:59
101 40 50 Dmitri Nadivski 1985
Viljandi maakond
  Mehed 10 00:48:08
102 41 87 Randel Peerna 1980
Pärnu maakond
Pärnu Kahe Silla Klubi MV40 10 00:48:11
103 42 18 Aigo Pai 1987
Tartu maakond
  Mehed 11 00:48:26
104 62 17 Magne Pai 1993
Tartu maakond
  Naised 14 00:48:28
105 63 104 Katrin Nõmmik 1978
Pärnu maakond
Scanfil NV35 22 00:48:46
106 65 14 Epp Tuisk 1985
Pärnu maakond
EAS NV35 23 00:48:49
107 64 9 Tiina Juhani 1974
Harju maakond
  NV45 14 00:48:49
108 66 118 Kristi Raudsepp 2001
Pärnu maakond
  NJ 1 00:49:55
109 67 15 Elna Jürimäe 1955
Pärnu maakond
  NV55 9 00:50:04
110 68 147 Elina Maarja Suitso 1996
Tartu maakond
Pärnu Kahe Silla Klubi Naised 15 00:50:32
111 69 162 Irina Andrejeva 1965
Rapla maakond
Saarioinen Eesti OÜ NV55 10 00:50:45
112 43 168 Kalvin Kruusmaa 2013
Pärnu maakond
  Poisid C 7 00:51:01
113 70 142 Anett Mölder 1992
Harju maakond
  Naised 16 00:51:25
114 71 119 Nele Nuut 1977
Pärnu maakond
  NV35 24 00:51:31
115 72 3 Evi Roosimaa 1959
Harju maakond
  NV55 11 00:51:38
116 44 105 Erkko Joosep 1984
Pärnu maakond
Scanfil Mehed 12 00:51:39
117 73 77 Liisbet Einla 2010
Pärnu maakond
  Tüdrukud C 6 00:51:45
118 74 11 Piret Kodar 1969
Pärnu maakond
  NV45 15 00:52:07
119 75 58 Maimu Vahtra 1942
Võru maakond
  NV55 12 00:52:13
120 76 165 Merike Piirat 1967
Lääne-Viru maakond
  NV45 16 00:52:21
121 77 13 Kirsti Nikkolo 1971
Järva maakond
  NV45 17 00:52:25
122 78 100 Kadri Evert 1990
Pärnu maakond
  Naised 17 00:52:35
123 79 29 Ilona Miller 1982
Pärnu maakond
  NV35 25 00:52:36
124 45 164 Mati Piirat 1965
Lääne-Viru maakond
  MV50 5 00:52:36
125 80 43 Sirje Mürk 1967
Hiiu maakond
  NV45 18 00:52:56
126 81 138 Kaira Sild 2003
Järva maakond
  Tüdrukud A 2 00:52:58
127 82 114 Ly Mäemurd 1980
Pärnu maakond
  NV35 26 00:53:02
128 83 172 Terje Kiksepn 1973
Harju maakond
  NV45 19 00:53:24
129 84 117 Karolin Alliku 2010
Pärnu maakond
Zinzino Health Club Tüdrukud C 7 00:54:02
130 85 44 Nelli Zahharova 1963
Viljandi maakond
  NV55 13 00:54:05
131 86 166 Aria Melani Kuusik 2013
Viljandi maakond
  Tüdrukud C 8 00:54:12
132 46 135 Andrus Tiitus 1977
Pärnu maakond
  MV40 11 00:54:18
133 87 134 Merry Tiitus 1978
Pärnu maakond
  NV35 27 00:54:18
134 88 131 Merlin Kuusik 1983
Viljandi maakond
  NV35 28 00:54:27
135 89 21 Jaana Järve 1976
Lääne-Viru maakond
  NV35 29 00:54:32
136 47 133 Erkki Lemetti 1970
Pärnu maakond
  MV50 6 00:55:04
137 90 59 Reelika Järv 1988
Tartu maakond
  Naised 18 00:55:44
138 92 48 Ülle Margumets 1952
Rapla maakond
  NV55 14 00:55:59
139 91 122 Maarika Vahemets 1978
Pärnu maakond
  NV35 30 00:55:59
140 93 163 Tiina Mõttus 1944
Pärnu maakond
  NV55 15 00:57:07
141 94 36 Tiina Tilling 1984
Harju maakond
  NV35 31 00:57:46
142 95 49 Evelyn Hanna Kaljumäe 1972
Hiiu maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
NV45 20 00:58:04
143 96 69 Marliis Käämer 1985
Tartu maakond
  NV35 32 00:58:15
144 97 108 Eve Tammissaar 1978
Pärnu maakond
  NV35 33 00:58:17
145 48 155 Kaspar Mode 2012
Pärnu maakond
Pärnu Sõudeklubi Poisid C 8 00:58:34
146 98 1 Sabina Sägi 1989
Harju maakond
  Naised 19 00:59:28
147 99 137 Mare Lübik 1955
Pärnu maakond
  NV55 16 01:00:00
148 100 130 Katrin Malinin 1984
Harju maakond
  NV35 34 01:00:07
149 101 136 Tuuli Tiitus 2009
Pärnu maakond
  Tüdrukud C 9 01:00:21
150 102 65 Elisabet Kustavson 2011
Tartu maakond
  Tüdrukud C 10 01:00:50
151 49 7 Kristjan Oliver Saul 2006
Harju maakond
  Poisid B 4 01:01:03
152 103 156 Kristi Saarmas 1981
Pärnu maakond
  NV35 35 01:01:14
153 105 157 Ülle Vapper 1959
Pärnu maakond
  NV55 17 01:01:42
154 104 158 Ulvi Paju 1969
Pärnu maakond
  NV45 21 01:01:42
155 106 132 Raili Lass 1976
Tartu maakond
  NV35 36 01:01:47
156 107 112 Karin Rand 1986
Võru maakond
  Naised 20 01:01:57
157 50 113 Aigar Kalnapenkis 1984
Võru maakond
  Mehed 13 01:01:57
158 51 120 Anti Raudsepp 1967
Pärnu maakond
  MV50 7 01:02:24
159 108 153 Sandra Lõoke 2011
Viljandi maakond
  Tüdrukud C 11 01:02:44
160 52 125 Ülar Omel 1973
Viljandi maakond
  MV40 12 01:02:56
161 109 123 Alla Omel 1965
Viljandi maakond
  NV55 18 01:02:57
162 110 150 Maarja Mitt 1988
Pärnu maakond
  Naised 21 01:03:32
163 111 124 Elis Omel 2005
Viljandi maakond
  Tüdrukud B 1 01:03:36
164 112 140 Mai Saar 1968
Pärnu maakond
  NV45 22 01:04:00
165 113 57 Maila Maisväli 1963
Tartu maakond
IROSPORT NV55 19 01:05:26
166 114 56 Kerli Rein 1990
Pärnu maakond
  Naised 22 01:07:30
167 115 8 Kerli Trey 1995
Pärnu maakond
  Naised 23 01:07:43
168 116 146 Birgit Kaljuste 1987
Harju maakond
  Naised 24 01:08:33
169 53 148 Dave Kaljuste 1982
Pärnu maakond
  Mehed 14 01:09:04
170 117 5 Silvi Trey 1974
Pärnu maakond
  NV45 23 01:17:58
171 54 78 Steven Parisalu 2007
Põlva maakond
  Poisid C 9 01:20:03
172 118 54 Maire Nurk 1984
Pärnu maakond
  NV35 37 01:20:19
173 119 76 Mare Soovik 1943
Lääne-Viru maakond
Maiximar OÜ NV55 20 01:24:00
174 120 121 Sirje Pärnoja 1963
Pärnu maakond
  NV55 21 02:17:54
Sulge

Tulemuse detailne info

...